Милен Радуканов - фен тема!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот гражданин от село » 14 май 2013 15:18

Ментаците веднага ги Фащаме! :lol:

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот гражданин от село » 14 май 2013 16:41

Г-н Миланич, говори се, че сте вариант за треньор на ЦСКА, така ли е?

Вижте, нормално е за един треньор, особено когато е постигнал успех поселдния сезон да се говори за интерес. Не само от страна на ЦСКА. Но аз имам договор с НК Марибор за още една година и смятнам да го изпълня.

Говорил ли е все пак някой от ЦСКА с вас?

Не, никой не е говорил с мен.

Знаем поне това, че сте имали среща с един от директорите на ЦСКА Аспарух Никодимов...

Не, не съм провеждал среща с такъв човек.


Ще си остана без китайски часовник! :cry:

Потребителски аватар
CskaUl7rasB0ysS0f1a
Мнения: 4818
Регистриран на: 24 авг 2010 09:43
Местоположение: София

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот CskaUl7rasB0ysS0f1a » 19 май 2013 19:36

защо продължава да играе този скандален мързел, който всички знаем че отдавна не е тук. защо след всичките призиви и написани трансперанти коце стоянов продължава да е част от този отбор и дори да започва титуляр. защо въпреки слабата игра ние правим така че всеки мач да излизаме поне с човек по-малко. защо играта ни всеки мач е трагична, безидейна, безхаберна и нищо полужително с времето не се случва. доигравай си двата мача и си ходи милене, не се връщай никога повече, защото с нищо не ни доказа че го заслужаваш.
СЕКТОР Г
ТОВА СИ ТИ!

Redvolution
Мнения: 18
Регистриран на: 21 май 2013 14:26
Контакти:

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот Redvolution » 23 май 2013 00:33

Много харесвах Радуканов по време на първия му престой в ЦСКА, но сега ми се струва, че не успява да мотивира докрай играчите (което не може да се оправдае с безпаричието, на Армията то е постоянно от години). Освен това Милен допуска някои сериозни тактически грешки - срещу Левски пусна Варела, който бие с левия крак, на десния фланг, а Присо, който бие с десния, на левия; опитва се да наложи типичния десен бек Венци Василев като централен защитник; често измъчва Спас като централен нападател, въпреки че силата му е на крилото; не успя да намери позиция на терена на играч от класата на Камбуров и др. Радуканов не спази и обещанието си да налага млади футболисти - единственият, записал повече игрови минути, е Чочев, като дори Крачунов и Грънчов, които бяха успели да сглобят доста стабилна защитна двойка през пролетта на 2012-та, често бяха пренебрегвани. Тук идва и въпросът защо въпреки трагикомичните прояви на Черни, който очевидно няма да е част от отбора през следващия сезон, не бе даден шанс за изява на младите му резерви Господинов и Стойчев.
След слабата, некомбинативна и на моменти безидейна игра на ЦСКА в редица мачове (дори и победни като тези срещу Ботев Враца, Монтана, Ботев Пловдив, Черно Море, Берое) бях започнал да мисля, че треньорска смяна е необходима, но всъщност може би е по-добре Радуканов да бъде оставен за следващия сезон и да има възможност да проведе предсезонната подготовка, най-малко защото в момента не виждам по-подходящ вариант за наставник. Помощник-треньорът Росен Кирилов обаче категорично няма място на Армията - изказването му на полувремето на мача с Берое, че отборът играел страхотно, създал много положения и тотално доминирал на терена, показва, че този човек няма реална представа за футболната игра и просто няма на какво да научи футболистите. Напоследък ми се струва, че Милен също демонстрира прекалено самочувствие и май забравя, че при предишния му престой феновете го заобичаха, защото се държеше скромно и естествено и не правеше гръмки изказвания.

Потребителски аватар
cska - maina
Мнения: 1340
Регистриран на: 28 сеп 2010 21:49
Местоположение: Пловдив

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот cska - maina » 25 май 2013 23:41

шивача написа:[offtopic]sin4ec, я кажи, че едно слухче стигна до моето уше, че май Тонев ще хвърля кърпата, пещерняците са спрели парите, втб със сигурност няма да си поднови договора, газпроп на 90% се отказват от вас и стадиона си остава взривен за дълъг период?[/offtopic]
Само успех мога да му пожелая на Милен, дано и спортното щастие е с него и момчетата.
отпреди 2месеца и половина е, дет се вика Тонев още не си го беше помислил :lol: :lol: :lol:
специално за синчец
cska/viewtopic.php?f=2&t=88393&st=0&sk=t&sd=a&start=580
Ако Бог не съществува, животът би бил абсурден. Той не би имал нито смисъл, нито ценност, нито цел. У. Крейг

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 26 май 2013 17:10

Направи ми лошо впечатление след мача с Пирин Гд, че заяви:
-Първенството приключи вече!
Очевидно беше, че хич не е смятал да пусне титулярите с Локо Сф, а той предпочете юноши.
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот sin4ec » 12 юни 2013 20:51

ХХХ
Последна промяна от sin4ec на 12 юни 2013 21:33, променено общо 1 път.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот vaskonti » 12 юни 2013 21:23

sin4ec написа:Тонев си е на Герена, А сектор е платен, КП си финансира частта от бюджета, ВТБ си е спонсор, а за Газпром 90 %, ама за или против? Те щото сега идват, и подпише ли се Южен поток, което е почти сигурно, нали се сещаш? За Б сектор има цяла година до старта на строежа, дотогава нещо ми подсказва, че ще има пари и за В сектор. Всъщност на нас парите са ни последна грижа, футболната ни несъстоятелност е проблемът. Проектът ИИ не проработи, макар да му бе осигурено всичко( и уникално търпение и картбланш от фенове и медии). И в по-велики клубове се случва. Митов действаше на пожар и първосигнално. Но проектът беше вече провален-с или без титла, няма значение. Левски не играе добре и това е факт, заради който се наложи Сираков да се върне. Както и леки прегрупирания в тила. Левски обаче има базата с още две попълнения да сформира един потенциално добър тим, който да се бори за титлата и да търси нещо навън. Има и финансова стабилност, както и подкрепа от публиката. Нищо не се е променило. Но Газпром би решил със замах и окончателно стадион и база за 30 години напред. Без тях пак ще стане, но бавно и на парче.

:?: :roll:
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот sin4ec » 12 юни 2013 21:32

vaskonti написа: :?: :roll:

Ми постват ми стари работи-отговарям, валидол не пия. :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот onegavon » 12 юни 2013 22:04

Хубаво ти ги постват защото не за първи път представяш желаното за действително 8-) .


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта