ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Мнениеот ЕМИЛ » 15 фев 2017 11:17

На Барса им е необходимо повече от чудо на реванша .Не вярвам да го постигнат .
Победа с 3:1 на Камп Ноу

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Мнениеот saffron » 15 фев 2017 14:19

iti написа:
Шампионската лига се завръща с гръм и трясък.


Е голям пророк е автора на темата, още с първото изречение :mrgreen:
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

drvasko98
Мнения: 6927
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Мнениеот drvasko98 » 15 фев 2017 15:01

Само Домуса и трупата му са виновни за снощния резултат. Не си паднаха кротко като пичове последния мач, ами се напъваха за някакви евра и ето ти го сега резултата.

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Мнениеот Вал » 15 фев 2017 15:46

Stones.66 написа:Малеееееее . . . . какво чета тук!? Какво сте увесили нос бе!? Бива ли такива работи? Не е като да не се е случвало Барселона да обръща мач след сериозна загуба . . . Аз съм последния, който ще отпише БарЦа за реванша. Мисля, че най-малкото заради публиката БарЦ'лона ще играят на кръв в реванша.Случвало се е и преди и нищо не дава гаранция, че няма още да се случва. Л.Енрике е тъп треньор с много късмет - вярно е! Вярно е, че полека-лека Меси ще върви надолу, както и Иниеста, на когото вече много му личи, както и другите, ама я се стегнете малко! Бива ли точно един фен на Реал, като мен да ви вдига носовете!? Както гласи клишето: "На Камп Ноу, 90 минути са много време!" ПСЖ не са нещо кой знае какво (да бъдем честни). Просто влязоха по-мотивирани в мача и имаха късмет всички удари да влязат(особено посленият гол, на тоя левак Кавани). На ваш'те момци измамната победа с 6:0 срещу Алавес им изигра лоша шега.


И аз съм на същото мнение. ПСЖ усетиха че се допуска по-груба игра и направо отнесоха Неймар. Меси просто не се престраши да влезе в мача. Остана си с 2 несполучливи извеждащи подавания. Барса не бяха във форма, което са такъв клуб е недопустимо и не бяха подготвени за толкова агресия. ПСЖ са изградили много здрава средна линия с Верати и играха на контра атаки. Разбира се ако срещнат отбор с подобна игра ще се види какви въздухари са Кавани и пр....
Поне за мен бе приятно да гледам Неймар, ама не стана мач.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Мнениеот Thsmith » 15 фев 2017 16:39

Stones.66 написа:Малеееееее . . . . какво чета тук!? Какво сте увесили нос бе!? Бива ли такива работи? Не е като да не се е случвало Барселона да обръща мач след сериозна загуба . . . Аз съм последния, който ще отпише БарЦа за реванша. Мисля, че най-малкото заради публиката БарЦ'лона ще играят на кръв в реванша.Случвало се е и преди и нищо не дава гаранция, че няма още да се случва. Л.Енрике е тъп треньор с много късмет - вярно е! Вярно е, че полека-лека Меси ще върви надолу, както и Иниеста, на когото вече много му личи, както и другите, ама я се стегнете малко! Бива ли точно един фен на Реал, като мен да ви вдига носовете!? Както гласи клишето: "На Камп Ноу, 90 минути са много време!" ПСЖ не са нещо кой знае какво (да бъдем честни). Просто влязоха по-мотивирани в мача и имаха късмет всички удари да влязат(особено посленият гол, на тоя левак Кавани). На ваш'те момци измамната победа с 6:0 срещу Алавес им изигра лоша шега.


Ще ме извиняваш, но само Арсенал и Венгер са в състояние да отпаднат след такава преднина :lol: :lol:
Дори един отбор от дъното на лигата ще удържи да не пусне 5 гола ако това е целта. Пък ако ще всички в съперника да имат уникален ден.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
COVINI
Мнения: 407
Регистриран на: 29 авг 2012 19:20

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Мнениеот COVINI » 15 фев 2017 17:59

Проблемът на Барселона е че играе еднотипно от години и всеки стойностен отбор с грамотни играчи научени на преса може да ги бие с разлика.Просто трябваше Енрике да нареди състава си леко защитно и дори да беше постигнал грозно нулево реми или минимална загуба нямаше сега всякакви ботове да се правят на големи разбирачи.Не бих отписал испанците на реванша,те са способни на обрат.
Лефскарче се нариииичам
Да паса обиииичам
След дрога тииичам
Буквара срииичам

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Мнениеот JackPackage » 15 фев 2017 18:03

Thsmith написа:
Stones.66 написа:Малеееееее . . . . какво чета тук!? Какво сте увесили нос бе!? Бива ли такива работи? Не е като да не се е случвало Барселона да обръща мач след сериозна загуба . . . Аз съм последния, който ще отпише БарЦа за реванша. Мисля, че най-малкото заради публиката БарЦ'лона ще играят на кръв в реванша.Случвало се е и преди и нищо не дава гаранция, че няма още да се случва. Л.Енрике е тъп треньор с много късмет - вярно е! Вярно е, че полека-лека Меси ще върви надолу, както и Иниеста, на когото вече много му личи, както и другите, ама я се стегнете малко! Бива ли точно един фен на Реал, като мен да ви вдига носовете!? Както гласи клишето: "На Камп Ноу, 90 минути са много време!" ПСЖ не са нещо кой знае какво (да бъдем честни). Просто влязоха по-мотивирани в мача и имаха късмет всички удари да влязат(особено посленият гол, на тоя левак Кавани). На ваш'те момци измамната победа с 6:0 срещу Алавес им изигра лоша шега.


Ще ме извиняваш, но само Арсенал и Венгер са в състояние да отпаднат след такава преднина :lol: :lol:
Дори един отбор от дъното на лигата ще удържи да не пусне 5 гола ако това е целта. Пък ако ще всички в съперника да имат уникален ден.


На Пе еС Же да им пуснат Депор-Милан от 2004-а, ама така хубаво, 3-4 пъти да го изгледат :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38911
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Мнениеот tevez » 15 фев 2017 18:28

Тотална победа на директния футбол срещу тики-така.
Барселона с тази защита вече е отпаднала от ШЛ.
ПСЖ ще вкарат 1 гол на реванша, а после ще им гледат сеира.
Втора победа на Емери срещу Барселона, но ще се помни много дълго време.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9205
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Мнениеот bubka » 15 фев 2017 18:46

Stones.66 написа:Малеееееее . . . . какво чета тук!? Какво сте увесили нос бе!? Бива ли такива работи? Не е като да не се е случвало Барселона да обръща мач след сериозна загуба . . .


Последния път, когато Барса обръщаше мач след сериозна загуба падна 0:3 от Байерн у дома. :lol: :lol: :lol: :lol:
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

binevout
Мнения: 355
Регистриран на: 23 ное 2014 13:02
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Мнениеот binevout » 16 фев 2017 14:57

Извинявайте че ви се меся , ама не ви ли е срам ве!
Защо псувате по Енрике?
Забравихте ли кой беше той?Повечето които пишете тук , помните ли че ви беше топ нападател а после ви спечели требъла , падайте му на колене!
След толкова успехи с него , сега един мач и край!?Така ли?
Не съм фен на Барселона , но ако в света има отбор който може да обърне 4:0 у дома , то това е отбора!
Отдава ви се страхотен шанс да напишете история!
А и да вземете доста лев от тотото , коефициента ся е страшен :)


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта