Европейски шампион иска в ЦСКА!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Европейски шампион иска в ЦСКА!

Мнениеот Parmalat » 10 юли 2010 17:44

Силвен Вилтор-Патрик Виера-Тиери Анри.Ей тези тримата правеха на луди защитите в Англия.А тези които казват че са много стари вижте какво прави Роналдо в Бразилия и пак ще говорим.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Европейски шампион иска в ЦСКА!

Мнениеот защо » 10 юли 2010 18:20

Роналдо, макар и дебел, му е рано за България, ама може да помислим за Ромарио, той вече гони 50-така, освен тва много носи на пиене и ще се навие, ако го поканим. :roll:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Европейски шампион иска в ЦСКА!

Мнениеот blue avalanche » 10 юли 2010 18:22

Parmalat написа:Силвен Вилтор-Патрик Виера-Тиери Анри.Ей тези тримата правеха на луди защитите в Англия.А тези които казват че са много стари вижте какво прави Роналдо в Бразилия и пак ще говорим.

Роналдо е на 33г.,Вилтор-на 36.3г. имат значение.Справка:за последните три години взети заедно,Вилтор е вкарал по-малко голове,отколкото Роналдо за изминалата.Пък и ти намери кого да сравняваш:Роналдо "Феномена" с някакъв си Вилтор.

Потребителски аватар
TPAtkov
Мнения: 376
Регистриран на: 21 мар 2010 09:51

Re: Европейски шампион иска в ЦСКА!

Мнениеот TPAtkov » 10 юли 2010 18:27

Parmalat написа:Силвен Вилтор-Патрик Виера-Тиери Анри.Ей тези тримата правеха на луди защитите в Англия.А тези които казват че са много стари вижте какво прави Роналдо в Бразилия и пак ще говорим.

Особено П.Виера.Такива пробиви правеше по крилата, през центъра и по въздух, че Венгер го направи опорен халф за да изравни силите в първенството...Виера наистина разпиляваше защитата, но собствената си :mrgreen:

Лусио
Мнения: 61
Регистриран на: 07 юли 2010 20:12
Контакти:

Re: СИЛВАН ВИЛТОР ВАРИАН ЗА ЦСКА

Мнениеот Лусио » 10 юли 2010 20:53

Спомням си че и преди май го искаха ама нищо не стана.

Потребителски аватар
Levski_1914 forever
Мнения: 109
Регистриран на: 14 мар 2010 01:44
Skype: който иска да пита :)
Местоположение: София
Контакти:

Re: Европейски шампион иска в ЦСКА!

Мнениеот Levski_1914 forever » 11 юли 2010 23:12

pomiqrat написа:
ss_killer написа:понеже Христов не блести с изявите си ЛЕВСКИ са се договорили с Фернандо Йеро.
пп това е базик, ама стига простотии, че по-добре да открием пенсионерски клуб за стари футболисти в България.


По тъпо, завистливо, неуважаващо и неоценяващо се племе от българското май няма. Турците и гърците как почнаха преди годиниБ С точно такива "пенсионери", с които си повишиха нивото на футбола и си докараха милиони инвестиции и постоянно участие в ШЛ, УЕФА и ЛЕ.


Нали и ти си от това българско племе,какво ревеш.....Идиот!
На мен ми е много чудно,откъде тези стари кучета,така се навиват да идват в България,аз ако бях футболист,щях да искам да завърша кариерата си в клуба,който ми е дал най-много и,който ми е на сърцето!
Но все пак ще се радвам да видя,Вилтор по нашите терени! ;)
Левски завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
Doooom1984
Мнения: 41
Регистриран на: 15 юли 2010 14:28
Контакти:

Re: Европейски шампион иска в ЦСКА!

Мнениеот Doooom1984 » 15 юли 2010 14:49

Abe Gyy da te pitam samo kato se sabudi sled toq sun bqha li ti se izpotili krakata... Shtoto moje da doide nqkoq zvezda kato Paolo Maldini ama Viltor e mlad za vas pone dokato ne navur6i 44 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта