Смешна червена картинка

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

ls86
Мнения: 77
Регистриран на: 28 юли 2010 10:15
Skype: romi86
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Смешна червена картинка

Мнениеот ls86 » 09 авг 2010 09:44

Въпроса е че в ЦСКА- ръководството го интересува колко пари могат да изперат по по-гнусен начин.
А дали футболистите са достатъчно мотивирани хич не ги интересува.
Така, че вместо да се извинявате с времето, отпуските, часа, цените- не е сериозно.
пък ако наистина си милеете за отбора- организирайте се и поискайте ръководството да си отиде.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Смешна червена картинка

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 09 авг 2010 10:18

Лично мое мнение, без да ангажирам никого и без са се заяждам е, че това е бойкот на играчите. Подобна ситуация имаше при нас миналата година с Ратко Достанич (който за мен никак не е лош треньор). Явно Павел Дочев е натиснал вашите госпожици да тренират повечко и резултатът е налице. Тази тренировка за която четох е направил рано сутринта, веднага след връщането на отбора от Ирландия, ще му излезе през носа. Търсете си нов треньор. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

ls86
Мнения: 77
Регистриран на: 28 юли 2010 10:15
Skype: romi86
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Смешна червена картинка

Мнениеот ls86 » 09 авг 2010 10:23

Не им е виновен треньора.
Имахте един свестен треньр- ЛЮБО ПЕНЕВ. На него му писна да го командвот некадърници като Борисов и си тръгна с право.
Колкото до ЛЕВСКИ- очертава се титлата да запътува накрая към Герена, иначе казано-от където дошло там и отишло.

kalo
Мнения: 1627
Регистриран на: 29 авг 2008 15:49
Контакти:

Re: Смешна червена картинка

Мнениеот kalo » 09 авг 2010 10:30

mimo написа:халф от рода на Шави и Лечков
:mrgreen: :mrgreen: :o

Даже и двамата заедно,пък може и Бала за добавка!!! ;) :P ;)

Потребителски аватар
liverpul11
Мнения: 105
Регистриран на: 23 сеп 2009 22:27
Контакти:

Re: Смешна червена картинка

Мнениеот liverpul11 » 09 авг 2010 10:41

а говедата не трябва ли да си пасат у подуянския форум,кво маика си търсите тука?

kiko75
Мнения: 1901
Регистриран на: 01 ное 2008 23:25
Контакти:

Re: Смешна червена картинка

Мнениеот kiko75 » 09 авг 2010 10:42

галчев не бил халф ми незнам какво гледате но в момета няма по добър разиграваш халф в БГ целия отбор на черноморец се изреди да го рита а съдята само каде не им даде медал :evil: сега за треньора мислех че след Любо Пенев няма как да имаме по слаб треньор май съм се излъгал тоя е по некъдърен :cry:
в американски форум питаш и ти отговарят, в руски - питаш и те питат ти кой си и защо питаш, в български - питаш и ти обясняват колко си тъп.

olisadebe
Мнения: 20
Регистриран на: 10 ное 2009 23:43
Контакти:

Re: Смешна червена картинка

Мнениеот olisadebe » 09 авг 2010 10:49

Истината за ЦСКА е една -Нямаме в момента сработен отбор,да не говорим за колектив,купиха се незнайно защо анонимни футболисти (не ми се коментира качествата им,понеже половината не са играли още а другите имат по 1-2 мача)няма ръководсто ,или по точно- на ръководни постове са хора,които не могат да се справят с тази задача,не разбират от футбол и се облагат с техни интереси.Няма треньор ,който да се справи с тази ситуация в отбора му -така че за сега това е за любимия отбор и колкото и невероятно да звучи,(ако тези момчета не се вдигнат е не станат едно цяло,както би трябвало да са а продължат с номерата и да гледат кой колко пари получава,ма защо той взема два пъти по голяма заплата от мен,ма защо аз толкова пък оня много повече и тем подобни интриги -отбор няма и да има)няма да се учудя ,ако ТКЗСЕТО ни отстрани,тогава вече падението ще е пагубно
ВСЕ ПАК ЗАВИНАГИ -САМО ЦСКА

Потребителски аватар
mastika100cc
Мнения: 13
Регистриран на: 27 апр 2010 10:51
Контакти:

Re: Смешна червена картинка

Мнениеот mastika100cc » 09 авг 2010 10:52

ls86 написа:Аз съм от ЛЕВСКИ и мога да ви кажа, че ако бяхме друг отбор, който да не уважава никого щяхме фоерверки да пускаме след резила ви, както направихте вие при участието ни в ШЛ.
Но ни е не сме подли. В момента на никого не му е смешно.
кой както се направи нещата, друг не може.

между другото фойерверките ги пуснахме :twisted:

Потребителски аватар
strajeiko
Мнения: 33
Регистриран на: 05 апр 2009 20:03
Контакти:

Re: Смешна червена картинка

Мнениеот strajeiko » 09 авг 2010 10:53

И ние бяхме така последните два сезона ,а вие се смеехте,сега да видите за кво иде реч.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Смешна червена картинка

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 09 авг 2010 11:04

liverpul11 написа:а говедата не трябва ли да си пасат у подуянския форум,кво маика си търсите тука?


Заради такива като теб губя и малкото уважение, което съм изпитвал някога към твоя отбор и неговите привърженици, а аз гледам футбол повече от 40 години. :)
П.П. Пише се: Liverpool :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта