ТЕ се налудуваха - играта е към края си.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: ТЕ се налудуваха - играта е към края си.

Мнениеот anker1878 » 15 сеп 2015 16:45

BRF написа:
anker1878 написа:А някои от тези герои бяхте готови да ги "обожествите"...

Кого например?

Горе в ляво и долу в дясно.
относно Подвиския хитрец мисля си , че накрая ще се задави , но това няма да върне акулите на футболната карта , нито футболната тръпка в бургазлии. Този човек затри футбола в Бургас

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: ТЕ се налудуваха - играта е към края си.

Мнениеот McLovin » 15 сеп 2015 17:31

Киренце, политическо платено тролченце, какво ти е виновен тиквоча за мъката на отбора ти? Ленин, Сталин, Милко Балев и ГА да вземат властта пак ще си заминете. Има ФИФА и УЕФА. Набийте си го веднъж завинаги в кухите комунистически кофи.
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ТЕ се налудуваха - играта е към края си.

Мнениеот trokadero_ » 15 сеп 2015 17:57

Отбора на ЦСКА последните години е бил една схема за пране на пари и нечисти сделки . Жалко , че под това свещенно име са се правили злоупотреби и продължават да се правят...

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: ТЕ се налудуваха - играта е към края си.

Мнениеот samo_levski » 15 сеп 2015 18:49

кирето на всеки мой пост отговаря с по 2-3. малко не е наред.

фифа и уефа ще закрият чорбата. измъкване няма тоя път. всички тия схеми, сделчици, машинации, които минаваха толкова години, повече няма как да минат. :arrow: а окръжна и закриване. 8-)

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12849
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ТЕ се налудуваха - играта е към края си.

Мнениеот Eminem » 15 сеп 2015 18:52

samo_levski написа:кирил а.д. що е толкова ядосан? :roll:

a) щото цска ще регресира догодина в а окръжна или изобщо ще спре да функционира
б) щото фифа/уефа знае за всичките бакии на чорбата и измъкване няма
в) щото междугалактическия план за съсипване на вселенския гранд цска е към своя финал

Защо се занимавате с него ? С него трябва да се занимават психиатри.

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: ТЕ се налудуваха - играта е към края си.

Мнениеот angelco77 » 15 сеп 2015 18:53

kiril.a.d написа:Още някой комунистически ченгесарин...или *******, да избива комплекси тук?.....


Ти чичо Кириле,с тоя си пост като какъв се явяваш...
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ТЕ се налудуваха - играта е към края си.

Мнениеот Кашчей » 15 сеп 2015 19:04

angelco77 написа:
kiril.a.d написа:Още някой комунистически ченгесарин...или *******, да избива комплекси тук?.....


Ти чичо Кириле,с тоя си пост като какъв се явяваш...


Като Ректор на СУ, най-малко. Може и ректор на Оксфорд да е, на Сорбоната, на МГУ... От него лъха интелект, като от скъсан селски галош, но раздава квалификации наляво и надясно.
Много лудуваха покрай ЦСКА, а Кировец наистина е пропуснал Михов, Калпакчиев, Чичовото, Илия Павлов, Митал. Индиецът сам не знаеше къде се намира и му натресоха отбора, но пък имаше чуден съветник и президент тогава 8-)
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
batceko
Мнения: 745
Регистриран на: 08 юни 2008 00:38
Контакти:

Re: ТЕ се налудуваха - играта е към края си.

Мнениеот batceko » 15 сеп 2015 22:29

На мен едно ми е интересно .При положение , че много добре се знае , че ЦСКА е частно дружество , а не държавен тим от близо 25 години , при положение , че се знае какви са били собственици на клуба през годините - то не бях Черепи , Лупита , Митали и прочие - все известни играчи от полукриминален или изцяло криминален характер - та всичко това се знае и най вече от феновете на ЦСКА и на фона на всичко това ми е интересно защо не се образуват спонтанни групи , които да търсят сметка на тях , а вместо това е достатъчна една дума и всички вкупом са съгласни , че в дъното на мъките е световната конспирация начело с Бойко - мръсния левскар ....сякаш е толкова трудно да се прозре , че през годините до един мошенници са се възползвали от ЦСКА основно с идеята , че каквото и да правят ще им се размине , щото клуба има фенска маса и такива като Дудучето лесно ще я вдигнат и нито ФИФА , нито ФУФА нито БФС , нито Аллах ще могат да направят нещо ...и сега кво - когато опре до това да се спазват правилата - Бойко е виновен и световната конспирация ..сигурно Бойко е виновен за много неща , но преди да го обвинявате и за ЦСКА не е лошо първо да изчистите казуса за вините сред собствените си редици ..мхм.

wire
Мнения: 255
Регистриран на: 04 сеп 2008 14:31
Контакти:

Re: ТЕ се налудуваха - играта е към края си.

Мнениеот wire » 15 сеп 2015 22:48

kiril.a.d написа:
wire написа:Кире, голям си, свеж си, умен си, красив си, успял си, популярен сред жените!
Само не разбрах, кой е виновен за състоянието на ЦСКА?

:) Благодаря! - направо съм готов да те...политик ли си? ;)
За състоянието на ЦСКА е виновна цялата ни държава, още от 1992 г., когато е и ..."крилатото изказване" на другаря левскар, Добри Джуров! - не случайно казах, че в интериора липсва снимката на първия...съсипващ ЦСКА - Вальо Михов!!! - "първия "голям цесекар", който "стана човек", благодарение на пребиваването му като шеф на ЦСКА.
Но пък...изглежда е..."подробност", как държавата нарочи ЦСКА за виновник за...комунизЪмът у нас?....
Други въпроси? - имам отговор на какво ли не, ама поради знания, а не принадлежност...другари ченгесари;)

Айзък Азимов и Джордж Лукас реват засрамени в ъгъла :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: ТЕ се налудуваха - играта е към края си.

Мнениеот dreben23 » 16 сеп 2015 03:12

Много кухи лейки си има у тоя форум, препоръчвам ви по-нормалните люде да влезете, да си дадете прогнозите за онова животинче футболчето и да му биете хикса. :)
:mrgreen: Всички с клишета работят, оти немат и по две живи мозъчни клетки да помислят и измислят нещо - половината им умрели от пиене, другата половина са им измрели от мъка, че са ги мъчили насила да бъдат фенове на отбори еднодневки или на такива дето обичат числа като седем. Двете живи пък мислят в кой ден и час ще им изтече гаранционния бан. :) Жалко е това, защото дори не са от детското съсловие! Какво ли пък се учудвам, те имат по хиляда профила и половината им баннати заради простотии, с другата половина се мъчат да ми смогнат в игрите с прогнози, а това е основното доказателство, че там вътре е съвсем празно, нещо като Ниагарския водопад извън туристическия сезон.

След малко ще проверя направихме ли 10 000 подписа, викам да се сливаме с Литекс, преди да са го докарали и те до селските групи! :)А всяка куха лейка, която твърди, че сливането е лоша дума да отвори уикипедия и да види любимите му отбори по колко метаморфози са претърпявали през годините или да питат родителите си лошо ли е да се сливат отбори и хора. ;) Ако беше лошо, ся нямаше да се гордеете с нито един бан във форума, щото щяха да ви банват родителите.

Хареса ми изказването, че всички истински армейци трябва да излязат на площада да им припомним малко какво е армейска общност. Вече не бива да се шегуваме със съдбата на любимия клуб, така че помислете кое ще е най-правилното решение, иначе му казваме чао! :cry: :cry: :cry: Тея лошите да си дрънкат квото искат, то колелото на живота се върти, не се бойте... Всеки ще си го получи от ЦСКА, но засега трябва да си спасим ние отбора, че национален отбор в пета урна нямам никакво намерение да гледам аз, гледайте си го лошите, да видите, че не може да функционира нищо без армейци, то се и вижда де. Ке ни пълнят кат пуйки за Деня на благодарността ке ни пълнят и нема даже и да ни благодарят! :cry:
А който се смята за нормален и се е засегнал нещо, моля да ме "извини" с две майни, за да видим за колко време ще му е новият, пък сетне ще се види дали е бил нормален или ненормален.
[offtopic]Само ЦСКА![/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Cherno_more_fen, danko_sot и 54 госта