Ще има ли нови играчи в Барса през зимата

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
battlestar31
Мнения: 847
Регистриран на: 18 ное 2009 13:10
Skype: biser.milenov
Контакти:

Ще има ли нови играчи в Барса през зимата

Мнениеот battlestar31 » 16 дек 2009 11:09

Някои има ли идея какви нови попълния ще има в барса през зимата :?:

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17798
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Ще има ли нови играчи в Барса през зимата

Мнениеот pomiqrat » 16 дек 2009 11:12

Направиха ми оферта за 300 хил. евро на седмица, но за сега ще се въздържа, защото ми е кеф да гледам любовния триъгълник Яне. Доган и Бойко.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
LUDAKIS
Мнения: 915
Регистриран на: 19 ное 2008 21:03
Контакти:

Re: Ще има ли нови играчи в Барса през зимата

Мнениеот LUDAKIS » 16 дек 2009 11:30

pomiqrat написа:Направиха ми оферта за 300 хил. евро на седмица, но за сега ще се въздържа, защото ми е кеф да гледам любовния триъгълник Яне. Доган и Бойко.

умно .... това се очаква да напишеш ..
по темата Накъде повече бе брат :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Miro
Мнения: 270
Регистриран на: 25 окт 2008 22:32
Контакти:

Re: Ще има ли нови играчи в Барса през зимата

Мнениеот Miro » 16 дек 2009 11:36

LUDAKIS написа:
pomiqrat написа:Направиха ми оферта за 300 хил. евро на седмица, но за сега ще се въздържа, защото ми е кеф да гледам любовния триъгълник Яне. Доган и Бойко.

умно .... това се очаква да напишеш ..
по темата Накъде повече бе брат :lol: :lol: :lol:

има ги всякви :) :) :) :) :) :) :)

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17798
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Ще има ли нови играчи в Барса през зимата

Мнениеот pomiqrat » 16 дек 2009 11:53

Поне ви направих деня весел ;)
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Ще има ли нови играчи в Барса през зимата

Мнениеот Lord VOODOO » 16 дек 2009 11:58

О да, определено Барса ще се размърда по време на зимният трансферен период!
Отбора има крещяща нужда от ново ляво крило, защото Анри вече издиша много яко. Най-спряганото име е това на Робиньо. По последна информация Лапорта и Чики ще водят преговори със шейх Менсур, докато Барса е в ОАЕ за Световното Клубно Първенство. Параметрите по сделката, които са разглесени засега от журналистите (не е ясно колко е вярна информацията) Робиньо идва при нас поднаем до края на сезона, а ако се представи на ниво ще бъде закупен срещу 30 милиона паунда! Лично аз искрено се надявам тази сделка да пропадне или ако го вземем поднаем да се издъни както се дънеше в Реал и на Гуардиола да му додйе акъла в главата, че този идиот не ни трябва в отбора, най-малкото, защото ще развали обстановката в съблекалнята.
Ако трансфера на Робиньо пропадне Барса ще трябва да търси друг нападател и веднага следващ в списъка е Давид Вия! Клуба ще се опита отново да го привлече в редиците си, още повече, че Вия може да бъде картотекиран за ШЛ!
Предвид неяснотата около бъдещето на Туре ЯЯ може да се очаква Барса да поднови интереса си за Масчерано от Ливърпул още повече, че червените отпаднаха от ШЛ и ще имат нужда от свежи пари за обслужването на поредните вноски по дълга на клуба! Единствената по-сериозна спънка е това, че няма да можем да го ползваме за ШЛ, така че може и да няма оферта за него.
Хуан Мата от Валенсия също е опция за нас! Той е резервен вариант на Вия - по-евтин, но и с малко по-малко качества от Вия! Той също може да бъде картотекиран за ШЛ. :)
Рибери не вярвам да попадне в полезренето ни отново... той анй-вероятно ще премине в Реал още сега през зимата, защото от лятото цената му ще спадне драстично и Байерн сега имат последен шанс да вземат добри пари за него.


Та това са вероятностите за трансфер на Барса през зимата. Не вярвам в клуба да дойде играч извън този списък.
Пак казвам надявам се да не привлечем Робиньо в състава ни, защото това ще навреди много на отбора! Лично аз искам да видя Вия при нас, но предполагам, че Валенсия няма да го продадът, но притиснати от финансовият колапс на отбора ще ни продадът Хуан Мата. ;)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ще има ли нови играчи в Барса през зимата

Мнениеот ZinedineZidane » 16 дек 2009 12:09

Вия и Мата са страхотни футболисти, но с оглед нуждите за футболист по лявото крило Мата е перфектен вариант според мен. Да го изтърват, беше една от най-грубите грешки на Реал преди време, макар че взеха добра сума като за юноша.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
LUDAKIS
Мнения: 915
Регистриран на: 19 ное 2008 21:03
Контакти:

Re: Ще има ли нови играчи в Барса през зимата

Мнениеот LUDAKIS » 16 дек 2009 12:23

Робиния е най-големия лиглио някога да не припарва в Барса той е под нивото за барса .. или се хленчи или се лигави .. в Барса играят професионалисти а не ученички .. Мата е човека за вас :)
Изображение

Потребителски аватар
Yanev
Мнения: 1089
Регистриран на: 15 дек 2009 19:23
Местоположение: село София
Контакти:

Re: Ще има ли нови играчи в Барса през зимата

Мнениеот Yanev » 16 дек 2009 17:42

Еми аз чух за Мата,Масчерано и Робиньо,дано последният не е транферна цел,Барса не е комуна за алкохолици .. Масчерано няма да е лошо да се пробва,може да внесе креативност,вместо Яя и Кейта .. Иначе ляво крило спокойно може да си играе Педрито,хубаво е да налагаме испански играчи :)
Това е чувството,което в нас гори ..
Изображение

Потребителски аватар
Yanev
Мнения: 1089
Регистриран на: 15 дек 2009 19:23
Местоположение: село София
Контакти:

Re: Ще има ли нови играчи в Барса през зимата

Мнениеот Yanev » 16 дек 2009 17:43

А да,забравих и за Фабрегас,но през зимата е загубена кауза да се опитваме да го вземем ..
Това е чувството,което в нас гори ..
Изображение


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта