1ва ПЛ 1 кръг ЦСКА VS Славия 29.07 /петък/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: 1ва ПЛ 1 кръг ЦСКА VS Славия 29.07 /петък/

Мнениеот Cheradonna » 30 юли 2016 08:09

THE G.A.M.E написа:
***cska*** написа:
THE G.A.M.E написа:Но лично Литекс, миналият сезон избегаха от мача с Левски, като пребити псета.

Те такава гавра, с футбола ни не бЕх гледал в последните 30 години! Няма такъв резил. Това чудото дето беше на оня мач, пълна пародия от съдийска гледна точка, видяна от цяла България! Тотален срам! НЕма такава ИЗЛАГАЦИЯ! А вие се гордеете с това? :shock:

Нема никва гавра тука.
Абсолютно перфектно съдийство. :geek:

Явно само ти не си разбрал, що Г.Г. извади отбора на Ловеч. :lol: :lol:

вземи обясни и на нас да знаем професоре?Перфектно съдийство,ох много ми е кеф как се гърчите от страх и паника.....
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4425
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: 1ва ПЛ 1 кръг ЦСКА VS Славия 29.07 /петък/

Мнениеот Kotooshu » 30 юли 2016 08:15

Хахах ... тук платените фенчета на фирменото отборче на Жужака , дори не си знаят футболистите :lol: :lol: :lol:
Хайде , да ви е честита първата ви победа в първият ви мач във вашата история ... поне си научете имената на футболистите :oops:

И грешите за публиката .... минимум 35 000 на стадиона , а в Официоза на БФС ...7днифутбол се твърди , че минимум два пъти по толкова хора са останали без билети извън Стадиона ... В , Ловеч , Етрополе и околността :roll:

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5181
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: 1ва ПЛ 1 кръг ЦСКА VS Славия 29.07 /петък/

Мнениеот koisa » 30 юли 2016 08:38

От 11 играчи 7 на Литекс. :lol: После, ама това е ЦСКА, защото е пълно с наши играчи. :shock:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: 1ва ПЛ 1 кръг ЦСКА VS Славия 29.07 /петък/

Мнениеот MAXIMUS » 30 юли 2016 09:30

Честита победа "Армейци" !
Двубоя беше много интересен и успорван. Славия през първото половреме бяха по затворени, но контраатакуваха опасно. Ние започнахме много мощно и настървено, топката се движеше ниско по тревата и създадохме добри положения. Десподов и Виана разтягаха защитата на "белите" по двата фланга и от дойдоха добрите положения за нас. Последния пас го бъркахме много често и нервноста от първи официален мач не ни позволиха да се отеглим с аванс на почивката. Защитата прави елентарни грешки и разиграва отзад много рисковано. Перес всеки мач прави по две груби грешки - подхлъзване, спорен пас, излишно нарушение...Янев трябва да обърне внимание на защитата как изнася топката. Имаше и моменти на излишно дълго задържане на топката и опити за индивидуални рейдове от хора на които това не им е работа - Галчев, Чорбаджийски, Атанасов. Първите 15 минути на второто полувреме бяха неузнаваеми, причината може би е смяна на тактиката и Славия бяха много опасни при атаките си. Незнам каква е причината, но бяхме в "дупка". Хубавото в този момент беше, че падна първия гол. След това се видя и разскъсване между линиите . Славистите минаваха през центъра без проблеми и стигаха до наказателното поле. В халфовата линия ни трябва по-мощен физически играч от Боби. Изпълнението на Виана при втория гол няма да го кометирам, всички видяха за какво става въпрос. Накрая можехме да вкараме и трети гол, но умората си каза думата и бъркахме елементарни топки.
Трибуните! Ами то в петък късна вечер през юли в София са останали само бежанците :). Мисля, че Сектор Г беше на висота и песните и скандиранията бяха много мощни. Мисля, че 10 хиляди зрители посещаемост на този етап през сезона е много добра . Дано се завърнат в сектора тези които още са раздвоени. Това е ЦСКА, това е емблемата, това е цвета, това е "Армията" !
На тези които броят зрителите, седалките, звездите, луните на и около стадиона на ЦСКА, мога да им кажа да си пият успокоителните и да си разстриват слепоочията. И през този сезон, ЦСКА ще е най-посетения и най-гледания отбор в България.

crvena.zvezda
Мнения: 851
Регистриран на: 07 юни 2016 22:56

Re: 1ва ПЛ 1 кръг ЦСКА VS Славия 29.07 /петък/

Мнениеот crvena.zvezda » 30 юли 2016 09:45

Прекрасен мач,прекрасна публика,прекрасна победа за самочувствие и летящ старт!Тепърва този отбор ще подобрява играта си и ще трупа опит,трябва да проявиме нужното търпение ,като фенове и да подкрепяме безусловно :idea: !Наистина се оказа,че разполагаме с много добри играчи,а чужденците са класа особено Виана и Нунеш!Този ,Рафа Перес е колеблив ,но още е раничко да го критикуваме!Всички играха на ниво,особено като за първи мач,в предвид напрежението от предстартовата треска!Очаквам възходящо развитие и само НАПРЕД И НАГОРЕ!САМО ЦСКА!
Анархия мать порядки!

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 1ва ПЛ 1 кръг ЦСКА VS Славия 29.07 /петък/

Мнениеот Mitata » 30 юли 2016 10:00

Kotooshu написа:Хахах ... тук платените фенчета на фирменото отборче на Жужака , дори не си знаят футболистите :lol: :lol: :lol:
Хайде , да ви е честита първата ви победа в първият ви мач във вашата история ... поне си научете имената на футболистите :oops:

И грешите за публиката .... минимум 35 000 на стадиона , а в Официоза на БФС ...7днифутбол се твърди , че минимум два пъти по толкова хора са останали без билети извън Стадиона ... В , Ловеч , Етрополе и околността :roll:


Славия с един файтон бедни привърженици на Армията! Боже, докъде стигна това подобие на клуб! И тези тръгнали да правят сметка на великия ЦСКА. Смешковци!
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: 1ва ПЛ 1 кръг ЦСКА VS Славия 29.07 /петък/

Мнениеот 1982 » 30 юли 2016 10:29

koisa написа:От 11 играчи 7 на Литекс. :lol: После, ама това е ЦСКА, защото е пълно с наши играчи. :shock:


В снимките на Спортала гледам на трибуните и Стойкас Стоилас - Мишената, Данаил Ганчев и т.н., всичко живо от Литекс под знамената.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12717
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 1ва ПЛ 1 кръг ЦСКА VS Славия 29.07 /петък/

Мнениеот BRF » 30 юли 2016 10:50

шивача написа:
Сега щеше да ги има. Но виждам че си отворен, бре, що сте по-малко от мача във в със струмска слава? А група, добра селекция, кинти има доволно, славия не е стр. слава. Що?

Ако съм те засегнал нещо ,сори :) !Аз не съм на стадиона,защото не исках да съм там!Кога ще отида-не знам!Моите хора ме карат още в събота да ходим в зарата,ама аз още не мога да преценя!
Публиката на стадиона беше много над моите очаквания!

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: 1ва ПЛ 1 кръг ЦСКА VS Славия 29.07 /петък/

Мнениеот angelofdeath » 30 юли 2016 10:50

Като за първи мач играчите се справиха добре. Имаше известна нервност в отиграванията, от където дойдоха и пропуските на полувремето. Смятам, че Христо Янев все още не е намерил оптималния титулярен състав, защото има постове, на които издъхваме. Особенно в защите имаше няколко комични ситуации. Перес явно няма конкуренция и затова играе всеки мач. Друга причина не виждам. На стадиона си затварях очите при всяко негова отиграване. Толкова ли няма, кой да го замести? Партньорите му се справиха прилично. Осттаналите футболисти се стараха много освен в първите минути на второто полувреме, когато се получи някакъв странен срив и Славия ни понатисна. Несъмнено герой на мача е Виана и съм радостен, че при тегав двубой, когато играта не върви, а положенията не влизат имаме играчи, които могат да решават мачове. Хората по-трибуните също не бяха малко. Да, отлив и разделение има, но с добър футбол може да се преодолее. Не бяхме 15000, но и 10-11000 е добра посещаемост след катаклизмите, които се случиха. Важното е, че Г сектор беше пълен и отбора усети нужната подкрепа. Сега чакаме втория кръг и смятам, че играта на ЦСКА ще се подобрява с времето. Програмата е добра и е нужна концентрация от играчи и треньори зада сме в челото първите кръгове.

Потребителски аватар
Roger_Federer
Мнения: 1469
Регистриран на: 31 яну 2010 14:05
Контакти:

Re: 1ва ПЛ 1 кръг ЦСКА VS Славия 29.07 /петък/

Мнениеот Roger_Federer » 30 юли 2016 10:50

Не бях на стадиона, но гледах целия мач и мога да кажа, че играхме добре като за първи двубой. Подразни ме факта, че Аясс не започна титуляр, тъй като е по-добър от онова момче от латекса, което впоследствие замени. Допаднаха ми изявите на легионерите в отбора, като определено следва да отлича Нунеш и Диого Виана ( последният е породил не едно или две колебания при изговора на името му у Димитър Пенев :) ). Разбира се имаше множество грешки, които няма как да не са налице в толкова ранен етап. Играчите трябва да се обиграят и има още адски много да се работи, за да влязат в оптимален ритъм и да достигнат необходимото ниво на стиковка. Сега обаче демонстрираха желание и разкриха част от потенциала си, което заслужава адмирации(
Това, което мога да изтъкна като негатив е, че допускаме прекалено голямо количество брак в действията в отбрана. Заслужено Славия можеше да вкара поне един гол през втората част, особено в онази ситуация, при която Балджийски се откъсна очи в очи с Китанов. Янев е нужно да постегне дефанзивния вал, няма да е зле да привлечем някой по-стабилен на дясното крило.
В нападение съм разочарован от участието на Преслав, смятам, че правеше доста по-силни мачове във В група, но това е нормално, даже звучи смешно подобно сравнение. И все пак той се справяше чудесно и като играеше за Локо Сф в елита преди 2 години, едва ли е дал толкова назад във формата си, но кой знае...истината е, че трябва да се привлече още 1 класен централен нападател, който да представлява реална конкуренция на нашия таран.
Поздравления за отбора на Славия - направиха ми доста добро впечатление като колектив. Треньорът им очевидно ги бе подредил компетентно и държаха линиите си, като в значителна част от срещата липсваше разпокъсване между съответните свързващи валове на халфовата линия и отбраната, което затрудняваше играчите на ЦСКА-София. Може да се бъзикат с Хъмти-дъмпти, но човекът си ги бе подредил чудесно и ако не бяха гениалните проблясъци на Диого Виана, Славия щеше да си тръгне със заслужена точка от Армията.

За феновете какво мога да кажа - моята тенденция, която вярвам, че е най-акуратна, е да коментирам поведението на публиката, когато съм на стадиона и мога да видя и чуя всичко, което е в непосредствена Близост до мен. По ТВ обаче имам по-широк спектър и възможност за повторение. Освен скандиранията "Селяни ловешки" от всичките 15 фенове на Славия, които, признавам, бяха на място и искрено ме развеселиха, мога да поздравя сектор Г за мощната подкрепа към играчите в червени тениски. Христо Янев остана начело на отбора, въпреки очакванията, че когато се върнем в първа дивизия, той ще бъде махнат за сметка на по-опитните. Искахме Янев и ръководните фактори повярваха в нас и ни чуха. Нека един път повярваме и ние в някой, без злоба, без едно на ум. Истински, както истински обичаме нашия ЦСКА - този, който е в сърцата ни, който кара пулсът ни да се ускорява неимоверно щом чуем рева на сектор Г. САМО ЦСКА!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта