Костадин Стоянов атакува жестоко Павел Дочев

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
gugushito
Мнения: 1917
Регистриран на: 08 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Костадин Стоянов атакува жестоко Павел Дочев

Мнениеот gugushito » 19 сеп 2010 22:42

че е истина , истина е,но не се говори така.... все някой е виновен на нашите звезди... що не вземат да направят един силен мач в първенството ??? аз ако съм на мястото на тъпанарите-боклукчии,след такъв слаб мач ги глобявам по една заплата и да видим следващия как ще са..... ми те не тичат ,бе пичове... може ли това да е футбол... цъкам на ПУУЛ и мю и ми се струва,че нашите са на пауза.... бахти играчите ,бахти недоразуменията.... :evil: :evil:

Loyalist
Мнения: 65
Регистриран на: 28 сеп 2009 16:40
Контакти:

Re: Костадин Стоянов атакува жестоко Павел Дочев

Мнениеот Loyalist » 19 сеп 2010 22:45

Коце и ти като ония каун "племеника" си вагина....и то голяма и дълбока вагина.С какво Дочев ти е виновен,че искаше да те научи да играеш футбол с това ли?
За такива като теб трябва на Вакарел визи за София да им искат...Вън селяните от София.

Потребителски аватар
dobrotiza
Мнения: 110
Регистриран на: 25 апр 2009 22:10
Контакти:

Re: Костадин Стоянов атакува жестоко Павел Дочев

Мнениеот dobrotiza » 19 сеп 2010 22:56

Тоя па' голяма визитка изкара...бил играл в Б и във В група - пък там предсезонните подготовки били други!
Вероятно там е целия проблем си мисля аз.
За пореден път - футболът е проста игра, ама не е за прости хора!

Потребителски аватар
noi
Мнения: 993
Регистриран на: 06 юли 2009 23:57
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Костадин Стоянов атакува жестоко Павел Дочев

Мнениеот noi » 19 сеп 2010 23:12

КУРНИКОСТРОИТЕЛ написа:Намери се кой да критикува Дочев. До преди 2 години никой не беше чувал за тоя мешник, освен циганите от Сливен, та ще дава оценка за хора които ги знаят в цяла Западна Европа. Смешник. Малко те е бил Спаско.

Абе пич ако за теб едно село в Германия е цяла Западна Европа, явно не си излизал от село. Точно този Павел Дочев никой не го е и чувал. Просто човека си мисли, че като е бил в Германия и ние в България всички трябва да ахкаме и охкаме. Това не е по комунистическо време когато чакахме дъвчици и дънчици от света като помияри. Селяк пълен и некъдърник е Павел Дочев.


Ами то това село Падерборн мн голямо, с още по-големи квартали - Ерфурт, Хамбург, Кил, Рощок :) А и те немците будалите го избират и за треньор за столетието. "смешници", как ги е не срам? :)

Потребителски аватар
Roger_Federer
Мнения: 1469
Регистриран на: 31 яну 2010 14:05
Контакти:

Re: Костадин Стоянов атакува жестоко Павел Дочев

Мнениеот Roger_Federer » 19 сеп 2010 23:14

Харесвам Костадин Стоянов,играе много добре,но е с прост характер.Въпреки това е боец и има качества,но това не оправдава безумното му поведение.Да хвърлиш по този начин вината на специалист на като Павел Дочев е смешно.Виновен е не той,а играчите,че ги мързи и си мислят,че ще бият и ще мачкат по инерция,но не става.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Костадин Стоянов атакува жестоко Павел Дочев

Мнениеот Alex » 20 сеп 2010 00:18

е сега разбирам що си биете футболистите - това говедо не е за бой, еми, направо не знам ........
[center]Изображение[/center]

santi_santi
Мнения: 1114
Регистриран на: 28 юли 2009 20:56
Контакти:

Re: Костадин Стоянов атакува жестоко Павел Дочев

Мнениеот santi_santi » 20 сеп 2010 00:42

факта че в края на предсезонната подготовка и седмица преди да започнат официалните мачове,имаше толкова контузени,че едва се събираха 18 човека група чак досега говори че наистина има право К.Стоянов

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Костадин Стоянов атакува жестоко Павел Дочев

Мнениеот deepblue1963 » 20 сеп 2010 08:36

santi_santi написа:факта че в края на предсезонната подготовка и седмица преди да започнат официалните мачове,имаше толкова контузени,че едва се събираха 18 човека група чак досега говори че наистина има право К.Стоянов

Като е много ербап,що не ги каза по-рано тия работи?"Павел Дочев" някакъв нов сапун на пазара ли е?Ще доживея ли да чуя от някой футболист(и):"Много съм тъп и съм голям слабандурник и затова падаме!Подавам си оставката и напускам отбора!"?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

ivan.stefanov
Мнения: 101
Регистриран на: 20 авг 2010 16:56
Контакти:

Re: Костадин Стоянов атакува жестоко Павел Дочев

Мнениеот ivan.stefanov » 20 сеп 2010 13:34

deepblue1963 написа:
santi_santi написа:факта че в края на предсезонната подготовка и седмица преди да започнат официалните мачове,имаше толкова контузени,че едва се събираха 18 човека група чак досега говори че наистина има право К.Стоянов

Като е много ербап,що не ги каза по-рано тия работи?"Павел Дочев" някакъв нов сапун на пазара ли е?Ще доживея ли да чуя от някой футболист(и):"Много съм тъп и съм голям слабандурник и затова падаме!Подавам си оставката и напускам отбора!"?


Очаквам това да го чуя от някой ваш футболист.

Потребителски аватар
Azz
Мнения: 220
Регистриран на: 02 сеп 2009 00:57
Контакти:

Re: Костадин Стоянов атакува жестоко Павел Дочев

Мнениеот Azz » 20 сеп 2010 14:38

от това което се вижда отстрани, Стоянов е прав за едно - отбора трудно изкарва 60 мин. в кросово темпо...физически са повече от зле! дали обаче е виновен Дочев само или той е само едно удобно извинение за купоните по чалготеките, недоспиването, неправилното хранене, недостатъчното трениране?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта