Коста Янев-фен тема

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Артилериста
Мнения: 1092
Регистриран на: 02 ное 2010 13:54
Контакти:

Коста Янев-фен тема

Мнениеот Артилериста » 20 апр 2012 15:06

Здравейте на всички,едва ли някой от вас е очаквал точно такава тема за точно този играч.Предполагам,че не само на мен,но и на повечето фенове на ЦСКА Коста Янев ни е "любимец".Та въпроса ми е трябва ли този човек,който не го искат в нито 1 друг клуб у нас да е титуляр и по-лоши ли са Петър Стоянов и Дюлгеров,че този сливенски герой е титуляр?Аз и преди съм казвал,че Коста не е чак толкова слаб и че има качества,обаче няма никакъв хъс и желание в това момче,а такива играчи не са добре дошли на "Армията,така предполагам!
И между другото,Как игра срещу Славия,разбрах,че е бил титуляр.Не успях да гледам мача и ми е интересно на какво ниво е ?
:)
"ЦСКА-всичко започва и свършва така.Тези 4 букви са моят живот"

Потребителски аватар
Morgause
Мнения: 1055
Регистриран на: 19 авг 2011 11:23
Местоположение: ЦСКА ИЛИ УМРИ!!!
Контакти:

Re: Коста Янев-фен тема

Мнениеот Morgause » 20 апр 2012 15:13

Понякога се възхищавам на пасовете му, когато има желание може да играе много добре, но може и да ти скъса нервите. Колебливи изяви, вчера игра добре г/д.
Но остана неделим,
славният армейски тим.
Никой, никой досега,
не предаде ЦСКА


Чуйте, всички богаташи,
чуйте, западни търгаши,
чуйте, наши журналисти,
и вий, сини онанисти:


ЦСКА НЕ СЕ ПРОДАВА,
ЦСКА НЕ СЕ ПРЕДАВА
ЦСКА - ТОВА Е СЛАВА!


ОРИГИНАЛЪТ!

Потребителски аватар
MaRTo1233
Мнения: 5244
Регистриран на: 08 май 2008 20:07
Skype: Ко?Не!
Контакти:

Re: Коста Янев-фен тема

Мнениеот MaRTo1233 » 20 апр 2012 15:17

Коста беше добър играч докато онова говедо не му влезе жестоко и му счупи крака .... след това се появи спада във формата и нормално се пази от преки съприкосновения ... Щом играе значи Стойчо е видял нещо в него ;)
[center]ИзображениеИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Коста Янев-фен тема

Мнениеот sl321 » 20 апр 2012 15:21

Само за този е нямало фен тема.Великан,голям,невероятен,фамозен!
Шави и Иниеста всеки ден му гледат видео след видео ,само и само да могат да извлекат най-доброто от него,но така и не могат да стигнат до това което показва Коста.Единствен и неповторим!!!
Коста Янев президент,президент!!
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
leche_leche
Мнения: 143
Регистриран на: 18 сеп 2009 16:34
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Коста Янев-фен тема

Мнениеот leche_leche » 20 апр 2012 15:23

Артилериста написа:Здравейте на всички,едва ли някой от вас е очаквал точно такава тема за точно този играч.Предполагам,че не само на мен,но и на повечето фенове на ЦСКА Коста Янев ни е "любимец".Та въпроса ми е трябва ли този човек,който не го искат в нито 1 друг клуб у нас да е титуляр и по-лоши ли са Петър Стоянов и Дюлгеров,че този сливенски герой е титуляр?Аз и преди съм казвал,че Коста не е чак толкова слаб и че има качества,обаче няма никакъв хъс и желание в това момче,а такива играчи не са добре дошли на "Армията,така предполагам!
И между другото,Как игра срещу Славия,разбрах,че е бил титуляр.Не успях да гледам мача и ми е интересно на какво ниво е ?
:)

Ми той Петър Стоянов също си е от Сливен.И за него говорехте ,че нее за ЦСКА,но Стойчо си го налага.Вижда се неговото израстване,почакай и Янев ще се докаже ;)
2000

Потребителски аватар
Beck's
Мнения: 1833
Регистриран на: 02 ное 2008 01:26
Контакти:

Re: Коста Янев-фен тема

Мнениеот Beck's » 20 апр 2012 15:28

Коста докато игра в Локо София ги мъкнеше на гръб , незнам какво му намирате косури . В момента всеки един играч е добре дошъл, стига да може да помогне с класа, пасове, статични положения, борба и тн. Вчера Янев беше от 4-5 играча които си изнесоха мача . Успех му желая на момчето , дано не го сполетяват повече контузии.
Дюлгеров заслужава по дълъг договор , това момче има физика на МАШИНА :) , бързината също му е прилична, както и не се пази от единоборства!

Потребителски аватар
greedy
Мнения: 574
Регистриран на: 20 авг 2008 17:42
Контакти:

Re: Коста Янев-фен тема

Мнениеот greedy » 20 апр 2012 15:35

На мен лично не ми харесва, много е апатичен към случващото се на терена. Имам чувството, че постоянно се крие някъде между чимовете на тревата :)

RED 1948
Мнения: 9
Регистриран на: 27 яну 2012 21:05
Контакти:

Re: Коста Янев-фен тема

Мнениеот RED 1948 » 20 апр 2012 15:49

Има финт,добър пас,добре уплътнява средата на терена.Ако покаже повече постоянство ще бъде само от полза за ЦСКА.

vayk
Мнения: 534
Регистриран на: 24 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: Коста Янев-фен тема

Мнениеот vayk » 20 апр 2012 15:49

Имам чувството, че Коста Янев е подменен в сравнение с това, което беше през 2009 г., когато дойде в ЦСКА. При Любо пенев беше почти неизменен титуляр и подържаше прилично ниво. В сегашното си състояние е със сигурност най-слабия измежду останалите халфове в отбора - Янчев, Дюлгеров, Галчев. Нямам представа защо Стойчо вчера го пусна титуляр.

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: Коста Янев-фен тема

Мнениеот lisynger » 20 апр 2012 15:58

Ние се разбихме от фен теми само бай Добри още си няма,а той най е заслужил
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта