ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

bambambamtaratam
Мнения: 36
Регистриран на: 23 ное 2015 10:06
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот bambambamtaratam » 01 сеп 2016 08:42

0:2, ама като гледам какви комплексари тропат из форума направо ми се гади.

MJ23
Мнения: 238
Регистриран на: 14 май 2012 15:34
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот MJ23 » 01 сеп 2016 09:13

Прогноза за мача - 2:1

Надявам се Дунав да не загубят и да продължат впечатляващата си серия в елита. Аз, като родом от Русе, винаги съм бил фен на Дунав и се радвам на всеки един успех!
Някъде мернах някакво супер тъпо мнение - как може да си фен и на Дунав и на Левски - дори не искам да го коментирам! Просто искам да попитам няма ли модератори в този форум? В темата, която е за мач между Дунва и ЦСКА основните теми са правопис (кой какво пишел правилно, пълно, празно или грешно), химия и физика, география (кой е по-голям провинциалист и съответно гражданин), и най-важната тема - кой е най-интЕлЕгентния. Спам, спам и пак спам. Комплексар, комплексар и пак комплексар. И то без значение от София, Русе , Варна или някое село си. Можеш да си прост НЕЗАВИСИМО от къде си!
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!!!

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот nitro77 » 01 сеп 2016 09:27

Очаквам Дунав да продължи добрата си серия срещу ЦСКА-София. Но и да не стане, няма да правим трагедии. Основната ни цел е оставане в Първа лига, а оттам насетне - каквото докопаме, ще е бонус. Победа срещу такъв съперник (без значение името на отбора) винаги е престижна и съм сигурен, че ще се хвърлим здраво.
Прогноза: 2:0 за Дунав!

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот zaleza1234 » 01 сеп 2016 09:53

Ейййй в последните няколко мнения има дискусия LOL мислех, че само научни трудове ще чета а то имало и мнения за мача. На Кашчей ще кажа само едно....за първи път и последен те споменавам в мой пост, ти внимание от мен няма да получиш за това не ми задавай въпроси. Ти си душевно беден човек и единственото, което можеш да получиш от мен е съжаление и пожелание за здраве и успехи и дано бързо ти мине (там от каквото страдаш).

По темата за мача, Дунав стартираха добре сезона вижда се, че ако не фактор ( рано е още) то ще играят важна роля в шампионата. Труден мач за нас, в който се надявам новите попълнения да покажат на какво са способни.
Само ЦСКА и успех на Дунав в шампионата, ама от следващия мач!!! :)

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот fen-fen » 01 сеп 2016 11:02

шивача написа:загуба за пребоядисания Литекс, но по-интересно ми е с колко Българи ще има в отбора-повече от гостуващата агитка, или по-малко? :mrgreen:


Рафаел Перес,Диого Виана, Арсенио Нунеш, Самир Аясс, Давид Симао, Густаво Кулма, Вилмар Джордан, Рубен Пинто и Руй Педро - все българчета от школата на ЦСКА ! Иначе сме големи патрЕоти и питаме къде са българите на Лудогорец?
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот kiril.a.d » 01 сеп 2016 11:10

Успех на Дунав! - българският Лестър ;) Интересно, у нас може ли да се допусне вид Лестър, без да...Домусчийства? ;) :mrgreen:
И дунавци да забравят онова 6:0, щото тогава играха с ЦСКА, а днес с ...ЦСКА-София, което не е едно и също!...А да се победи отбора на Стойчо Стоилов, не е толкова трудно ;)
И моля модераторите да си свършат работата, в ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА! - има нарушение по точка 9 ;)....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10920
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот ivan56 » 01 сеп 2016 11:16

krumeto написа:
ti4a70 написа:Предупреждавам феновете на ЦСКА-София - вземете мерки по отношение на организацията за да не изпаднете в нашата ситуация. Очаквайте отвратително държание от полицията, пъти но-високи цени на билетите от тези на домакините, достъп до другите сектори освен гадната клетка само с лична карта с русенска регистрация, да сте натикани в така наречената клетка на "Лудогорец арена". По възможност си носете телевизор/на 12волта/ с акумулатор за да можете все пак да видите нещо от мача. От това място не се вижда почти нищо. Тази клетка е направена гостуващата агитка ДА НЕ ГЛЕДА мача! Вода не си носете. То и там няма, но няма да ви пуснат с шише колкото и да е топло. Санитарен възел/тоалетна/ - няма. Ни мъжка, ни женска!
Колкото до мача дано стане хубава среща и да победи по-добрият. Успех и на двата отбора!

Длъжен съм да ти обясня, че клетката за която пишеш беше построена заради изцепките на едни животни, преди 5 години. Тогава същите тези животни без малко да причинят и убийство. Сега отново ще са в Разград. Да видят, колко злини причиниха на българските футболни зрители.
Сега отбора им не е същият, но животните са същите!


Очаквам когато Дунав са ви домакини на вашият стадион, да ви натикат там вътре в лайнярника да гледате футболната среща.
Така и не ми е даден нормален отговор, защо заради шепа кретени, трябва да страдат останалите фенови.
Това оправдание че видиш ли ти, щото няколко лумпена от агитката на ЦСКА правили золуми, и другите трябва да бъдат тикани в тоя кенеф, може да важи пред тия където си свалят гащите и си показват оная работа и викат гяури.
По темата.Очаквам здрав мач, и трудна победа за Дунав.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Yan_Bibiyan
Мнения: 376
Регистриран на: 04 юни 2015 00:10
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот Yan_Bibiyan » 01 сеп 2016 11:26

fen-fen написа:
шивача написа:загуба за пребоядисания литекс, но по-интересно ми е с колко Българи ще има в отбора-повече от гостуващата агитка, или по-малко? :mrgreen:


Рафаел Перес,Диого Виана, Арсенио Нунеш, Самир Аясс, Давид Симао, Густаво Кулма, Вилмар Джордан, Рубен Пинто и Руй Педро - все българчета от школата на ЦСКА ! Иначе сме големи патрЕоти и питаме къде са българите на Лудогорец?


Извинявай, че прекъсвам патоса ти и опитът да говориш за чужденци в отбора, който има повече българи от Лудогорец и може би от Левски (не съм им броил скоро българите, защото не представляват интерес за мен), но Самир Аясс е българин (роден е в София, майката е българка, ама заради бащата ливанец си го нарочил), патриоте! Понеже не си си направил труда да провериш дори в Уикипедията, да ти кажа! А да не коментираме, че Кулма едва ли ще играе често, та и той отпада от хипотетичната 11-ка с много чужденци, която виждаш. Както Виана и Перес са контузени, вероятно и те няма да играят засега, та колко останаха? 5 чужденеца от списъка ти. Ех, колко са мнооооого! Не е като да имаме много повече българи и дори Б отбор само с (дръж се да не паднеш) българи в него. Та някоя друга смешка или за разлика от нашия любим припознавач Каши ще си намериш мястото бързо-бързо? Ако беше си поиграл да смяташ колко българи имаме в състава (не бъркай с титулярна единадесеторка от който и да е мач), както и в Б отбора, щеше да знаеш. А щом са тук, всеки от тях има шанс да играе и да бъде част от титулярната единадесеторка. Сега чакам някой дървен философ да заговори колко са ни тъмни играчите без да е виждал отбора на снимка. Лесни сте за оборване - дори сами се оборвате! :Д
Ето защо оздравителите никога няма да се съгласят с нас - за тях Англия и Шотландия са една и съща държава.
Кашчей написа:Арсенал, като не играят на Айброкс, а на Емирейтс, дали са нов клуб?! Ако някой заиграе на Айброкс, ще стане ли Арсенал?!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот sin4ec » 01 сеп 2016 11:35

Типична ловешка картинка: отбор, пълен с анонимни чужденци и треньор-чужденец-анонимник. Поредно тегаво гостуване ( нормално за провинциален манталитет) , което е с неизвестен край. Но едва ли някой ще се изненада на нова победа на водача...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]



Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта