ЦСКА - лятна селекция 2015

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ЦСКА - лятна селекция 2015

Мнениеот Der Führer » 20 май 2015 15:00

Pichichi написа:
Der Führer написа:
ceBep написа:Не е така, каквито и наказания да получи евентуално клуба, трансфери със свободни играчи няма проблем да извършва по всяко време. Но не това най-важното в момента.

Приятелю- евентуалната санкция е "забрана за картотекиране на НОВИ играчи" . И важи за всички отбори в клуба ( представителен , дублиращ и юношески формации ). Няма значение дали са свободни агенти , закупени или привлечени под наем . Така , че ако бях на мястото на шефовете , много бих се замислил преди да започна да освобождавам от наличните играчи .


Прав си само че едно обжалване веднага ти дава срок на влизане на наказанието за следващия трансферен прозорец.
Също така ако си подписал договори с играчи преди датата на обявяването на наказанието мисля че няма проблем за тях
защото излиза че трябва да има плащаш заплата а пък някой с по-късна дата ти е наложил че не можеш да ги ползваш.

То наказанието е от лятото на 2014 г , ЦСКА обжалва , затова и през зимния прозорец имаше възможност да привлича играчи . Изслушването по обжалването беше преди седмица на 13-и май . Предполагам че най-късно до 13-и юни ще излезе официалното решение . Шанса да отпадне наказанието е почти нулев ... но ще се разбере така или иначе . С това възможностие на ЦСКА да обжалва се изчерпват .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13861
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: ЦСКА - лятна селекция 2015

Мнениеот Pichichi » 20 май 2015 15:31

Прав си наистина миналото лято дойде наказание и ЦСКА няма никакво време защото решението от обжалването може да излезе
до месец или по-рано, преди това ЦСКА може да прави трансфери и да подписва със свободни агенти после ако решението по
обжалването е отрицателно няма да може.

Потребителски аватар
cska_reborn
Мнения: 70
Регистриран на: 18 май 2015 18:35
Контакти:

Re: ЦСКА - лятна селекция 2015

Мнениеот cska_reborn » 20 май 2015 15:51

Много се спекулира с тази забрана за трансфери, при положение че изобщо не е сигурно, че УЕФА ще ни наложи някакво наказание, камо ли пък чак толкова тежко. Освен това има немалка вероятност през следващия сезон да играем с чужд лиценз и наложените наказания да не ни обвързват. ;)
[center]Изображение От огъня на чуждата омраза остава само пепелта Изображение
Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА[/center]

dream team
Мнения: 569
Регистриран на: 06 фев 2014 13:21
Контакти:

Re: ЦСКА - лятна селекция 2015

Мнениеот dream team » 20 май 2015 16:09

Лицензионната комисия към БФС остави ЦСКА без лиценз за евротурнирите и първенството, научи "24 часа".

Клубът може да обжалва решението в седемдневен срок.

Очаквайте подробности!
http://gong.bg/bg-football/a-grupa/cska-ostana-bez-licenz-329420

Айде честито! Може би е по-добре да стартират начисто като Рейнджърс. Тези дългове нямат изчистване.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: ЦСКА - лятна селекция 2015

Мнениеот GOLEADOR » 20 май 2015 16:17

Интересно тези които искаха ЦСКА да фалира на кой клуб сега ще са фенове.На вече създадения от Титан ЦСКА 1923,на заканилия се Младенов,че ако ЦСКА фалира и той ще направи клуб ЦСКА (да го наречем примерно ЦСКА Младенов) или на Манджуковия ЦСКА?Въобще колко клуба ЦСКА смятате , че ще се появят ако ЦСКА фалира и на кой точно отбор смятате да станете фен,а тиктак,самоцскаобичаме,цска632 и тем подобни?
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Alexandrov93
Мнения: 362
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: ЦСКА - лятна селекция 2015

Мнениеот Alexandrov93 » 20 май 2015 16:18

Pragmatichen написа:
Alexandrov93 написа:
Pragmatichen написа:Основните неща, от които се нуждаят Бг клубовете в момента са:
Левски - нов собственик, оправяне на стадиона(че станаха за смях с този сектор вече), свежи пари от спонсори и стриктна финансова дисциплина, треньор и играчи си имат.
ЦСКА - нов собственик, свежи пари(независимо как и откъде), треньор си имат, но играчи - не, нужни са им поне 8-9 нови попълнения, за да имат роля в първенството.
Литекс- оправяне на стадиона(наложително е нова тревна настилка), нов треньор, играчи си имат, пари също си имат, но с Балъков - толкова.
Локомотив Сф - оправяне на стадиона(по всички точки), няколко нови играчи, желателно нов собственик(Гигов не е човека, съжалявам), възможни са промени и в треньорския щаб.
Ботев Пд - относно стадиона, там всичко е ясно, казано е достатъчно, нови играчи са им нужни поне на 3-4 позиции(вероятно от школата на отбора), задължително свежи инвеститиции, Петър Пенчев се справя добре за момента и много спешна нужда имат от нов вратар, този, който пазеше с ЦСКА не става и за В група.
Славия - дано стадионът им се построи по-скоро, защото настоящият не приляга на клуб със 102 годишна традиция от столицата, знам, че Венци няма да се махне, но когато и да се махне, ще е добър момент за "белите", нужни са им няколко нови играчи, нов треньорски щаб и е желателно да не продават никого, защото за момента Славия е добре комплектован отбор за Бг стандарти, нужно е само малко да се подсили.
Лудогорец - стадионът им е ясна тема, пари и инвеститори не са им нужни - имат си, задължително им е нужен нов и кадърен треньор, Дерменджиев не става категорично, няколко нови играчи също ще освежат отбора, ще вдигнат конкуренцията между играчите и е добре да се продадат тези, които все още държат някаква цена, за да не стане като с Безяк.
Берое - пари си имат, стадион - също, нужно им е или да успокоят малко Хубчев, или просто да сложат нов и по-компетентен човек на поста му, с играчите особен проблем нямат, но е добре да не продават от настоящите, защото ще обезкървят отбора си за новата кампания.
Черно Море - там са нужни толкова нови неща, че дори да спечелят купата на Бг, и стадиона, и играчите, и треньора, всичко е за основен ремонт, задължително трябва да запазят Себастиян Ернандес, това момче "чува" играта и пипа добре топката и е жалко, че Лудогорец не го задържаха.
Другите отбори няма да ги коментирам, за да не става твърде дълъг поста ми.
Късмет на всички Бг отбори в ЕКТ желая това лято! :)


ХА-ХА-ХА-ХА-ХА, по-голяма простотия не съм чел !!!! Значи Берое имат играчи, Славия имат играчи, А ЧЕРНО МОРЕ НЯМАТ ИГРАЧИ ? Берое ги бихме 4-0, срещу Славия имаме 4 победи и 1 равен (в мач, в който не играхме за нищо в първенството), но те ИМАТ ИГРАЧИ, а ние не??? Хайде моля те, скрий се. Разбирам те, нямаш какво да правиш, но такива тъпизми да пишеш не е хубаво.



Ти наистина ли смяташ Черно Море за сериозен професионален футболен клуб с подходящ стадион, състав и при това са отбор от Варна(500 хил град), а не от Исперих или Търговище?
Човек, ако стадион Тича, ръгбистите ви , наречени футболисти и простият човек, наречен ваш треньор, ги наричаш ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ, ПРИ ТОВА ДОБЪР, значи нищо не разбираш от футбол!
А по отношение на това, че сте големи фенове, ще ви видим на финала, че Левскарите ще дойдат от 440 км и ще ви отвеят с публика, а при вас е на един х*й място от Варна и ако отидете повече от 2-3000 човека, аз лично ще те черпя едно голямо.
Така, че моля те, ако сте толкова силни, нямаше да сте 8- ми от 12 отбора...а щяхте да сте поне в първата 6-ца.
Коментираш Берое, може и да сте ги били с 4:0, ама в момента те са втори, а вие къде сте? Славия може и да сте ги били, ама Славия бие 2 пъти поред Левски на Стойчо Стоев, а същия този Левски ви вкара в два мача общо 7 гола и ви биха преди 10 дни насред Варна. Най- вероятно ще ви бият и за купата. Хубаво е да подкрепяш Черно Море, но гледай малко реалностите, а те са, че като започнем от стадиона ви(най-грозният стадион в Бг, заедно с този на Локо Сф), та стигнем до треньора ви и едно 80% от играчите, сте си типичен средняшки отбор за стандартите на Бг, нищо повече.
;)


Ей смешен, хайде като не си гледал Черно море отдавна, да не ти знае много малката чофка пълна с пияна ;) Стадиона ни не е това което беше преди 3 години, когато явно си го виждал за последно. А това с "ръгбистите" ... ще се спукам от смях :lol: Отдавна си отидоха ръгбистите ни - Сашо Александров отиде в левски, Даниел Димов и той се махна, както и Борносузов, Милен Петков и т.н. Кой от сегашните ни футболисти е ръгбист? Симеон Райков, Матиас Курьор, Бижев, Бакари, Ернандес, Букхарт, Клок, Стеньо, Котев, Венков, Коконов, питам КОЙ ? Точно пък ние В МОМЕНТА имаме едни от най-техничните футболисти в наличност, но така ще е като не си гледал отдавна Черно море и се обаждаш. "Простият човек, наречен ваш треньор" - ако Кольо е прост какъв е Супата бе умниче? И междудругото кажи колко победи имате на "Тича" в последните 9 мача и моля те не се оправдавай със стадиона, просто кажи като мъж, че от 9 мача имате 0 !!! НУЛА !!! победи.

ако отидете повече от 2-3000 човека, аз лично ще те черпя едно голямо.


Тъп ли си или се правиш на тъп? Как да отидем много хора, като от бфс дадоха 80% от стадиона на левски? Гарантирам ти едно, колкото места ни дадат - те ще бъдат заети. Днеска ходих 09:10 (в 09:30 отваряха) за билет, имаше опашка и чаках около 15 минути, въпреки че отидох 20 минути по-рано. Ще ти кажа, че за тези 15 минути чакане се изкупиха над 300 билета (някои хора вземаха по 10-15 билета).

Славия може и да сте ги били, ама Славия бие 2 пъти поред Левски на Стойчо Стоев


В мачове без значение.

същия този Левски ви вкара в два мача общо 7 гола и ви биха преди 10 дни насред Варна.


В мачове без значение.

Когато трябваше да бием (за купата с Локо Пд), ние го направихме.

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: ЦСКА - лятна селекция 2015

Мнениеот luxorus » 20 май 2015 16:30

cska_reborn написа:Много се спекулира с тази забрана за трансфери, при положение че изобщо не е сигурно, че УЕФА ще ни наложи някакво наказание, камо ли пък чак толкова тежко. Освен това има немалка вероятност през следващия сезон да играем с чужд лиценз и наложените наказания да не ни обвързват. ;)

Какви планове за селекция се кроят, когато забраната за картотекиране на нови играчи от ФИФА няма да бъде отменена от КАС?
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: ЦСКА - лятна селекция 2015

Мнениеот Pragmatichen » 20 май 2015 19:44

Alexandrov93 написа:
Pragmatichen написа:
Alexandrov93 написа:
Pragmatichen написа:Основните неща, от които се нуждаят Бг клубовете в момента са:
Левски - нов собственик, оправяне на стадиона(че станаха за смях с този сектор вече), свежи пари от спонсори и стриктна финансова дисциплина, треньор и играчи си имат.
ЦСКА - нов собственик, свежи пари(независимо как и откъде), треньор си имат, но играчи - не, нужни са им поне 8-9 нови попълнения, за да имат роля в първенството.
Литекс- оправяне на стадиона(наложително е нова тревна настилка), нов треньор, играчи си имат, пари също си имат, но с Балъков - толкова.
Локомотив Сф - оправяне на стадиона(по всички точки), няколко нови играчи, желателно нов собственик(Гигов не е човека, съжалявам), възможни са промени и в треньорския щаб.
Ботев Пд - относно стадиона, там всичко е ясно, казано е достатъчно, нови играчи са им нужни поне на 3-4 позиции(вероятно от школата на отбора), задължително свежи инвеститиции, Петър Пенчев се справя добре за момента и много спешна нужда имат от нов вратар, този, който пазеше с ЦСКА не става и за В група.
Славия - дано стадионът им се построи по-скоро, защото настоящият не приляга на клуб със 102 годишна традиция от столицата, знам, че Венци няма да се махне, но когато и да се махне, ще е добър момент за "белите", нужни са им няколко нови играчи, нов треньорски щаб и е желателно да не продават никого, защото за момента Славия е добре комплектован отбор за Бг стандарти, нужно е само малко да се подсили.
Лудогорец - стадионът им е ясна тема, пари и инвеститори не са им нужни - имат си, задължително им е нужен нов и кадърен треньор, Дерменджиев не става категорично, няколко нови играчи също ще освежат отбора, ще вдигнат конкуренцията между играчите и е добре да се продадат тези, които все още държат някаква цена, за да не стане като с Безяк.
Берое - пари си имат, стадион - също, нужно им е или да успокоят малко Хубчев, или просто да сложат нов и по-компетентен човек на поста му, с играчите особен проблем нямат, но е добре да не продават от настоящите, защото ще обезкървят отбора си за новата кампания.
Черно Море - там са нужни толкова нови неща, че дори да спечелят купата на Бг, и стадиона, и играчите, и треньора, всичко е за основен ремонт, задължително трябва да запазят Себастиян Ернандес, това момче "чува" играта и пипа добре топката и е жалко, че Лудогорец не го задържаха.
Другите отбори няма да ги коментирам, за да не става твърде дълъг поста ми.
Късмет на всички Бг отбори в ЕКТ желая това лято! :)


ХА-ХА-ХА-ХА-ХА, по-голяма простотия не съм чел !!!! Значи Берое имат играчи, Славия имат играчи, А ЧЕРНО МОРЕ НЯМАТ ИГРАЧИ ? Берое ги бихме 4-0, срещу Славия имаме 4 победи и 1 равен (в мач, в който не играхме за нищо в първенството), но те ИМАТ ИГРАЧИ, а ние не??? Хайде моля те, скрий се. Разбирам те, нямаш какво да правиш, но такива тъпизми да пишеш не е хубаво.



Ти наистина ли смяташ Черно Море за сериозен професионален футболен клуб с подходящ стадион, състав и при това са отбор от Варна(500 хил град), а не от Исперих или Търговище?
Човек, ако стадион Тича, ръгбистите ви , наречени футболисти и простият човек, наречен ваш треньор, ги наричаш ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ, ПРИ ТОВА ДОБЪР, значи нищо не разбираш от футбол!
А по отношение на това, че сте големи фенове, ще ви видим на финала, че Левскарите ще дойдат от 440 км и ще ви отвеят с публика, а при вас е на един х*й място от Варна и ако отидете повече от 2-3000 човека, аз лично ще те черпя едно голямо.
Така, че моля те, ако сте толкова силни, нямаше да сте 8- ми от 12 отбора...а щяхте да сте поне в първата 6-ца.
Коментираш Берое, може и да сте ги били с 4:0, ама в момента те са втори, а вие къде сте? Славия може и да сте ги били, ама Славия бие 2 пъти поред Левски на Стойчо Стоев, а същия този Левски ви вкара в два мача общо 7 гола и ви биха преди 10 дни насред Варна. Най- вероятно ще ви бият и за купата. Хубаво е да подкрепяш Черно Море, но гледай малко реалностите, а те са, че като започнем от стадиона ви(най-грозният стадион в Бг, заедно с този на Локо Сф), та стигнем до треньора ви и едно 80% от играчите, сте си типичен средняшки отбор за стандартите на Бг, нищо повече.
;)


Ей смешен, хайде като не си гледал Черно море отдавна, да не ти знае много малката чофка пълна с пияна ;) Стадиона ни не е това което беше преди 3 години, когато явно си го виждал за последно. А това с "ръгбистите" ... ще се спукам от смях :lol: Отдавна си отидоха ръгбистите ни - Сашо Александров отиде в левски, Даниел Димов и той се махна, както и Борносузов, Милен Петков и т.н. Кой от сегашните ни футболисти е ръгбист? Симеон Райков, Матиас Курьор, Бижев, Бакари, Ернандес, Букхарт, Клок, Стеньо, Котев, Венков, Коконов, питам КОЙ ? Точно пък ние В МОМЕНТА имаме едни от най-техничните футболисти в наличност, но така ще е като не си гледал отдавна Черно море и се обаждаш. "Простият човек, наречен ваш треньор" - ако Кольо е прост какъв е Супата бе умниче? И междудругото кажи колко победи имате на "Тича" в последните 9 мача и моля те не се оправдавай със стадиона, просто кажи като мъж, че от 9 мача имате 0 !!! НУЛА !!! победи.

ако отидете повече от 2-3000 човека, аз лично ще те черпя едно голямо.


Тъп ли си или се правиш на тъп? Как да отидем много хора, като от бфс дадоха 80% от стадиона на левски? Гарантирам ти едно, колкото места ни дадат - те ще бъдат заети. Днеска ходих 09:10 (в 09:30 отваряха) за билет, имаше опашка и чаках около 15 минути, въпреки че отидох 20 минути по-рано. Ще ти кажа, че за тези 15 минути чакане се изкупиха над 300 билета (някои хора вземаха по 10-15 билета).

Славия може и да сте ги били, ама Славия бие 2 пъти поред Левски на Стойчо Стоев


В мачове без значение.

същия този Левски ви вкара в два мача общо 7 гола и ви биха преди 10 дни насред Варна.


В мачове без значение.

Когато трябваше да бием (за купата с Локо Пд), ние го направихме.


Ти защо ми говориш как ЦСКА нямал победа в 9 мача във Варна срещу Ч Море?
Кой те излъга, че съм фен на ЦСКА?
Защо ми пишеш със злоба, разбирам, че мразиш ЦСКА, но това го казвай на фенове на червения клуб, аз не съм техен фен и не разбирам като неутрален не мога ли да изразя мнение за Черно Море като клуб?
Нито мразя варненци, нито ЦСКА, най-хубаво за всички нас е в Бг футболът да се оправи, защото скоро ще почнат да ни бият и отбори от Сан Марино и Лихтенщайн, докато ние тук се делим на клубове? :(
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: ЦСКА - лятна селекция 2015

Мнениеот angelofdeath » 21 май 2015 15:19

Не са важни трансферите в момента, а дали ЦСКА ще го има! Отцелеем ли и този път ще трябва да мислим за треньор, защото Любо винаги е работил за много пари. Ако се съгласи да остане, със сигурност ще иска нови футболисти. Той за разлика от Стойчо предпочита българи, а аз съм сигурен, че във А група могат да се намерят читави играчи. И съм обеден, че ще са много по-полезни на ЦСКА от сегашните чужденци. Според мен трябва да се следят нещата, които се случват във Ботев, Локо Пловдив, та дори и в Локо София. Останем ли в групата и някой от старите играчи няма да си тръгне. Четох, че Милисавлевич и Маркович искат да си изкарат договорите докрай. Плюс Пепи Витанов, Долапчиев, Божилов, Венци Василев и Галчев, ето, че имаме някаква основа за градене. С още не повече от трима-четирима добри играчи отбора ни ще играе поне, колкото Локото в момента.

Потребителски аватар
DDFC_Supporter
Мнения: 228
Регистриран на: 17 ное 2008 08:36
Контакти:

Re: ЦСКА - лятна селекция 2015

Мнениеот DDFC_Supporter » 21 май 2015 15:27

Jorkorazporko написа:Две момчета правят много силно впечатление в Б групата - Янаки Смирнов (22 годишен, Локо Горна), който има 22 гола в 24 мача, играе като нападател. Другия е Атанас Илиев (20 годишен, Добруджа) - 17 гола в 25 мача, халф. Иначе Радой Божилов, Петър Витанов и Господинов трябва да се налагат, защото показват потенциал! Не знам защо Любо извади последните мачове Витанов от групата, след като показа не по - лоша игра от Фелипе и Маркиниос когато Галин Иванов го пускаше! Надявам се да запазим Тони Силва и Иван Маркович, те са футболисти с качества и имат какво още да дадат на ЦСКА! От Хасково ми допада Деян Лозев. Ако Ботев го закъса може да се пробваме за Лазар Марин, Радослав Терзиев, Милен Гамаков, Чунчуков и Божидар Васев! Надявам се да разчитаме на пвече млади български играчи, така или иначе нямаме средства за доври чужденци!

Атанас Илиев си е абсолютен таран. Не е халф. Висок е около 190см, играе с глава много успешно, има силни удари и най-силната му страна е да се пласира на правилното място. С правилните хора това момче ще играе голям футбол.
САМО ДОБРУДЖА!!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 32 госта