Жозе, извини се на журито

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот RENAULT » 29 апр 2010 20:57

drakata написа:Няма проблеми брато, бъди си фен на футболен МОЛ и изпитвай задоволство при някой трансфер.Нали знаеш защо купиха бекъм, за да може да се вземат повече пари от фланелки, не че им трябва футболно.

Затова ПАК ви го повтарям вие не сте никакви фенове на Барселона,защо след като Интер ви победи в Италия във форума нямаше нито един фен на Барса,защото се крихте като мишки сега не можахте да продължите и виновните са Реал с техните трансфери.
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот niki87 » 29 апр 2010 21:23

RENAULT написа:
drakata написа:Няма проблеми брато, бъди си фен на футболен МОЛ и изпитвай задоволство при някой трансфер.Нали знаеш защо купиха бекъм, за да може да се вземат повече пари от фланелки, не че им трябва футболно.

Затова ПАК ви го повтарям вие не сте никакви фенове на Барселона,защо след като Интер ви победи в Италия във форума нямаше нито един фен на Барса,защото се крихте като мишки сега не можахте да продължите и виновните са Реал с техните трансфери.

Прав си,доста от феновете на Барса се изпокриха(а Лорд оф мемори го няма никакъв след като отстранихме Ман Ю :mrgreen: ),като например Меганфокс,който не спираше да ми обяснява как Барселона ще разбие Байерн на финала,ако видиш ли,се класираме на такъв :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот JackPackage » 29 апр 2010 21:32

Вчера си беше една лекция от страна на "Преводача" как се играе организиран футбол в защита ! Да, играха супер дефанзивно, да имаха един удар към вратата от 40м на Киву, но първия мач смазаха Барса след като стана 0-1!
Макар и да харесвам красивия футбол, една част от мен не искаше Барса да печели ШЛ тази година, защото щеше да направи безпрецедентен дубъл (в ШЛ да си защити титлата)! А с оглед на факта как се класираха на финала миналата година - благодарение на онзи некадърник Йоребро (тоя излезе че е оплескал около 7-8 мача на високо ниво), искаше ми се някой друг освен Барса да вземе Лигата! Наречете ме хейтър и какво ли не, но всичко се връща! Миналата година късмета и съдията покри Барса на полуфинала, тази година Моуриньо отмъсти за любимия си Челси!
А съм сигурен че ако Интер игра с 11 човека докрая, щеше да имат няколко опасни контри, но не очаквайте от отбор с 10 души и аванс от 2 гола да тръгне да атакува... (това май Фелипао го беше направил в един мач на Челси и ни опукаха много здраво...)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Saint Etienne
Мнения: 570
Регистриран на: 03 дек 2009 00:42
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот Saint Etienne » 29 апр 2010 21:47

Angoff написа:Когато падне краля , всички плужеци изплуват ... фенчета на Реал , Ман Ю , Интер ... все отбори които мразят Барса задето с игра ги накара да се чустват сравнени с Земята , няма и как да е иначе когато победиш отбора им с 2-6 на техен тарен и в същата година спечели всички титли за които участва ... пък и загубата с 0-2 още е пресна !

Феновете на Манчестър пък няма как да са доволни когато на финала ги надиграеш категорично с 2-0 и с това ги лишиш от най-ценния трофей за 2-ра годиан подред !

Феновете на Интер няма какво да ги коментирам , по изплашен отбор от тях не съм виждал през целия си съзнателен живот и нормално когато противника ти играе футбол ти да го спреш с нещо гадно и подмолно без капка достойнство ... да не говорим за това че преди този мач феновете на Интер тук се брояха на едната ръка на дългогодишен стругаро-фрезист а сега никнат като гъби след дъжд ... !!!

Ей смешко, стига си обиждал феновете на Интер :twisted: Няма никакво значение дали са 0т 1,2 или 5 години фенове на Интер.Аз съм от 1992 за Интер и се гордея с тях.Гледай си Барса и ЦСКА и не обиждай другите отбори и фенове,защото това е най-лесно!!!

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот bojkyy » 29 апр 2010 21:51

JackPackage написа:Вчера си беше една лекция от страна на "Преводача" как се играе организиран футбол в защита ! Да, играха супер дефанзивно, да имаха един удар към вратата от 40м на Киву, но първия мач смазаха Барса след като стана 0-1!
Макар и да харесвам красивия футбол, една част от мен не искаше Барса да печели ШЛ тази година, защото щеше да направи безпрецедентен дубъл (в ШЛ да си защити титлата)! А с оглед на факта как се класираха на финала миналата година - благодарение на онзи некадърник Йоребро (тоя излезе че е оплескал около 7-8 мача на високо ниво), искаше ми се някой друг освен Барса да вземе Лигата! Наречете ме хейтър и какво ли не, но всичко се връща! Миналата година късмета и съдията покри Барса на полуфинала, тази година Моуриньо отмъсти за любимия си Челси!
А съм сигурен че ако Интер игра с 11 човека докрая, щеше да имат няколко опасни контри, но не очаквайте от отбор с 10 души и аванс от 2 гола да тръгне да атакува... (това май Фелипао го беше направил в един мач на Челси и ни опукаха много здраво...)

Подкрепям мението ти с високо вдигнати 2 ръце :)
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Делибаш
Мнения: 262
Регистриран на: 13 авг 2009 19:13
Skype: Deliba6
Местоположение: София, "Трета младост"
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот Делибаш » 30 апр 2010 00:53

НЕфутболът тържествува по света! Пари, пари и пак пари... Не знам за вас, ама аз очаквам на финала едно голямо кюскане!!! :evil:
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот JohnnieWalker » 30 апр 2010 08:25

damyanvb написа:
bultras4e написа:Има 1 тенденция.Преди 2 седмици имаше 2 фена на Интер във форума,сега се появиха 50349503940295049059069479 изведнъж :) :) А това,че Интер урежда мачове...няма още доказателства,но съм убеден , че те организираха Калчополи.Иначе най-вероятно щяха да си се борят всяка година за участие в ШЛ както беше преди скандала.Та те нямаха 20 години титла в Италия.

Те феновете на принтер са феновете на риал, $елси и т.н., т.е. всички, които мразят Барса.


+1 Интер на Балканите нямат толкова фенове :lol:

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19120
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот TodorT » 30 апр 2010 10:19

Хорааааа, ИНТЕР са ОТБОР, ОТБОР, ОТБОР :!: Играха като такъв. Не се бяха изплашили, а изпълниха тактически ВСИЧКИ задачи на Моуриньо !!! Някои не могат да се поберат в кожата си, че любимият им отбор не е продължил. Резултатът от двата мача е 3-2. Интер продължава, а Вие замълчете и стига плюхте.

[offtopic]Темата се осра :evil: без извинение :evil:[/offtopic]

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот PFCB » 30 апр 2010 13:54

Делибаш написа:НЕфутболът тържествува по света! Пари, пари и пак пари... Не знам за вас, ама аз очаквам на финала едно голямо кюскане!!! :evil:

А вие що не бихте с 3:1 в първия мач, че да може после да не нападате ??? В Каталуния не се оправдават така както нас, българите, и то за някакъв си чужд отбор !!! :| :| :|

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот durex » 30 апр 2010 14:28

Среден пръст за Бaрса
Селските номера издъниха каталунците, за тъпия преводач остана славата

Иван Трендафилов

Един голям опънат среден пръст - това е всичко, което получи Барселона от Шампионската лига. Средняк отнесоха Меси, Шави и останалите разглезени звезди на терена от 11-те, пардон, 10-те в бяло (А! Какъв прекрасен цвят). Средняк му се щеше да вее и на Жозе Моуриньо, докато търчеше в екстаз. Средняк от съдбата. Средняк от футбола.
Да, от футбола. На него му писна да слуша колко велика, грандиозна, шикозна, непобедима е Барса. Писна му да слуша лигавите им мрънкания и оправдания (тревата ни е суха). Писна му да извъртат нещата през някакъв крив каталунски макарон (А паста! От Италия). Писна му да слуша, че той започва и свършва с Барселона. Писна му, че забравиха откъде тръгнаха - един тон съдийска аванта и отчаян шут на Иниеста в последната секунда срещу Челси. Защото митът за феноменалната Барселона започна от Лондон. На "Стамфорд Бридж" дебелакът Йовребьо подлуди Дрогба със свирката си и не даде поне три дузпи. Одисеята с шестте купи започна в бившия дом на Жозе и завърши в друга от старите му крепости.
И тъй като мнозина определяха този мач като част от вечната битка между доброто и злото, нещо като n-тния епизод на "Междузвездни войни", нека попитаме. Кой е лошият? Кога мъжкарството стана лошо? Кога да си изплюеш дробовете, да си оставиш сърцето и
да се биеш за кило кръв и метър кожа
стана лошо? Футболът е създаден от и за мъже. Красотата и финесът са за едни други места, не за стадиона. Освен ако не са на трибуните, облечени в чашка Д.
Друг въпрос е дали тези в Барса наистина са чисти и неопетнени душици. Не ми се вярва Майкон предварително да е имал записан час за зъболекар преди мача в Милано. Само че след удара с рамо/лакът на божието творение Лионел Меси му се наложи да ходи при Феята на зъбките. Да, това е истината, Жозе хвърли кърпата: "Трябват ви два гола. Ние сме тук, вкарайте."
"На нашия стадион 90-те минути текат много дълго", заплаши Пеп. Но Барса не успя. Провали се, защото се самозабрави. Повярва си, че е непобедима, върховен убиец. А такова животно няма.
Специалния бе наясно, че няма как да изпусне този финал. Още с излизането на собствения си "Ноу (но като английското "no" - не) Камп" крачката на каталунците се бяха разтреперяли. "Простият" преводач влезе под кожата на самозабравилите и самообожествилите се грандомани и разбра как да ги победи. Захапа ги лошо в Милано и ги вбеси. "Ще ги накараме да намразят футбола. Искаме на финала в Мадрид. Искаме купата насред "Сантяго Бернабеу". Искаме да оскверним съблекалните на Реал. Искаме да омърсим фонтаните им. Ремонтада!", плюнчеха се озверелите каталунци. Жозе успя. Примами ги в собствения му свят и капанът щракна. А оттам измъкване няма. И за да ги подразни още малко, вяло вметна: "Успокойте се. Това е само един мач, а не война". Но на терена воините бяха неговите мъже. Те се биха и завоюваха.
А Барса? Те се отчетоха с евтините си номерца - среднощна серенада с тенджери и бомби; опит да обърнат колата на Моуриньо; данъчни проверки за Ето'о , който е в Каталуния през 2 седмици, но точно ден преди мача местната община реши, че ще колабира без неговите пари; театрални изпълнения на Бускетс на терена. Смешно, Барса! Грозно, Пеп! Жалко, Каталуния! Дори "простият" преводач не падна до това ниво.
А после? Бе ред на истинските селски номера. Онуй нещо с вратарските ръкавици скочи да души Жозе. Защо бе, Викторе? Нали си намокрихте тревата. Играхте и с човек повече. Какво още искате? Защо не ги бихте? И да не се чуди защо и 10 купи да спечели, пак няма да е в националния на Испания. Явно нещо не му е наред, щом
преводачът му влезе в мозъка
В последните две години Барса не спря да претендира, че е най-великият отбор за всички времена, дарен ни свише.
Не е и няма и да бъде.
Големият се показва, когато е долу. На върха всеки може. Покажеш ли, че умееш да губиш, вече си докоснал съвършенството. В противен случай си поредният клуб, блеснал за година-две.
А пръскачките? Какво да се сърдим на бай Желязко (или дон Чичи), че пусна водата. Може би тревата е била суха. Истински важното е, че маркучите нямаше как да спрат купона на нерадзурите. Те просто отмиха кръвта, която Интер остави на терена. За Барса остана мократа трева, за която мечтаеше. А и един голям среден пръст.


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта