Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот samo_levski » 21 юни 2015 14:53

Стария морал отстъпи място на новия. Да не извади ся гг повече пари от бб за разни животинки и дучета и ще ги видиш как ще обърнат плочата. До преди 2 дена обясняваха, че трябва да се слеят с литекс и излизане от а група е немислимо, сега обясняват, че сливане с литекс е немислимо и трябва да излезнат от а група.

За сега вб им е обещал явно повече парички на ръка, даже възкраси дучето. Пак ли му даде еврофутбол пункт или?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот 1982 » 21 юни 2015 14:54

dozz12 написа:
4823 написа: Моето предложение е да се срещнат по средата да се почне от Б или В група без дългове , защото доста срам брахме до сега та още един ли да почнем от А окръжна . А пък хората който да дават парите да са пак Божков и Гришата . Толкова ли е трудно да се направят определени компромиси в името на един сплотен отбор .


Много нагло. Всеки който не е от ЦСКА ще се съгласи с мен. Отново сте нагли, както през всичките години на вашето съществуване. И аз имам предложение. Платете си дългът и играйте в А група.


Вие първо платете поне 1 лев за сектор А, тогава идвай да чи четеш морал, отборче на Бойко.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Megatron_69
Мнения: 838
Регистриран на: 13 юни 2013 19:07
Контакти:

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот Megatron_69 » 21 юни 2015 14:55

dozz12 написа:
RedSkin написа:За да почнем от "В" или "Б" група, трябва да вземем нечии лиценз на отбор. После цял живот подигравки от подуенци. Оздравяването на сегашния ЦСКА е немислимо, колкото и да не ми се иска да е така.


т.е. все сте прецакани и ние ще ви напълним шушоните с подигравки.

Ако мислиш, че свинята Пеевски и пожарникаря Винету да са ви собственици не е смешно-значи нямаш чувство за хумор.... :mrgreen:
Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб...
Когато си тъп е същото....
ЧОВЕК СЕ УЧИ ОТ ПРОВАЛА СИ,ОТ УСПЕХА НЯМА КАКВО ДА НАУЧИ....
4и4ковите 4ервенотри4ков4ета......

dozz12
Мнения: 69
Регистриран на: 19 юни 2015 14:19

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот dozz12 » 21 юни 2015 14:55

Red Warrior написа:Ще се разделим с глорихънтърите. Скоро видях фейсбука на един познат от квартала - левскарче, вече си е сложил като любим клуб Лудогорец. Тези, които плачат, че се отказват от ЦСКА са същите. След като не можем да сме в "А" група, какъв ще ни е толкова кяра да сме в "Б", или "В" - същия кур. Айде стига сте ревали! :evil:


А колко цесекарчета в квартала плакаха от щастие на европохода на Раград, ако знаеш.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот volf » 21 юни 2015 14:55

DidoManUtd написа:
volf написа:
DidoManUtd написа:
volf написа:
DidoManUtd написа:Имам гадното усещане, че цялата истерия е за това кой да прилапа базите. И министъра каза че ще ги даде на припознатия от феновете отбор, затова се почва едно делене и баровците с парите / всичките без изключение Божков, Ганчев, Инджов, Манджуков / сега обещават светло бъдеще само и само да бъдат "припознати". Единия обещава А окръжна и бюджет, другия дава избор В група Б група и бюджет, ако искаме може и А група заедно с Гришата и т.н.
Цялата история ми се вижда режисирана от някъде и най лошото е че ритайки се помежду си големите играчи разделят нас, обикновените фенове които не спим нощем и се чудим кво ще стане.
Дано да не успеят да ни разделят или да направят два отбора, които да се карат пред министъра на кой да даде стадиона и т.н. Ще бъде жалко.

Точно така е, само че феновете не са от значение за избора на законодателите - те са просто част от програмата на "баровците - доносници"!


В такъв случай не ни остава нищо друго освен всеки да си направи избора, можем само да се надяваме че ще бъде правилен и да чакаме времето да го покаже.
Колкото до "покойницата" не знам що си мисля че скоро в А група ще се отвори цяло гробище и май и там ще ни се наложи да бъдем Първи... Съдба, кво да правиш :) :) :)

И този път си прав - днес ти е ден на проникновения!
Отново и отново си прав!

Такъв е смисълът на живота - раждаш се, растеш, ставаш голям и силен за да дадеш живот на някого и после бавно, но неизбежно се разпадаш с всяка своя клетка в полза на онова което си създал, живота и самата природа! Никой не може да преодолее този закон!
ЦСКА беше наследничка на партията и беше оставена от нея за доотглеждане на бивши партийни функционери-доносници, които я онодиха многократно и ограбиха, а днес претендират за наследството!
Всеки от тях ще посочи някое ново "ЦСКА" като отроче между него и покойницата, като го обяви за достоен, първороден и морален наследник на бижутата и, а феновете ще покани да ръколяскат на кръщенето, като в зависимост от емоционалната си стабилност ще имат възможност и да се вричат във вярност на отрочето и доносника!
Успех![/quo

В този ред на мисли, твоя любим отбор на какво и кого беше отроче през цитираните години от партията - майка... и продължава да бъде и през последните 25 такива ? Да не започваме със спора, няма смисъл ...
В крайна сметка можете поне да си признаете, че колкото и да се радвате сега, без нас ще ви бъде скучно и сиво и ще чакате новата ни среща с интерес, дори и само заради възможността да си го върнете за шестте честитки за Юбилея !


Отново и отново си прав - започва да ти става навик - ще откриеш разковничето!
Да определено ще бъде много по-скучно, но представлението което изнесохте в последните месеци ще ме поддържа емоционално поне 2/3 години занапред!
То не беше драми та да ги опишеш - завръзки, развръзки, епилози и аха....ама няма Happy end, а все повече възможности и по-високи цели!
Красиво..... - много, много красиво!!! ;)

dozz12
Мнения: 69
Регистриран на: 19 юни 2015 14:19

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот dozz12 » 21 юни 2015 14:57

DidoManUtd написа:Имам гадното усещане, че цялата истерия е за това кой да прилапа базите.


горещо, горещо

dozz12
Мнения: 69
Регистриран на: 19 юни 2015 14:19

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот dozz12 » 21 юни 2015 14:59

meteorit написа:Феновете на ЦСКА се показаха големи наивници, след като за втори път повярваха на Томов през 2013г., а го бяха изгонили със смъртни заплахи. Нито веднъж не се запитахте сериозно как така се спасява клуба от фалит, а се докара цяла камара чужденци с големи заплати. Фракциите ви си менят позицията през една седмица, явно много лесно се влияят от слухове и обещания. Очаквам другата седмици да обявите, че оставате в А група.


Той клубът е фалирал фактически преди Томов да се пови като мним спасител. не помниш ли че още ден два и го закриваха

DidoManUtd
Мнения: 313
Регистриран на: 27 май 2009 15:54
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот DidoManUtd » 21 юни 2015 15:00

volf написа:
DidoManUtd написа:
volf написа:
DidoManUtd написа:
volf написа:
DidoManUtd написа:Имам гадното усещане, че цялата истерия е за това кой да прилапа базите. И министъра каза че ще ги даде на припознатия от феновете отбор, затова се почва едно делене и баровците с парите / всичките без изключение Божков, Ганчев, Инджов, Манджуков / сега обещават светло бъдеще само и само да бъдат "припознати". Единия обещава А окръжна и бюджет, другия дава избор В група Б група и бюджет, ако искаме може и А група заедно с Гришата и т.н.
Цялата история ми се вижда режисирана от някъде и най лошото е че ритайки се помежду си големите играчи разделят нас, обикновените фенове които не спим нощем и се чудим кво ще стане.
Дано да не успеят да ни разделят или да направят два отбора, които да се карат пред министъра на кой да даде стадиона и т.н. Ще бъде жалко.

Точно така е, само че феновете не са от значение за избора на законодателите - те са просто част от програмата на "баровците - доносници"!


В такъв случай не ни остава нищо друго освен всеки да си направи избора, можем само да се надяваме че ще бъде правилен и да чакаме времето да го покаже.
Колкото до "покойницата" не знам що си мисля че скоро в А група ще се отвори цяло гробище и май и там ще ни се наложи да бъдем Първи... Съдба, кво да правиш :) :) :)

И този път си прав - днес ти е ден на проникновения!
Отново и отново си прав!

Такъв е смисълът на живота - раждаш се, растеш, ставаш голям и силен за да дадеш живот на някого и после бавно, но неизбежно се разпадаш с всяка своя клетка в полза на онова което си създал, живота и самата природа! Никой не може да преодолее този закон!
ЦСКА беше наследничка на партията и беше оставена от нея за доотглеждане на бивши партийни функционери-доносници, които я онодиха многократно и ограбиха, а днес претендират за наследството!
Всеки от тях ще посочи някое ново "ЦСКА" като отроче между него и покойницата, като го обяви за достоен, първороден и морален наследник на бижутата и, а феновете ще покани да ръколяскат на кръщенето, като в зависимост от емоционалната си стабилност ще имат възможност и да се вричат във вярност на отрочето и доносника!
Успех![/quo

В този ред на мисли, твоя любим отбор на какво и кого беше отроче през цитираните години от партията - майка... и продължава да бъде и през последните 25 такива ? Да не започваме със спора, няма смисъл ...
В крайна сметка можете поне да си признаете, че колкото и да се радвате сега, без нас ще ви бъде скучно и сиво и ще чакате новата ни среща с интерес, дори и само заради възможността да си го върнете за шестте честитки за Юбилея !


Отново и отново си прав - започва да ти става навик - ще откриеш разковничето!
Да определено ще бъде много по-скучно, но представлението което изнесохте в последните месеци ще ме поддържа емоционално поне 2/3 години занапред!
То не беше драми та да ги опишеш - завръзки, развръзки, епилози и аха....ама няма Happy end, а все повече възможности и по-високи цели!
Красиво..... - много, много красиво!!! ;)


Айде кажи един път, че съм сбъркал, почваш да ме ласкаеш... :) :) :)
Колкото до емоционалната ти поддържка може би толкова ще ни трябват за да се върнем - 3 години, мен пък през това време ще ме крепят срещите ни с вас през последните две години и така ...

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот volf » 21 юни 2015 15:06

DidoManUtd написа:
volf написа:
DidoManUtd написа:
volf написа:
DidoManUtd написа:
volf написа: Точно така е, само че феновете не са от значение за избора на законодателите - те са просто част от програмата на "баровците - доносници"!


В такъв случай не ни остава нищо друго освен всеки да си направи избора, можем само да се надяваме че ще бъде правилен и да чакаме времето да го покаже.
Колкото до "покойницата" не знам що си мисля че скоро в А група ще се отвори цяло гробище и май и там ще ни се наложи да бъдем Първи... Съдба, кво да правиш :) :) :)

И този път си прав - днес ти е ден на проникновения!
Отново и отново си прав!

Такъв е смисълът на живота - раждаш се, растеш, ставаш голям и силен за да дадеш живот на някого и после бавно, но неизбежно се разпадаш с всяка своя клетка в полза на онова което си създал, живота и самата природа! Никой не може да преодолее този закон!
ЦСКА беше наследничка на партията и беше оставена от нея за доотглеждане на бивши партийни функционери-доносници, които я онодиха многократно и ограбиха, а днес претендират за наследството!
Всеки от тях ще посочи някое ново "ЦСКА" като отроче между него и покойницата, като го обяви за достоен, първороден и морален наследник на бижутата и, а феновете ще покани да ръколяскат на кръщенето, като в зависимост от емоционалната си стабилност ще имат възможност и да се вричат във вярност на отрочето и доносника!
Успех![/quo

В този ред на мисли, твоя любим отбор на какво и кого беше отроче през цитираните години от партията - майка... и продължава да бъде и през последните 25 такива ? Да не започваме със спора, няма смисъл ...
В крайна сметка можете поне да си признаете, че колкото и да се радвате сега, без нас ще ви бъде скучно и сиво и ще чакате новата ни среща с интерес, дори и само заради възможността да си го върнете за шестте честитки за Юбилея !


Отново и отново си прав - започва да ти става навик - ще откриеш разковничето!
Да определено ще бъде много по-скучно, но представлението което изнесохте в последните месеци ще ме поддържа емоционално поне 2/3 години занапред!
То не беше драми та да ги опишеш - завръзки, развръзки, епилози и аха....ама няма Happy end, а все повече възможности и по-високи цели!
Красиво..... - много, много красиво!!! ;)


Айде кажи един път, че съм сбъркал, почваш да ме ласкаеш... :) :) :)
Колкото до емоционалната ти поддържка може би толкова ще ни трябват за да се върнем - 3 години, мен пък през това време ще ме крепят срещите ни с вас през последните две години и така ...

Ти не си човек! :shock: - Ти си машина....!
Аз съм фен на Лудогорец бре приятелю - или ти харесва или носиш много на бой?!

DidoManUtd
Мнения: 313
Регистриран на: 27 май 2009 15:54
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот DidoManUtd » 21 юни 2015 15:14

Ти не си човек! :shock: - Ти си машина....!
Аз съм фен на Лудогорец бре приятелю - или ти харесва или носиш много на бой?![/quote]

Честно да ти кажа не съм и разбрал, няма лошо че си от Лудогорец, лошото е че се държиш и си придобил стила на левскар, а обикновено те налазват нашите теми. Все пак се извинявам...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 45 госта