XXVI кръг: Левски - ЦСКА 0:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
bastuna2003
Мнения: 909
Регистриран на: 07 авг 2010 14:48
Контакти:

Re: XXVI кръг: Левски - ЦСКА

Мнениеот bastuna2003 » 02 мар 2014 10:00

trex написа:
Владо_ЦСКА написа:
BG-BateGoyko написа:АБе чудя се дали това прословуто вечно дерби ще събере повече поблика от Лудогорец - Лацио... Там поне имаше кво да се гледа... А тук както много често напоследък ще е много викане по трибуните и голяма мъка на терена...

Отдавна ходиме на дербито, не заради класния футбол и големите очаквания, а заради любовта към отбора и емоциите. Класа има там където има пари. Кога за последно е имало пари в ЦСКА и съперника ни?

Който и да победи няма да стане по-силен от 1 мач. Важното е, че след като се раздели на 2 ще има много дерби мачове и много емоции. Когато гледаш любимия отбор има емоции и след загуба и след победа. Тоест колкото и да е слаб все се надяваш и викаш за него.
Не знам защо този Силва не игра от началото :? Не знам за вас, но на мен ми се струва, че този кокос си е обикновено дърво :lol: Мен ме хвана яд. Толкова ли нямаше 1 юноша, че са купили този играч вместо да сложат някой българин(в А група едва ли има по-слаб от него като футболни качества). Прилича ми на Туре, но с 1-2 идеи по-кьопав. И при нас има дървета, но този кокос си е направо попадение :lol: Очаквам да не играе другия мач, защото все едно сте с човек по-малко и пак победихте Славия. За мен най-големия срам за Славия беше, че той им вкара гол.

Големи експерти се навъдиха. Косоко сигурно си го гледал половин полувреме, ама вече си експерт. Той е един от най-добрите футболисти идвали в ЦСКА последните години. Преследваше го уникален малшанс след като онова гов.до Емил Ангелов от Хасково го изкара за няколко седмици от футбола, а после направи слаби 60 мин срещи лилавите и публиката го емна. Момчето е крило и заедно с Тони Силва са единствените като вземат топката тръгват срещу човек и могат да го минат. Ама футболни капацитети се изказвате заедно с пияниците, които в главите им са Долапчиев и юноши без да са ги гледали колко нещастни са. Много ми е чудно как може да псуваш по Косоко, докато на терена са хора като Фо Поре, Галчев и Тошко Янчев (голям човек!)? И аз съм расист, ама не псувам по някого, само защото така е модерно.
За мача - ако си спестим участието на Галчев и Янчев бием с поне два гола разлика. Ако някой от тях играе заедно с Фо Поре мача е троен.
[rimg]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/bfi1409405071c.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
donDiego
Мнения: 1775
Регистриран на: 23 фев 2012 12:17
Skype: ooVoo

Re: XXVI кръг: Левски - ЦСКА

Мнениеот donDiego » 02 мар 2014 10:49

AllanPo написа:Отнасяме ги тези!!!И стига с това ,че нямаме нападение.ДА,няма класен нападател,но да видим ЦСКА 25мача г-р 43-14,Левски 25 мача г-р 45-23 .Е какво като имат 3 дръвца отпред? :) :lol: :)

И аз това гледах в класирането. Много по-балансиран отбор сме на книга. Онези имат трима топ нападатели (уж), а излиза, че нашите са по-продуктивни. От изиграните до сега срещи имаме по приблизително отбелязани 2 гола на мач, а техните едва достигат 1,4. Да се надяваме да не избухнат точно на празника си :lol:
Пак станахме за ташак на кучетата. Имаме пари, нямаме пари, ще продаваме, няма да продаваме..ЕЙ БОГУ, НАСР***Е СЕ ПРАВИ

Потребителски аватар
etgecata1
Мнения: 374
Регистриран на: 29 ное 2009 13:38
Контакти:

Re: XXVI кръг: Левски - ЦСКА

Мнениеот etgecata1 » 02 мар 2014 11:56

[quote="bastuna2003За мача - ако си спестим участието на Галчев и Янчев бием с поне два гола разлика. Ако някой от тях играе заедно с Фо Поре мача е троен.[/quote]


Какво общо има тук Галчев, пишеш пълни глупости.
Галчев е с класи над Янчев, той заедно със Силва спечелиха мача със Славия.
Дано да играе срещу Левски, иначе в центъра сме пълна скръб.
А за мача, тоя път се надявам да ги е оставил говеждия късмет.
За разлика от мача декември в който ги смачкахме, да вземе да влезне поне едно-две от многото ни положения.
То не беше Мтел, КГБ, Гъзпром, Булгартабак, ГЕРБ що пари се изляха и тия фанаха коча за мъдете. А стадиона с формата на полумесец най им отива на 31 кратните сребърни медалисти.
Европодвизи на Еврогранда от Подуене:
http://vbox7.com/play:5e0c8033

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: XXVI кръг: Левски - ЦСКА

Мнениеот angelofdeath » 02 мар 2014 12:14

Мача е троен, както и да го гледаме. Никой от двата отбора не е във форма и не очаквам чудеса на терена. Плюете Фо Поре, но в момента няма, кой да го замести. Ереро не е за титуляр все още, а да вънат Милисавлевич, като бек ще е загуба. Съгласен за Тошко, но заради всичко, което е направил за клуба ще трябва да изчакаме края на шампионата зада го изпратим с овации. Смятам, че ги заслужава. Сигурен съм, че Стойчо ще натъкми точния състав, защото за два мача се видя, колко пробойни има Левски в защита. Вижда се, че ако се натиска здраво отбора на сините прави грешки и то сериозни, като срещу Славия и Локото. Статичните положения също ги морят сериозна, а ние имаме добри вкарвачи с глава. Щом Генов ги разкри, значи за нашите треньори ще е лесно да изработят печелившата тактика.

Потребителски аватар
CskaUl7rasB0ysS0f1a
Мнения: 4818
Регистриран на: 24 авг 2010 09:43
Местоположение: София

Re: XXVI кръг: Левски - ЦСКА

Мнениеот CskaUl7rasB0ysS0f1a » 02 мар 2014 12:17

Аз не виждам нищо тройно в мача, като изключим името на съперника. Тези клишета бяха от преди години, а в момента умело ги използват онея отрепки понеже са жив ташак и друго не ги крепи преди срещата, не ги споменавайте и вие.
СЕКТОР Г
ТОВА СИ ТИ!

Потребителски аватар
gogo_cska
Мнения: 564
Регистриран на: 24 мар 2008 22:26
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: XXVI кръг: Левски - ЦСКА

Мнениеот gogo_cska » 02 мар 2014 12:25

1-2!
Поклон пред най-великия български отбор за всички времена!!!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12768
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: XXVI кръг: Левски - ЦСКА

Мнениеот BRF » 02 мар 2014 14:46

Очаквам безпроблемна победа за ЦСКА с два гола разлика!
По-неясното в случая е кой ще е новия тренер на столетницата!

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: XXVI кръг: Левски - ЦСКА

Мнениеот stefani » 02 мар 2014 15:22

2:1
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: XXVI кръг: Левски - ЦСКА

Мнениеот dreben23 » 02 мар 2014 15:39

Аз познавам доста точни в А трупичката, а и не само там, така че взимайте по-сериозно прогнозите- вчера съм познал ЦСКА 3:0 и 1:2 за Литекс. :)
1:4 си е много добра прогноза, тъй като носи известна символика.. [offtopic]1914 и 2014 години - честита годишнина! :) :mrgreen:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
mad butcher
Мнения: 502
Регистриран на: 11 окт 2009 14:16
Контакти:

Re: XXVI кръг: Левски - ЦСКА

Мнениеот mad butcher » 02 мар 2014 15:57

0:2 за ЦСКА
миле гърбавия на 12 Май 2012 07:54

Е,според тебе колко хора ще прочетат това твое писание? Толкова много букви не са по силата на 99% от потребителите на "Гонг".


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта