Стойчо Младенов

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
тинтири-минтири
Мнения: 34
Регистриран на: 02 май 2014 21:10

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот тинтири-минтири » 04 май 2014 23:50

тинтири-минтири написа:
1982 написа:Сравняваш Стойчо с ревлата Тити ?!?! :shock: :shock:

Не съм фен нито на Левски, нито на ЦСКА и да звучат ми по идентичен начин, с разликата че вашият ревлю не рони сълзи, а постояно вижда конспирации и "само космите му пречат " да е най-отпред!
Ако Стойчо е казал нещо, аз трябва ли да си заравям главата в земята за да му се връзвам?!
Напоследък Тити е по актуален с ревовете, защото той винаги изпълзява с номера си, когато трябва да промотира някои политически меркантилна акция всред феновете, а за Стойчо си е естествено и перманентно поведение, резултат от самолюбие, егозентризъм, безмислен реваншизъм (на умряло куче ножвади) и грижа за поколението си -Стоичо младши (недоносени)!

Опаааа....!
Сега видях, че има тема за Тити и последното мнение в нея е твое!
Искам да те уверя че мнението ми ме е повлияно от темата и даже не знаех че съществува такава!

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот Кировец » 05 май 2014 01:09

тинтири-минтири написа:
тинтири-минтири написа:
1982 написа:Сравняваш Стойчо с ревлата Тити ?!?! :shock: :shock:

Не съм фен нито на Левски, нито на ЦСКА и да звучат ми по идентичен начин, с разликата че вашият ревлю не рони сълзи, а постояно вижда конспирации и "само космите му пречат " да е най-отпред!
Ако Стойчо е казал нещо, аз трябва ли да си заравям главата в земята за да му се връзвам?!
Напоследък Тити е по актуален с ревовете, защото той винаги изпълзява с номера си, когато трябва да промотира някои политически меркантилна акция всред феновете, а за Стойчо си е естествено и перманентно поведение, резултат от самолюбие, егозентризъм, безмислен реваншизъм (на умряло куче ножвади) и грижа за поколението си -Стоичо младши (недоносени)!

Опаааа....!
Сега видях, че има тема за Тити и последното мнение в нея е твое!
Искам да те уверя че мнението ми ме е повлияно от темата и даже не знаех че съществува такава!

Толкова много глупости...
Кое е умрялото куче на което Стойчо вади нож? И какво лошо има в това баща да подкрепя и напътства сина си? Всъщност не искам отговор, защото се погнусявам от мисълта, че ще проведа макар и форумен разговор със завистливо и низко създание като теб!

Потребителски аватар
тинтири-минтири
Мнения: 34
Регистриран на: 02 май 2014 21:10

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот тинтири-минтири » 05 май 2014 02:59

Кировец написа:
тинтири-минтири написа:
тинтири-минтири написа:
1982 написа:Сравняваш Стойчо с ревлата Тити ?!?! :shock: :shock:

Не съм фен нито на Левски, нито на ЦСКА и да звучат ми по идентичен начин, с разликата че вашият ревлю не рони сълзи, а постояно вижда конспирации и "само космите му пречат " да е най-отпред!
Ако Стойчо е казал нещо, аз трябва ли да си заравям главата в земята за да му се връзвам?!
Напоследък Тити е по актуален с ревовете, защото той винаги изпълзява с номера си, когато трябва да промотира някои политически меркантилна акция всред феновете, а за Стойчо си е естествено и перманентно поведение, резултат от самолюбие, егозентризъм, безмислен реваншизъм (на умряло куче ножвади) и грижа за поколението си -Стоичо младши (недоносени)!

Опаааа....!
Сега видях, че има тема за Тити и последното мнение в нея е твое!
Искам да те уверя че мнението ми ме е повлияно от темата и даже не знаех че съществува такава!

Толкова много глупости...
Кое е умрялото куче на което Стойчо вади нож? И какво лошо има в това баща да подкрепя и напътства сина си? Всъщност не искам отговор, защото се погнусявам от мисълта, че ще проведа макар и форумен разговор със завистливо и низко създание като теб!

" Умрялото куче" е Левски!
Всъщност за какво да завиждам - аз съм фен на Лудогорец, който за трети пореден път ще е шампион, а специално вие и Стойчо никога не сте били серьозно препятствие към тази рутинна позиция?!
Определено разчитам на високото си самочусвие, за което имам и всички основания!
Хора с моето самочувствие и толкова много основания за него не си създават идоли, а разчитат на себе си и се радват на успеха от правилния си избор!

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот onegavon » 05 май 2014 08:30

Имаш завидно "самочусвие" :!: подобно на "правилния ти избор парвенюто от Младост.Виж "егоЗентрикът" :!: Младенов по -може да предентиднира за нещо защото се опира на фактите както ти казваш.За треньорската му кариера най- добре говори работата му в чужбина.Когато вашия треньор седне да гледа мач до Моуриньо на"Маракана" и да си коментират играчите тогава ще ми говориш какъв бил Младенов.Ей, такъв е!
Българският футболист вкарал два гола на носителя на КЕШ пред два пъти повече хора отколкото живеят в града ви.

Няма да е зле да научиш правописът все пак вашия край е част от България,като се изселиш в Анадола откъдето са дошли предците там можеш да пишеш и на староосмански.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот Old_death » 05 май 2014 10:15

"Трудно ми е да говоря за каквото и да било от това естество. Знаем какво трябва да направим, но е трудно," призна Младенов за предстоящото евроучастие на ЦСКА това лято. "Оттук-нататък всичко зависи от финансите. Ние сме здраво стъпили на земята, и трябва да знаем каква е всяка следваща крачка. Дали имаме ресурси, или ни трябват още оздравителни години. ЦСКА не може да продължава така, да няма база, да няма условия за работа. Сложили са ни примката на врата, отрязали са ни отвсякъде. Ние плащаме наем. Всички клубове си оправиха нещата с базите, само ЦСКА не. Кой клуб може да издържи на такова нещо?! Това са мои разсъждения. Предстои ни месец на разсъждения, в който да решим какво правим."


http://cska.gong.bg/view_article.php?article_id=424345

Това е горчивата истина , особено в часта и за базите . Ще ни трябват поне още 2 години , и само при условие че се работи правилно , за да си стъпим на краката и да достигнем нивото от 2008 - ма година . Някой трябва да вдигне паметник на пернишките мутри за това !
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот GOLEADOR » 05 май 2014 10:31

onegavon написа:Няма да е зле да научиш правописът все пак вашия край е част от България,като се изселиш в Анадола откъдето са дошли предците там можеш да пишеш и на староосмански.

Не бъди толкова взискателен към делиорманци.Все пак там живеят най-простите ученици в републиката.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

CSKA69
Мнения: 4571
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот CSKA69 » 05 май 2014 10:50

Old_death написа:
"Трудно ми е да говоря за каквото и да било от това естество. Знаем какво трябва да направим, но е трудно," призна Младенов за предстоящото евроучастие на ЦСКА това лято. "Оттук-нататък всичко зависи от финансите. Ние сме здраво стъпили на земята, и трябва да знаем каква е всяка следваща крачка. Дали имаме ресурси, или ни трябват още оздравителни години. ЦСКА не може да продължава така, да няма база, да няма условия за работа. Сложили са ни примката на врата, отрязали са ни отвсякъде. Ние плащаме наем. Всички клубове си оправиха нещата с базите, само ЦСКА не. Кой клуб може да издържи на такова нещо?! Това са мои разсъждения. Предстои ни месец на разсъждения, в който да решим какво правим."


http://cska.gong.bg/view_article.php?article_id=424345



Да оставим настрана излишния спам, но тук поне на мен за първи път ми се стори от това изказване на Младенов, че има леко вътрешно напрежение в ЦСКА, защото за мен това си е индиректен намек към Александър Томов, особено в частта с финансите :idea:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот Кировец » 05 май 2014 10:57

ЦСКА преди 8 месеца го пращаха в миманса, днес фен на Делиорман обявява Левски за умряло куче, а Младенов за грешник, че ги бил в няколко мача. По-същата идиотска логика питам фена не са ли Лудогорец, Петев и техния Стойчо хората с големия нож-организация на различни нива + милионна инвестиция? Не са ли в Разград надъханите егоцентрици, егоисти и хвалипръцковци?

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот Old_death » 05 май 2014 11:15

CSKA69 написа:
Old_death написа:
"Трудно ми е да говоря за каквото и да било от това естество. Знаем какво трябва да направим, но е трудно," призна Младенов за предстоящото евроучастие на ЦСКА това лято. "Оттук-нататък всичко зависи от финансите. Ние сме здраво стъпили на земята, и трябва да знаем каква е всяка следваща крачка. Дали имаме ресурси, или ни трябват още оздравителни години. ЦСКА не може да продължава така, да няма база, да няма условия за работа. Сложили са ни примката на врата, отрязали са ни отвсякъде. Ние плащаме наем. Всички клубове си оправиха нещата с базите, само ЦСКА не. Кой клуб може да издържи на такова нещо?! Това са мои разсъждения. Предстои ни месец на разсъждения, в който да решим какво правим."


http://cska.gong.bg/view_article.php?article_id=424345



Да оставим настрана излишния спам, но тук поне на мен за първи път ми се стори от това изказване на Младенов, че има леко вътрешно напрежение в ЦСКА, защото за мен това си е индиректен намек към Александър Томов, особено в частта с финансите :idea:

И аз имам такова усещане . Лупи , като всеки политик , е склонен да се опита да яхне или да използва вълната на емоциите . Но реалностите са съвсем други . Пет години пернишките боклуци се опитваха умишлено да съсипят клубът и бяха на крачка от това . Никой трезво мислещ човек няма да си представи , че ще можем да се оправим за една година . Според мен периода ще е от 3 до 5 години , в зависимост от предприетите действия . Проблема с базите наистина е належащ , защото чрез сключения от гърнетата договор е отворена огромна пробойна във финансирането на клубът , да не говорим , че наистина ние сме единствените , рекетирани по тоя начин от държавата . На някой им подариха стадиона , други си направиха заменки , трети получиха държавен спонсор , а ние си плащаме за всички !
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ!
Мнения: 1751
Регистриран на: 17 ное 2011 20:58
Skype: 0101
Контакти:

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ! » 05 май 2014 14:09

Old_death написа:
CSKA69 написа:
Old_death написа:
"Трудно ми е да говоря за каквото и да било от това естество. Знаем какво трябва да направим, но е трудно," призна Младенов за предстоящото евроучастие на ЦСКА това лято. "Оттук-нататък всичко зависи от финансите. Ние сме здраво стъпили на земята, и трябва да знаем каква е всяка следваща крачка. Дали имаме ресурси, или ни трябват още оздравителни години. ЦСКА не може да продължава така, да няма база, да няма условия за работа. Сложили са ни примката на врата, отрязали са ни отвсякъде. Ние плащаме наем. Всички клубове си оправиха нещата с базите, само ЦСКА не. Кой клуб може да издържи на такова нещо?! Това са мои разсъждения. Предстои ни месец на разсъждения, в който да решим какво правим."


http://cska.gong.bg/view_article.php?article_id=424345



Да оставим настрана излишния спам, но тук поне на мен за първи път ми се стори от това изказване на Младенов, че има леко вътрешно напрежение в ЦСКА, защото за мен това си е индиректен намек към Александър Томов, особено в частта с финансите :idea:

И аз имам такова усещане . Лупи , като всеки политик , е склонен да се опита да яхне или да използва вълната на емоциите . Но реалностите са съвсем други . Пет години пернишките боклуци се опитваха умишлено да съсипят клубът и бяха на крачка от това . Никой трезво мислещ човек няма да си представи , че ще можем да се оправим за една година . Според мен периода ще е от 3 до 5 години , в зависимост от предприетите действия . Проблема с базите наистина е належащ , защото чрез сключения от гърнетата договор е отворена огромна пробойна във финансирането на клубът , да не говорим , че наистина ние сме единствените , рекетирани по тоя начин от държавата . На някой им подариха стадиона , други си направиха заменки , трети получиха държавен спонсор , а ние си плащаме за всички !

Проблема с базите не се решава с говорене по медиите,а със разговори с държавата.Представителите на държавата си закупиха акции от ЦСКА сега да ги видим,когато трябва де се действа.Е ясно е,че до голяма степен купуването на акции си е пияр,но все пак можем да се надяваме...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта