Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

DidoManUtd
Мнения: 313
Регистриран на: 27 май 2009 15:54
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот DidoManUtd » 21 юни 2015 14:08

DidoManUtd написа:Имам гадното усещане, че цялата истерия е за това кой да прилапа базите. И министъра каза че ще ги даде на припознатия от феновете отбор, затова се почва едно делене и баровците с парите / всичките без изключение Божков, Ганчев, Инджов, Манджуков / сега обещават светло бъдеще само и само да бъдат "припознати". Единия обещава А окръжна и бюджет, другия дава избор В група Б група и бюджет, ако искаме може и А група заедно с Гришата и т.н.
Цялата история ми се вижда режисирана от някъде и най лошото е че ритайки се помежду си големите играчи разделят нас, обикновените фенове които не спим нощем и се чудим кво ще стане.
Дано да не успеят да ни разделят или да направят два отбора, които да се карат пред министъра на кой да даде стадиона и т.н. Ще бъде жалко.


Иначе мнението ми е да си почнем от А областна, като искат толкова и Инджов и Манджуков и Гришата да влязат от там с Божков и да си дават бюджетите, поне след 3 години ще си имаме всичко, тогава ще почне и тяхната възвращаемост.
Така поне ще си спестим всякакви подигравки и простотии от тези със стадиона / сектора / "кабриолет" и дружките и приятелките им из България.
Последна промяна от DidoManUtd на 21 юни 2015 14:08, променено общо 1 път.

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот way » 21 юни 2015 14:08

Аз ако си направя мой клуб ЦСКА София гонг форум 2015 фенеовете ще ме препознаят ли и ще взема ли базите?имам 5 лева бюджет

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот damyanov1963 » 21 юни 2015 14:08

meteorit написа:Феновете на ЦСКА се показаха големи наивници, след като за втори път повярваха на Томов през 2013г., а го бяха изгонили със смъртни заплахи. Нито веднъж не се запитахте сериозно как така се спасява клуба от фалит, а се докара цяла камара чужденци с големи заплати. Фракциите ви си менят позицията през една седмица, явно много лесно се влияят от слухове и обещания. Очаквам другата седмици да обявите, че оставате в А група.

Феновете на ЦСКА направиха тази недомислица, защото през цялото време повече ги интересува как и кога Батков ще съсипе Левски ;)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
FCBM
Мнения: 10
Регистриран на: 17 авг 2014 14:05
Контакти:

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот FCBM » 21 юни 2015 14:09

Някой да ме светне, моля. Преди около седмица "Офанзива", "Анималс" и т.н. излязоха с една друга декларация. Най-общо в нея се казваше, че подкрепят абсолютно Васил Божков и Гриша Ганчев. Аз тълкувах това като подкрепа за проекта "Литекс София", ЦСКА 23 и пр. Преди малко същите тези фракции излизат със съобщение, че никога не биха припознали подобен клуб. Та въпросът ми е: Ние феновете на ЦСКА, които нямаме нищо общо с тези фракции и които бяхме против преименуване на Литекс на ЦСКА 23 коя позиция да приемем, щото явно позицията на около милион червени фенове зависи от това какво говорят господин Дучето и другите "най-верни" фенове на отбора. Някой да ми каже, за да имам моралното право да ходя на мачове на ЦСКА без да гледам засрамен в земята...

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот volf » 21 юни 2015 14:09

DidoManUtd написа:Имам гадното усещане, че цялата истерия е за това кой да прилапа базите. И министъра каза че ще ги даде на припознатия от феновете отбор, затова се почва едно делене и баровците с парите / всичките без изключение Божков, Ганчев, Инджов, Манджуков / сега обещават светло бъдеще само и само да бъдат "припознати". Единия обещава А окръжна и бюджет, другия дава избор В група Б група и бюджет, ако искаме може и А група заедно с Гришата и т.н.
Цялата история ми се вижда режисирана от някъде и най лошото е че ритайки се помежду си големите играчи разделят нас, обикновените фенове които не спим нощем и се чудим кво ще стане.
Дано да не успеят да ни разделят или да направят два отбора, които да се карат пред министъра на кой да даде стадиона и т.н. Ще бъде жалко.

Точно така е, само че феновете не са от значение за избора на законодателите - те са просто част от програмата на "баровците - доносници"!

DidoManUtd
Мнения: 313
Регистриран на: 27 май 2009 15:54
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот DidoManUtd » 21 юни 2015 14:19

volf написа:
DidoManUtd написа:Имам гадното усещане, че цялата истерия е за това кой да прилапа базите. И министъра каза че ще ги даде на припознатия от феновете отбор, затова се почва едно делене и баровците с парите / всичките без изключение Божков, Ганчев, Инджов, Манджуков / сега обещават светло бъдеще само и само да бъдат "припознати". Единия обещава А окръжна и бюджет, другия дава избор В група Б група и бюджет, ако искаме може и А група заедно с Гришата и т.н.
Цялата история ми се вижда режисирана от някъде и най лошото е че ритайки се помежду си големите играчи разделят нас, обикновените фенове които не спим нощем и се чудим кво ще стане.
Дано да не успеят да ни разделят или да направят два отбора, които да се карат пред министъра на кой да даде стадиона и т.н. Ще бъде жалко.

Точно така е, само че феновете не са от значение за избора на законодателите - те са просто част от програмата на "баровците - доносници"!


В такъв случай не ни остава нищо друго освен всеки да си направи избора, можем само да се надяваме че ще бъде правилен и да чакаме времето да го покаже.
Колкото до "покойницата" не знам що си мисля че скоро в А група ще се отвори цяло гробище и май и там ще ни се наложи да бъдем Първи... Съдба, кво да правиш :) :) :)

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот Балкански Орел » 21 юни 2015 14:25

Някой вярва ли си, че ако Ганчев направи ЦСКА в А група, някой идиот ще ходи да гледа в А окръжна ?
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот 727150 » 21 юни 2015 14:27

Припознавате ли армейци ? - Припознаваме, припознаваме....Чудесно отговаряте !..Урааа...
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

nadiazarata
Мнения: 5
Регистриран на: 16 май 2013 19:40
Контакти:

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот nadiazarata » 21 юни 2015 14:29

Предварително се извинявам на феновете на цска за думите ми по-долу но вашето ми прилича на курвенска работа - съпруга(цска) е все още жив,вярно на командно дишане и системите му отвсякъде стърчат а вие вече се хванахте със следващия чичко паричко. Поне от кумова срама изчакаите вашия цска да обяви фалит ли, несъстоятелност ли или квото е там и тогава залюбваите друг

DidoManUtd
Мнения: 313
Регистриран на: 27 май 2009 15:54
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Осъзнайте се хора . Защо се делите на две

Мнениеот DidoManUtd » 21 юни 2015 14:31

727150 написа:Припознавате ли армейци ? - Припознаваме, припознаваме....Чудесно отговаряте !..Урааа...


Не плачи на нашия гроб, не знаеш кво ви е приготвила съдбата / Ганьо, Жепееца, Инженера, Бойко, Делянчо и т.н. / и на вас ...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта