БАРСЕЛОНА - Майорка 3-1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Joro_Barca
Мнения: 3654
Регистриран на: 02 яну 2009 21:51
Местоположение: Шумен
Контакти:

БАРСЕЛОНА - Майорка 3-1

Мнениеот Joro_Barca » 04 яну 2009 01:12

Чесита победа Каталунци , не толкова добра игра но важни са трите точки :)

Добро завръщане на Иниеста :)

САМО БАРСА !!!
Изображение

ivanivanov
Мнения: 166
Регистриран на: 19 дек 2008 00:08
Контакти:

Re: БАРСЕЛОНА - Майорка 3-1

Мнениеот ivanivanov » 04 яну 2009 01:24

IKONOMI4NA POBEDA,NO WSE PAK POBEDA! ;)

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: БАРСЕЛОНА - Майорка 3-1

Мнениеот LordVOODOO » 04 яну 2009 01:43

Или аз, или вие сте гледали друг мач! Определено не съм аз. Кое му е икономичното? Майорка се баха затворили отзад и играеха на контри както всеки друг отбор, който гостува тоя сезон на Ноу Камп (даже Реал играха по същият начин). Владеене на топката 73% в полза на Барса. Тоя вратаря им изкара няколко много добри топки, отделно, че защитниците им (т.е. целият отбор в случая) играехе много грубо и червеният картон дойде много късно. Без проблеми можеха да отнесат още един! Меси го нямаше, а тоя блед юноша дето Гуардиола го пусна като титуляр... заради него стана гола на Майорка!
Та победа с 3:1 над противник, който се бе здраво окопал в половината си... какво повече да искаме? Очаквах да ги бием с 4:0, но за пореден път се видя, че Ето'О няма нито грам хъс да играе срещу бившият си отбор и често се изолираше от играта.
Иначе браво на Иниеста, много добро завръщане направи.
Поредната победа тоя сезон, поредните три точки, поредните средно 3 гола на мач, какво повече да искаме от отбора? Да бият с двуцифрен резултат ли? Това не е хандбал!

Браво Барса, само така, отново ни зарадва.
Изображение

ivanivanov
Мнения: 166
Регистриран на: 19 дек 2008 00:08
Контакти:

Re: БАРСЕЛОНА - Майорка 3-1

Мнениеот ivanivanov » 04 яну 2009 01:49

i men me zaradwa pobedata! kato kazah ikonomi4no imah predwid,4e barca ima mnogo po golemi wyzmojnosti i ako iskaha 6tqha da igraqt o6te po dobre! ;)

kkatan
Мнения: 355
Регистриран на: 16 май 2008 19:23

Re: БАРСЕЛОНА - Майорка 3-1

Мнениеот kkatan » 04 яну 2009 07:19

прекрасна победа,честито момчета ! ама втория гол от каква засада беше... малииии. но важното е че газим

Потребителски аватар
Sleepwalker
Мнения: 1237
Регистриран на: 25 мар 2008 09:47
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: БАРСЕЛОНА - Майорка 3-1

Мнениеот Sleepwalker » 04 яну 2009 10:27

Що така става,че когато ще дават мач на Барса,винаги ми се отваря някаква друга работа и не успявам да ги гледам! :evil: Мамка му!
Иначе съм много доволен от победата,все пак почваме серията мачове след празниците с победа.Хубаво е и че невероятен футболист като Иниеста се завръща с гол,па макар и да е бил от засада.Той тепърва ще навлезе във форма,което ще е добре в ситуации като тази вчера,когато Меси го нямаше.Радва ме,че и Анри е в силна форма,бележи голове във всеки мач и е много деен като цяло на терена.Май най-сетне намери себе си след трансфера от Арсенал!Ако в следващите 2-3 мача вземем по 3 точки и пак влезем в победна серия,смятам,че реално няма как някой да ни спре за титлата в Испания!
Изображение

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: БАРСЕЛОНА - Майорка 3-1

Мнениеот LordVOODOO » 04 яну 2009 16:39

Оф Иниеста не беше в засада! Това още снощи го обяснявах във форума на Реал Мадрид. За да не пиша отново същото ще се цитирам тук:

LordVOODOO написа:Искаш да кажеш нещо за гола на Иниеста ли? Да Гудьонсен бе зад отбраната на Майорка, НО Шави стреляше във вратата на Майорка, а в този момент Ейдур тръгна надясно, т.е. да се отдалечава от топката и вратата на гостите. По новите правила можеш да си в засада и тя не се свири, стига да не посегнеш да играеш с топката. Е Гудьонсен се отдалечи от топката, но просто стана рикушет и тя попадна в него, но попадна в Ейдур от играч на Майорка - така че засада няма! Такива са правилата на играта - не съм ги писал аз. А Иниеста изобщо не беше в засада, така че гола си е напълно редовен! А какво да кажем, че играчите на Майорка отнесиха само един червен картон, а заслужаваха 3!


Но не видях никой да казва нещо за гредата, която удари Гудьонсен през първото полувреме, нито за неотсъдената дузпа за Барса пак през първата половина за игра с ръка в наказателното поле на Майорка! Така че това 3:1 бе най-малкото, което можеше да отнесе Майорка. ;)
Година започна по същият фантастичен начин, по който свърши предната, а хем Меси гледаше мача от трибуните.
Изображение


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта