Развитие от вчера с ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

jar of flies
Мнения: 12
Регистриран на: 09 авг 2010 16:38
Skype: doni258
Контакти:

Развитие от вчера с ЦСКА

Мнениеот jar of flies » 10 авг 2010 17:15

Испанци преговарят с "Титан" за боклука и ЦСКА
от Агоп Вартанян | 16:15 | София Сподели: Share on Facebook Tweet this page
Христо Стоичков осъществил контактите
Христо Стоичков за пореден път може да се яви спасител на любимия си ЦСКА. Преди легендата правеше това с головете си, сега с връзките. Мастита испанска компания, занимаваща се с извозване и преработка на отпадъци е ползвала контактите на Ицо, за да пробва влизане и на българския пазар. Стоичков веднага е насочил иберийците към шефовете на "Титан" и от близо месец вървят разговори между двете страни, научи Sportline.bg. Чужденците искат да купят поне 75 процента от "Титан", а това означава, че ще придобият собственост и върху ЦСКА, който е част от холдинга на боклукчиите.

Според запознати точно интересът на испанците, а преди това и от още една чуждестранна фирма, са в основата на решението на "Титан" да кредитира ЦСКА, както единствено Sportline.bg разкри. В момента "червените" трупат милиони дългове към перничаните, които трябва да бъдат покрити от евентуален купувач.

Това е продължение на темата от вчера.Дали все пак няма да излезе нещо от това?Ицо на бял кон в ЦСКА!

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6780
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Развитие от вчера

Мнениеот soilwork » 10 авг 2010 17:43

Става въпрос за Барселонската компания: Изображение Baldomero Falcones (председател и изпълнителен директор)
Приходи € 12.70 млрд. (2009)
Оперативните приходи € 731 100 000 (2009)
Печалба € 307 200 000 (2009)
Служители 92,320 (2009)
Занимава се със строителство,екологични услуги(т.е почистване и свързаните там дейности),производство на цимент(Титан също имат завод за цимент),недвижими имоти(покупко-продажба) и концесии.Ще стискаме палци -да излезе нещо сериозно

Потребителски аватар
mon1nho
Мнения: 279
Регистриран на: 05 авг 2010 06:13
Контакти:

Re: Развитие от вчера

Мнениеот mon1nho » 10 авг 2010 17:47

soilwork написа:Става въпрос за Барселонската компания: Изображение Baldomero Falcones (председател и изпълнителен директор)
Приходи € 12.70 млрд. (2009)
Оперативните приходи € 731 100 000 (2009)
Печалба € 307 200 000 (2009)
Служители 92,320 (2009)
Занимава се със строителство,екологични услуги(т.е почистване и свързаните там дейности),производство на цимент(Титан също имат завод за цимент),недвижими имоти(покупко-продажба) и концесии.Ще стискаме палци -да излезе нещо сериозно

И какво като излезе? ТЕ НЕ ИСКАТ ДА КУПЯТ ЦСКА. ТЕ ИСКАТ ДА КУПЯТ ТИТАН. ДА СЕ ЗАНИМАВАТ С БОКЛУКА В БЪЛГАРИЯ. НА ТЯХ ЩЕ ИМ ДРЕМЕ ДОРИ ПО-МАЛКО ОТ ТИТАНИТЕ И ОТ МИТАЛ ЗА ЦСКА. Т'ВА Е ЛОШОТО. НЕДЕЙТЕ ДА СЕ РАДВАТЕ, ЧЕ ЕВЕНТУАЛНО ЩЕЛИ ДА НИ КУПЯТ.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6780
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Развитие от вчера

Мнениеот soilwork » 10 авг 2010 17:49

Е то бизнеса с боклука е капка в морето за тия акули :lol: :lol:

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Развитие от вчера

Мнениеот vaskonti » 10 авг 2010 17:51

Виждам, че в спортлайн са едни икономически гении. Значи да кажем Титан кредитират(всъщност финансират е точният термин) ЦСКА примерно с 1 милион лева, като целта е след евентуална продажба на клуба този милион да се вземе от евентуалния купувач. Е, питам каква е целта на цялата врътка да дадеш на някой 1 милион и той да ти го върне да кажем след 1 месец, при това без лихва, защото все пак това не е заем. Кой точно се източва в случая, че не схващам? Тия милиони, дето се "трупат" като дълг към Титан не са ли в сметките на Титан така или иначе??
На мен обаче ми е много по-любопитно как точно се издържат абсолютно всички останали отбори в България, щом единствено в ЦСКА финансирането от фирми на собственика се представя като "скандално".
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Развитие от вчера

Мнениеот TPAKTOP » 10 авг 2010 18:05

mon1nho написа:И какво като излезе? ТЕ НЕ ИСКАТ ДА КУПЯТ ЦСКА. ТЕ ИСКАТ ДА КУПЯТ ТИТАН. ДА СЕ ЗАНИМАВАТ С БОКЛУКА В БЪЛГАРИЯ. НА ТЯХ ЩЕ ИМ ДРЕМЕ ДОРИ ПО-МАЛКО ОТ ТИТАНИТЕ И ОТ МИТАЛ ЗА ЦСКА. Т'ВА Е ЛОШОТО. НЕДЕЙТЕ ДА СЕ РАДВАТЕ, ЧЕ ЕВЕНТУАЛНО ЩЕЛИ ДА НИ КУПЯТ.

Много съм съгласен с теб! Макар и да си фен на друг отбор ти подкрепям мнението на 100% Най-голямата грешка на Лупи беше че обвърза ЦСКА с Кремиковци. Може идеята да е била добра но в момента в който държавата не пожела да играе по свърката на мустакатия араб нещата се сринаха. Сега може да се получи същото с боклука. Ако общените решат че не желаят да използват услугите на Титан жална ни майка!!!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Развитие от вчера

Мнениеот dodo7271 » 10 авг 2010 18:06

vaskonti написа:Виждам, че в спортлайн са едни икономически гении. Значи да кажем Титан кредитират(всъщност финансират е точният термин) ЦСКА примерно с 1 милион лева, като целта е след евентуална продажба на клуба този милион да се вземе от евентуалния купувач. Е, питам каква е целта на цялата врътка да дадеш на някой 1 милион и той да ти го върне да кажем след 1 месец, при това без лихва, защото все пак това не е заем. Кой точно се източва в случая, че не схващам? Тия милиони, дето се "трупат" като дълг към Титан не са ли в сметките на Титан така или иначе??
На мен обаче ми е много по-любопитно как точно се издържат абсолютно всички останали отбори в България, щом единствено в ЦСКА финансирането от фирми на собственика се представя като "скандално".


Аз не мисля, че е толкова трудно да се финансира и издържа клуб от ранга на Левски и ЦСКА, въпреки че и Титан и Батков само чакат да се появи някъде микрофон и да започнат да се оплакват. Да кажем, че за отбора е необходим бюджет 10 милиона лева на сезон за нормалното функциониране. Двата клуба играха в Лига Европа, откъде идват 3 милиона евро общо (премии от УЕФА, тв-права, продадени билети). Половин милиона лева идват от тв-права за българското първенство. Двата отбора направиха тази година по два силни трансфера (в смисъл взеха сериозни пари). Левски продаде Хичо и Сърмов за 1, 5 милиона евро, ЦСКА продаде Ивановците в Алания. Там ако не се лъжа, сумата е около 2 милиона евро. Ето ти ги 10 милиона лева. Над тези 10 милиона лева остават парите от спонсорите, допълнителни трансфери, премии за предварителните кръгове на евротурнирите. Левски паднаха от Дебрецен обаче лапнаха 1, 2 милиона евро.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Развитие от вчера

Мнениеот TPAKTOP » 10 авг 2010 18:09

vaskonti написа:Виждам, че в спортлайн са едни икономически гении. Значи да кажем Титан кредитират(всъщност финансират е точният термин) ЦСКА примерно с 1 милион лева, като целта е след евентуална продажба на клуба този милион да се вземе от евентуалния купувач. Е, питам каква е целта на цялата врътка да дадеш на някой 1 милион и той да ти го върне да кажем след 1 месец, при това без лихва, защото все пак това не е заем. Кой точно се източва в случая, че не схващам? Тия милиони, дето се "трупат" като дълг към Титан не са ли в сметките на Титан така или иначе??
На мен обаче ми е много по-любопитно как точно се издържат абсолютно всички останали отбори в България, щом единствено в ЦСКА финансирането от фирми на собственика се представя като "скандално".

Всички пари които се наливат в футбола в България и по света са назаем! Дори и Челси и Ман Сити! Да не мислиш че тия са толкова богати да не им дреме! Не че не са де :) Единствено испанските грандове са финансирани по друг начин но там няма собственик. А за въпросния милион наистина няма печалба ама няма и загуба!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Развитие от вчера

Мнениеот vaskonti » 10 авг 2010 20:49

dodo7271 написа:
vaskonti написа:Виждам, че в спортлайн са едни икономически гении. Значи да кажем Титан кредитират(всъщност финансират е точният термин) ЦСКА примерно с 1 милион лева, като целта е след евентуална продажба на клуба този милион да се вземе от евентуалния купувач. Е, питам каква е целта на цялата врътка да дадеш на някой 1 милион и той да ти го върне да кажем след 1 месец, при това без лихва, защото все пак това не е заем. Кой точно се източва в случая, че не схващам? Тия милиони, дето се "трупат" като дълг към Титан не са ли в сметките на Титан така или иначе??
На мен обаче ми е много по-любопитно как точно се издържат абсолютно всички останали отбори в България, щом единствено в ЦСКА финансирането от фирми на собственика се представя като "скандално".


Аз не мисля, че е толкова трудно да се финансира и издържа клуб от ранга на Левски и ЦСКА, въпреки че и Титан и Батков само чакат да се появи някъде микрофон и да започнат да се оплакват. Да кажем, че за отбора е необходим бюджет 10 милиона лева на сезон за нормалното функциониране. Двата клуба играха в Лига Европа, откъде идват 3 милиона евро общо (премии от УЕФА, тв-права, продадени билети). Половин милиона лева идват от тв-права за българското първенство. Двата отбора направиха тази година по два силни трансфера (в смисъл взеха сериозни пари). Левски продаде Хичо и Сърмов за 1, 5 милиона евро, ЦСКА продаде Ивановците в Алания. Там ако не се лъжа, сумата е около 2 милиона евро. Ето ти ги 10 милиона лева. Над тези 10 милиона лева остават парите от спонсорите, допълнителни трансфери, премии за предварителните кръгове на евротурнирите. Левски паднаха от Дебрецен обаче лапнаха 1, 2 милиона евро.

Е хубаво, тогава какви точно дългове трупа ЦСКА към Титан? И ако приемем, че все пак се трупат, което очевидно е "скандално" според медиите, то аз пак питам как се издържа всеки друг клуб в България и питам най-вече за Черно Море, Левски, Локо(Сф), Локо(Пд), Славия... Левски не са направили кой знае какви трансфери защото например за тримата бразилци платиха над милион евро, ако си спомням добре, а двама вече си заминаха за в пъти по-малко пари. А да не говорим, че при Левски ситуацията е още по-любопитна, тъй като клубът със сигурност дължи сума ти кинти не на фирми на Батков, а на Чорни. А останалите изброени отбори от какво избиват кинти? От 1 трансфер на година за 200 хиляди евро в най-добрия случай? В ЕКТ участват веднъж на 10 години. Останалите пари от къде идват? От собствениците, очевидно, но явно само при ЦСКА това е "скандално".
И точно в тази връзка казах, че е абсурдно да се твърди, че ЦСКА трупа дългове към Титан, след като ако наистина има продавач тия пари пак ще се върнат при Титан без дори и 1 стотинка лихва. Защото в противен случай излиза, че Титан налага лихви сам на себе си.
TPAKTOP написа:Всички пари които се наливат в футбола в България и по света са назаем! Дори и Челси и Ман Сити! Да не мислиш че тия са толкова богати да не им дреме! Не че не са де Единствено испанските грандове са финансирани по друг начин но там няма собственик. А за въпросния милион наистина няма печалба ама няма и загуба!

Е да де, ама щом става въпрос за ЦСКА това е скандална практика.
А въпросният милион няма да има загуба и ако просто не се дава. А няма нужда да се дава ако наистина има кандидат-купувач за ЦСКА.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
Lepke
Мнения: 88
Регистриран на: 19 сеп 2009 13:48
Контакти:

Re: Развитие от вчера с ЦСКА

Мнениеот Lepke » 11 авг 2010 12:08

Чешете си езиците(клавиатурите)само.Незнам в другите градове докога са им договорите за сметта,но най-апетитиният им този в София доколкото знам изтича напролет,и ще има нов конкурс съответно.Защо според вас им е на испанци или каквито ще да са там да купуват нещо при положение че основният им приход не е гарантиран за поне 5 години напред :roll:
Pay Attention or Pay The Price {This will probably change the way you drive}
http://www.youtube.com/watch?v=KXJB6SnqMzk


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта