ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
***cska***
Мнения: 1062
Регистриран на: 08 юли 2008 14:13
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот ***cska*** » 01 сеп 2016 12:42

1:3
Не е нужно да работиш в аптека, за да бъдеш заобиколен от капути!

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот FCD » 01 сеп 2016 13:15

kiril.a.d написа:Успех на Дунав! - българският Лестър ;) Интересно, у нас може ли да се допусне вид Лестър, без да...Домусчийства? ;) :mrgreen:
И дунавци да забравят онова 6:0, щото тогава играха с ЦСКА, а днес с ...ЦСКА-София, което не е едно и също!...А да се победи отбора на Стойчо Стоилов, не е толкова трудно ;)
И моля модераторите да си свършат работата, в ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА! - има нарушение по точка 9 ;)....

Според мен в България трудна работа. Тук сме тип политико-олигархична система. Дори да имаш качествата, партийно или по друга линия ще бъде разпоредено друго. И на нас точно това ни пречи във всяко отношение и сфера на живота. Футболът не е изключение. Дано съм приятно изненадан към края на първенството по някакъв начин, но не вярвам. Все пак и футболистите трябва да докажат, че имат сили да издържат за нещо такова, все още е много рано. В момента е на принципа "оцеляване и напред каквото стане" и това е съвсем нормално за тим, завърнал се след дълго отсъствие. Онова 6:0 в една контрола е ненормален резултат вследствие на редица натрупали се се причини и фактори, които никой не отчита. Нашите направиха грешка да проведат точно тогава контролата, трябваше да я отложат с една седмица поне, ама нали Веско е бивш цесекар и за да е коректен и да не провали уговорката, хукнаха да бият 600 км от Балчик за един ден с половин титуляри на линия след една селска корида и сеч едва предния ден. После и той съжаляваше, ама вече беше с пълна кошница. Но важни са игрите и резултатите в официалните мачове. Мисля, че сега "има мегдан" да се получи нещо като дерби на кръга, но да видим дали са израснали достатъчно.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот kiril.a.d » 01 сеп 2016 13:48

FCD написа:
kiril.a.d написа:Успех на Дунав! - българският Лестър ;) Интересно, у нас може ли да се допусне вид Лестър, без да...Домусчийства? ;) :mrgreen:
И дунавци да забравят онова 6:0, щото тогава играха с ЦСКА, а днес с ...ЦСКА-София, което не е едно и също!...А да се победи отбора на Стойчо Стоилов, не е толкова трудно ;)
И моля модераторите да си свършат работата, в ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА! - има нарушение по точка 9 ;)....

Според мен в България трудна работа. Тук сме тип политико-олигархична система. Дори да имаш качествата, партийно или по друга линия ще бъде разпоредено друго. И на нас точно това ни пречи във всяко отношение и сфера на живота. Футболът не е изключение. Дано съм приятно изненадан към края на първенството по някакъв начин, но не вярвам. Все пак и футболистите трябва да докажат, че имат сили да издържат за нещо такова, все още е много рано. В момента е на принципа "оцеляване и напред каквото стане" и това е съвсем нормално за тим, завърнал се след дълго отсъствие. Онова 6:0 в една контрола е ненормален резултат вследствие на редица натрупали се се причини и фактори, които никой не отчита. Нашите направиха грешка да проведат точно тогава контролата, трябваше да я отложат с една седмица поне, ама нали Веско е бивш цесекар и за да е коректен и да не провали уговорката, хукнаха да бият 600 км от Балчик за един ден с половин титуляри на линия след една селска корида и сеч едва предния ден. После и той съжаляваше, ама вече беше с пълна кошница. Но важни са игрите и резултатите в официалните мачове. Мисля, че сега "има мегдан" да се получи нещо като дерби на кръга, но да видим дали са израснали достатъчно.

:) уви, така е - и аз предупредих русенци да не се главозамайват, защото в един момент ще се намеси БФС и...за Дунав, най-много 5-6-то място! - ей така от признание за успеха им, докато ги сецнат ;)...
А за онзи мач...бе като се обърне каруцата - пътища триста ;) :lol: ...и все току се оправдаваме...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот FCD » 01 сеп 2016 14:10

kiril.a.d написа::) уви, така е - и аз предупредих русенци да не се главозамайват, защото в един момент ще се намеси БФС и...за Дунав, най-много 5-6-то място! - ей така от признание за успеха им, докато ги сецнат ;)...
А за онзи мач...бе като се обърне каруцата - пътища триста ;) :lol: ...и все току се оправдаваме...

Между оправдание и обяснение има разлика. Аз исках да направя второто. В никакъв случай не ги оправдавам пред свършен факт. Но сега ако паднем с такъв резултат, даже и обяснение няма да има. :mrgreen:

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот гражданин от село » 01 сеп 2016 21:05

fen-fen написа:
шивача написа:загуба за пребоядисания литекс, но по-интересно ми е с колко Българи ще има в отбора-повече от гостуващата агитка, или по-малко? :mrgreen:


Рафаел Перес,Диого Виана, Арсенио Нунеш, Самир Аясс, Давид Симао, Густаво Кулма, Вилмар Джордан, Рубен Пинто и Руй Педро - все българчета от школата на ЦСКА ! Иначе сме големи патрЕоти и питаме къде са българите на Лудогорец?

На Самир Аяс поне майка му е българка! :evil:

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот гражданин от село » 01 сеп 2016 21:19

sin4ec написа:Типична ловешка картинка: отбор, пълен с анонимни чужденци и треньор-чужденец-анонимник. Поредно тегаво гостуване ( нормално за провинциален манталитет) , което е с неизвестен край. Но едва ли някой ще се изненада на нова победа на водача...

Ами занимавай се с вашите световно известни чужденци на тунде бабата и ония от плод и зеленчук, а и носителя на КЕШ, признат капацитет само в Левски 1914 и Литекс.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот Old_death » 01 сеп 2016 21:25

krumeto написа:Автентичния ЦСКА си замина без да отбележи гол в Разград ;) .
ЦСКА-София ще се опитва да поправи грешката на автентичния ЦСКА! :roll:
Хайде Дунав, изпратете ги с "пълни очи, празни ръце" :)
2 - 0

http://tubethe.com/watch/qVF6XFpTtNI/ludogorec-cska-1-2.html

Не е лошо да свалиш очилата или да си опресниш информацията .
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот 1982 » 01 сеп 2016 22:05

Българското Лестър срещу Пришълеца ........ очертава се епичен двубой пред препълнените трибуни на Парк дьо Домуз. 8-)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот grasiani » 01 сеп 2016 22:41

Много по-приятно би ми било да гледам макар и не харсващ ЦСКА, с българските момчета и треньор Янев играещ наистина добър футбол,отколкото португалци и всякви видове националности и с треньор румънец който не му дреме за името и историята на ЦСКА.За мача предимството е за червените,но пък знае ли човек Дунав опровергава всички прогнози до сега

Потребителски аватар
***cska***
Мнения: 1062
Регистриран на: 08 юли 2008 14:13
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот ***cska*** » 02 сеп 2016 00:13

grasiani написа:Много по-приятно би ми било да гледам макар и не харсващ ЦСКА, с българските момчета и треньор Янев играещ наистина добър футбол,отколкото португалци и всякви видове националности и с треньор румънец който не му дреме за името и историята на ЦСКА.За мача предимството е за червените,но пък знае ли човек Дунав опровергава всички прогнози до сега

Ама в това не се и съмняваме, че предпочитате ЦСКА да играе с български неопитни момчета и Христо Янев, па макар и да падат по села и паланки от всевъзможни анонимници! Да бъде тъпан на цялата А група, за кеф на сини и зелени!
:shock:
Последна промяна от ***cska*** на 02 сеп 2016 09:54, променено общо 1 път.
Не е нужно да работиш в аптека, за да бъдеш заобиколен от капути!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта