Фен на ЦСКА даде идея за новия вид на "Армията"

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
football_fb
Мнения: 318
Регистриран на: 13 май 2012 08:50
Контакти:

Re: Фен на ЦСКА даде идея за новия вид на "Армията"

Мнениеот football_fb » 23 юли 2012 17:06

Докато ТИЯ ДВАМАТА са начело на ЦСКА, ще може само да се радваме на такива снимки ... и те да остават приятни спомени :)
За всички, които обичат футбола: http://on.fb.me/T5nKCm - най-голямата група фенове на великата игра!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Фен на ЦСКА даде идея за новия вид на "Армията"

Мнениеот Кашчей » 23 юли 2012 17:59

Този проект вече мина през форума преди година.Дори самият автор се включи тогава в дискусията.Проектът не е лош, с една малка слабост при камерата, но това надали е направило впечатление на някого 8-) Ако искате само стадион, с тренировъчни игрища и спортни зали, с паркинг, като всичко това се вмества в сегашните размери на БА не мисля, че трябва да има проблем за даване на разрешение.Лошото е, че никой не строи само и единствено стадион и спортна база, а се искат и други благинки, които вече на това място не са разрешени.

А не пича, който казва, че стадионът не е в парк (независимо, че се води зона за спорт и отдих) ще му напомня вица за евреина, който в събота намерил куфарче с пари, но понеже бил много религиозен и спазвал шабата, коленичил, помолил се на Яхве и навсякъде около него си останало събота, само той и куфарчето били вече в неделя и си го прибрал.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

redpride
Мнения: 1391
Регистриран на: 19 сеп 2009 12:01
Контакти:

Re: Фен на ЦСКА даде идея за новия вид на "Армията"

Мнениеот redpride » 23 юли 2012 18:21

Едно голямо браво за човека, който е направил проекта. Тъжно ми е, но с Титан начело никога няма да имаме хубав стадион. Не разбирам, как не дадоха концесията на Божков, а я връчиха на тия двамата. Ходих на контролата с Ботев Враца и не видях нещо да се прави. После ще кажат, че билетите са скъпи, защото ще играем на В.Левски.

Потребителски аватар
patron
Мнения: 750
Регистриран на: 19 май 2011 11:09
Контакти:

Re: Фен на ЦСКА даде идея за новия вид на "Армията"

Мнениеот patron » 23 юли 2012 23:52

Нагледах се на проекти през годините! Иска ми се да видя най-накрая и някакви реални действия в тази насока, но това си е чиста фантазия поне за момента, поради редица обективни и субективни фактори :(
ЦСКА ЗАВИНАГИ!!!

Потребителски аватар
cskasieghell
Мнения: 6
Регистриран на: 05 юли 2012 16:30
Контакти:

Re: Фен на ЦСКА даде идея за новия вид на "Армията"

Мнениеот cskasieghell » 24 юли 2012 16:33

Можеше преди 10 години да съберем парите до сега в една сметка!!Всички фенове заедно но уви.... :?

Потребителски аватар
cskasieghell
Мнения: 6
Регистриран на: 05 юли 2012 16:30
Контакти:

Re: Фен на ЦСКА даде идея за новия вид на "Армията"

Мнениеот cskasieghell » 24 юли 2012 16:35

500хил. фена по 10лв на месец ето ти го готов проекта!!!

Потребителски аватар
Plamenator
Мнения: 18
Регистриран на: 03 авг 2012 09:52
Контакти:

Re: Фен на ЦСКА даде идея за новия вид на "Армията"

Мнениеот Plamenator » 03 авг 2012 11:24

Много хубав проект :) Разбира се и аз смятам, че освен ако не съберем сами пари, не би се случил. ... Макар и на мен да ми е мечта новия стадион, аз бих бил по-умерен... За мен най-доброто решение е основен ремонт на Армията... Дори съм мислил и аз да започна подобен 3d проект с рехабилитирания стадион, но нямах свободно време и се отказах.
И без готин аватар, и без готин подпис, и без 10000 мнения, и без снимки на играчите, и без да съм от сектор А, В или Г, аз съм фен на ЦСКА!!!

[strike]Батков[/strike], [strike]Борисов[/strike], [strike]Иванов[/strike], [strike]Живков[/strike], [strike]Домусчиев[/strike]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Фен на ЦСКА даде идея за новия вид на "Армията"

Мнениеот Teo » 03 авг 2012 11:43

Колко ли години трябва да почакаме за да видим такъв стадион ;)

Потребителски аватар
Plamenator
Мнения: 18
Регистриран на: 03 авг 2012 09:52
Контакти:

Re: Фен на ЦСКА даде идея за новия вид на "Армията"

Мнениеот Plamenator » 03 авг 2012 13:16

Teo написа:Колко ли години трябва да почакаме за да видим такъв стадион ;)


Трябва обикновените хора да влязат във властта.
И без готин аватар, и без готин подпис, и без 10000 мнения, и без снимки на играчите, и без да съм от сектор А, В или Г, аз съм фен на ЦСКА!!!

[strike]Батков[/strike], [strike]Борисов[/strike], [strike]Иванов[/strike], [strike]Живков[/strike], [strike]Домусчиев[/strike]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта