МАРАДОНА: МЕСИ МОЖЕ ДА БЪДЕ ПО-ДОБЪР ОТ МЕН

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

МАРАДОНА: МЕСИ МОЖЕ ДА БЪДЕ ПО-ДОБЪР ОТ МЕН

Мнениеот LordVOODOO » 14 яну 2009 14:00

МАРАДОНА: МЕСИ МОЖЕ ДА БЪДЕ ПО-ДОБЪР ОТ МЕН

Силно изказване направи считаният за най-добър футболист в историята Диего Марадона. Аржентинецът, който неведнъж самоуверено е заявявал, че е по-добър от обявения за Крал на футбола Пеле, сподели, че неговият сънародник Лео Меси има потенциала да надмине класата на Дон Диего.

Меси остана втори в класацията за футболист на ФИФА за годината, но за Марадона това няма значение.

„Меси – новият Марадона? Надявам се, дори искам той да стане по-добър от мен. Всички ще са доволни, ако той успее. „Наистина се надявам Меси да не е само новият Марадона, а дори да бъде по-добър от мен”, сподели Марадона..


Мдамз Меси има потенциала да стане най-дорят футболист за всички времена. Колкото и не скромно да звучи трябва да отбележим, че 80% от най-добрите футболисти са играли в Барса, в това число и дон Диего Марадона! ;)
Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: МАРАДОНА: МЕСИ МОЖЕ ДА БЪДЕ ПО-ДОБЪР ОТ МЕН

Мнениеот THE G.A.M.E » 14 яну 2009 14:18

Определено Марадона е прав....Меси си е феномен ! В това спор едвали може да има, само да погледнем на каква скорост дриблира....дори и Кристияно Роналдо не е способен на това. Дано вече догодина, аржентинеца да вземе златната топка, мисля че я заслужаваше още тази, но наистина Роналдо направи феноменален, изминал сезон....но въпреки всичко трябва да се зачитат и постиженията на националните отбори, а Меси е Олимпийски шампион....надявам се на следващото световно, да е и световен такъв ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: МАРАДОНА: МЕСИ МОЖЕ ДА БЪДЕ ПО-ДОБЪР ОТ МЕН

Мнениеот mormona » 14 яну 2009 15:14

THE G.A.M.E написа:Определено Марадона е прав....Меси си е феномен ! В това спор едвали може да има, само да погледнем на каква скорост дриблира....дори и Кристияно Роналдо не е способен на това. Дано вече догодина, аржентинеца да вземе златната топка, мисля че я заслужаваше още тази, но наистина Роналдо направи феноменален, изминал сезон....но въпреки всичко трябва да се зачитат и постиженията на националните отбори, а Меси е Олимпийски шампион....надявам се на следващото световно, да е и световен такъв ;)


Отсега искам да си пусна фиша за Дон Диего , Меси и Карлитос като световни шампиони... ;) ;) през тая година 2009 , няма много мачове на национално ниво , по точно конкретен турнир освен купата на Конфедерациите , в която няма да играе Аржентина...Там може Торес да се изявява. :P Обаче за сметка на това Меси с Барса ако спечели всичко , и се касират за световното там през квалификациите , което от сега е станало вече. Съвсем норамлно е да я вземе индивидуалната награда .Всички .

Потребителски аватар
zalozite
Мнения: 474
Регистриран на: 07 окт 2008 00:27
Контакти:

Re: МАРАДОНА: МЕСИ МОЖЕ ДА БЪДЕ ПО-ДОБЪР ОТ МЕН

Мнениеот zalozite » 18 яну 2009 14:26

Той Меси вече си е по-добър от Марадона. Има много качества които превъзхождат диего, а и не е мошенник да вкарва гол с ръка, както го направи прословутия играч от 80-те, а също, така ме съмнява и да стане наркоман и алкохолик, но все пак не се знае. :)
http://zalozite.net футболни прогнози за деня

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: МАРАДОНА: МЕСИ МОЖЕ ДА БЪДЕ ПО-ДОБЪР ОТ МЕН

Мнениеот mormona » 12 апр 2009 00:58

Дон Диего и алкохолик и наркоман, и дори сега като човека свързван с една от най тежавите загуби в историята на Аржентинския футбол, за мен си е един от най великите и то не само като играч.ПО ред причини.Които е гледал филма за него ще разбере.Данеби да не е прав, че BUsh и Американското правителство са убийци, или че Тони Блеар му беше Марионетка на BUsh и че и те са убийци? Прав е човека, и аз изтъквам само една от причините да го уважавам толкова.А иначе, МЕСИ само да спечели няколко трофея и да показва играта на която е способен, ще задмине Дон Диего.И да не си смени клуба след 4-5 години.
;)


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта