Нахалството на Киряков е безгранично

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12715
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Нахалството на Киряков е безгранично

Мнениеот BRF » 01 окт 2012 14:58

W84me написа:Ако по договор има 0.5% лихва на ДЕН ще се ПЛАЩА!

Не съм запознат в детайли,но за да взимаш лихви(особенно като тази)трябва да си регистриран по друг закон!

kiko75
Мнения: 1901
Регистриран на: 01 ное 2008 23:25
Контакти:

Re: Нахалството на Киряков е безгранично

Мнениеот kiko75 » 01 окт 2012 15:14

BRF написа:
W84me написа:Ако по договор има 0.5% лихва на ДЕН ще се ПЛАЩА!

Не съм запознат в детайли,но за да взимаш лихви(особенно като тази)трябва да си регистриран по друг закон!

нека си вярват тои бадема имаше да взима много лихви ма нещо ги спушил гледам даже си сменил адвоката
в американски форум питаш и ти отговарят, в руски - питаш и те питат ти кой си и защо питаш, в български - питаш и ти обясняват колко си тъп.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Нахалството на Киряков е безгранично

Мнениеот Alex » 01 окт 2012 15:32

Къде е нахалността в това някой да го гониш с години да ти върне парите, които ти дължи и ти да искаш да си получиш и дължимите според договора лихви?
[center]Изображение[/center]

terrorist
Мнения: 690
Регистриран на: 31 яну 2012 19:07
Контакти:

Re: Нахалството на Киряков е безгранично

Мнениеот terrorist » 01 окт 2012 15:33

абе те и за Анисе искаха пари, аз съм сигурен че ЦСКА са платили точно толкова колкото УЕФА е посочила, дано тия пари поне влязът в касата на Черноморец, да не стана като с Лечков и Вангелов, взеха парите и дим да ме няма.

Fichango
Мнения: 1579
Регистриран на: 17 яну 2009 10:08
Контакти:

Re: Нахалството на Киряков е безгранично

Мнениеот Fichango » 01 окт 2012 16:01

Изчадието Чц Бс, е фактически унищожител на цели два отбора. Черноморец и Вихър Айтос. Почти съсипа Нефтохимик освен това. Какво да говорим за претенции?

Потребителски аватар
astra
Мнения: 351
Регистриран на: 24 яну 2011 19:00
Контакти:

Re: Нахалството на Киряков е безгранично

Мнениеот astra » 01 окт 2012 16:14

По темата - Киряков се прави на тарикат , но има една поговорка - ТАРИКАТА НА БАЛАМИЯ ВОДА НОСИ. Имам усещане, че Черноморец ще "потъне" в скоро време - бакийте които са забъркани там в скоро време ще изплуват и тогава ще видим Киряка каква песен ще запее. Общината май ще ги отреже яко, а отреже ли ги - .....ще има емоции.

Kашчей
Мнения: 362
Регистриран на: 01 апр 2012 14:42

Re: Нахалството на Киряков е безгранично

Мнениеот Kашчей » 01 окт 2012 16:18

kiko75 написа:
petko.h.markov написа:Акакво прави Фурнаджиев на тази пресконференция?

ми видяха че в ЦСКА има свежи пари и даваи да рекетираме те затова точно тия двамката са поканени


Свежи пари в ЦСКА?Да не бъркаш ТИТАН-АС с ЦСКА?

Kашчей
Мнения: 362
Регистриран на: 01 апр 2012 14:42

Re: Нахалството на Киряков е безгранично

Мнениеот Kашчей » 01 окт 2012 16:19

BRF написа:
W84me написа:Ако по договор има 0.5% лихва на ДЕН ще се ПЛАЩА!

Не съм запознат в детайли,но за да взимаш лихви(особенно като тази)трябва да си регистриран по друг закон!



Който е?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Нахалството на Киряков е безгранично

Мнениеот blue avalanche » 01 окт 2012 16:37

astra написа:
По темата - Киряков се прави на тарикат , но има една поговорка - ТАРИКАТА НА БАЛАМИЯ ВОДА НОСИ. Имам усещане, че Черноморец ще "потъне" в скоро време - бакийте които са забъркани там в скоро време ще изплуват и тогава ще видим Киряка каква песен ще запее. Общината май ще ги отреже яко, а отреже ли ги - .....ще има емоции.

И това какво общо има с парите,които ЦСКА дължи на Ч-ц?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нахалството на Киряков е безгранично

Мнениеот ivan56 » 01 окт 2012 16:38

Обаче вие цесекарите сте много интересни хора.От една страна мразите титаните,псувате ги,да се махат от ЦСКА а от друга ги защитавате когато се е...ват с другите отбори и не плащат.Странна работа.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot и 29 госта