ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23284
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 14.02 - 21:45

Мнениеот Thsmith » 15 фев 2017 00:09

tibidabo написа:
Thsmith написа:
AntrAcsA написа:Иначе най логичното нещо което може да се случи след тоя мач е , уволнение на Енрике макар че и идея си нямам кой би взел тая разпасана команда и какво би променил с тези футболисти .

Ван Гаал е свободен :lol:

Не ми се мисли какво щеше да се случи, ако Лудогорец бяха на мястото на ПеЕсЖе? :mrgreen:

Смисъл? Кренвиршите да ви бият ли?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 14.02 - 21:45

Мнениеот stoyankd » 15 фев 2017 00:10

AntrAcsA написа:На терена имаше един отбор който бе подготвен за мача и знаеше какво да прави , как да го направи и за какво да го прави и той се казва Песже .
Барса нямаха точен пас в предни позиции , не говоря за шут или голово положение, нямам точно отиграване .
Иначе най логичното нещо което може да се случи след тоя мач е , уволнение на Енрике макар че и идея си нямам кой би взел тая разпасана команда и какво би променил с тези футболисти .
Тотална чистка , като се почне от португалския та се стигне до френския циганин .
Почваме да работим за другия сезон, аз отдавна ви казах ,че тая година ще е нулева .


Много дълбоко познание за футбола. Мисля си, колко ли са треньорите, които ще откажат на Барса? Каква чест е да си треньор на този отбор? Къде можеш да намериш по-добри играчи от Меси, Неймар, Иниеста, Бускетс и т.н.? Вярно е, Барса прави посредствен сезон, направиха грешки в селекцията, но кой не ги прави?

Потребителски аватар
AntrAcsA
Мнения: 310
Регистриран на: 25 мар 2008 15:27
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 14.02 - 21:45

Мнениеот AntrAcsA » 15 фев 2017 00:22

stoyankd написа:
AntrAcsA написа:На терена имаше един отбор който бе подготвен за мача и знаеше какво да прави , как да го направи и за какво да го прави и той се казва Песже .
Барса нямаха точен пас в предни позиции , не говоря за шут или голово положение, нямам точно отиграване .
Иначе най логичното нещо което може да се случи след тоя мач е , уволнение на Енрике макар че и идея си нямам кой би взел тая разпасана команда и какво би променил с тези футболисти .
Тотална чистка , като се почне от португалския та се стигне до френския циганин .
Почваме да работим за другия сезон, аз отдавна ви казах ,че тая година ще е нулева .


Много дълбоко познание за футбола. Мисля си, колко ли са треньорите, които ще откажат на Барса? Каква чест е да си треньор на този отбор? Къде можеш да намериш по-добри играчи от Меси, Неймар, Иниеста, Бускетс и т.н.? Вярно е, Барса прави посредствен сезон, направиха грешки в селекцията, но кой не ги прави?


Чакай сега, грешки в селекцията е едно но малоумна селекция е друго . Барса страда от второто , дори " селекция " да наречеш тва което правят през последните 2 години ....Песже поне днес показа ,че само със селекция и достатъчно откачен треньор е достатъчно да направиш 4-0 на " супер звездите " на барса...
Пак казвам , лично аз не съм изненадан от резултата тази вечер , това вече го гледаме 2-ра година ! Отбора играе по един и същи начин вече 2-ра година, без халфова линия и без защита , 2-ра година се дъним във най важните мачове за сезона и не се взимат никви мерки. .. Е , Оная Мери ни удари 4-ри шамара... ДАНО този път нещо се промени.... защото и на Меси за това не му се преподписва, защото вижда кво се случва и че отбора затъва със всели изминал мач, все повече и повече и нищо не се прави по въпроса...
Изображение

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 14.02 - 21:45

Мнениеот tibidabo » 15 фев 2017 00:25

Thsmith написа:
tibidabo написа:
Thsmith написа:
AntrAcsA написа:Иначе най логичното нещо което може да се случи след тоя мач е , уволнение на Енрике макар че и идея си нямам кой би взел тая разпасана команда и какво би променил с тези футболисти .

Ван Гаал е свободен :lol:

Не ми се мисли какво щеше да се случи, ако Лудогорец бяха на мястото на ПеЕсЖе? :mrgreen:

Смисъл? Кренвиршите да ви бият ли?

Това е образно казано! А защо не? Днес всеки що-годе грамотен отбор можеше да ни отнесе поне с 2-3 гола.

За съжаление моят идол Сан Андрес беше с вина за поне 2 от головете, но годините и контузиите не прощават никому. :cry: :cry: :cry:
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18031
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 14.02 - 21:45

Мнениеот kingofpop » 15 фев 2017 01:14

Най-слабия ни мач откакто съм фен на отбора....кажи речи от 12 години...поне няма за какво да ни е яд, то бяхме трагични...тоя Гомес не мога да го гледам, толкова е слаб... :oops:

Суарез му чух името мисля 2 пъти за целия мач :shock: :shock:

на реванша ще мъчим чудото, ама въпроса е дали наще изобщо ще скочат..
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Мнениеот iliev72 » 15 фев 2017 08:33

Толкова слабо в ШЛ мисля са играли Барса като загубиха финала от Милан и Кройф беше бесен.
Поне от тогава не съм гледал техен толкова слаб мач.4:0 трудно за обърщане , 4:1 има някакъв шанс.
Не вярвам за 90 мин PSG да инкасират 4 безответни гола на Ноу Камп.Прекалено оптимистично.
Снощи очаквах друг мач , но това е футбола.Винаги има изненади без значние какви са :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Мнениеот HekakaB » 15 фев 2017 08:42

Не вярвам ПеЕсЖе, както казва Борето да не успеят да вкарат поне един гол на Камп Ноу. Което на практика ще направи мача протоколен.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 910
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Мнениеот Stones.66 » 15 фев 2017 08:43

Малеееееее . . . . какво чета тук!? Какво сте увесили нос бе!? Бива ли такива работи? Не е като да не се е случвало Барселона да обръща мач след сериозна загуба . . . Аз съм последния, който ще отпише БарЦа за реванша. Мисля, че най-малкото заради публиката БарЦ'лона ще играят на кръв в реванша.Случвало се е и преди и нищо не дава гаранция, че няма още да се случва. Л.Енрике е тъп треньор с много късмет - вярно е! Вярно е, че полека-лека Меси ще върви надолу, както и Иниеста, на когото вече много му личи, както и другите, ама я се стегнете малко! Бива ли точно един фен на Реал, като мен да ви вдига носовете!? Както гласи клишето: "На Камп Ноу, 90 минути са много време!" ПСЖ не са нещо кой знае какво (да бъдем честни). Просто влязоха по-мотивирани в мача и имаха късмет всички удари да влязат(особено посленият гол, на тоя левак Кавани). На ваш'те момци измамната победа с 6:0 срещу Алавес им изигра лоша шега.

Baphomet
Мнения: 47
Регистриран на: 09 юли 2015 16:26
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Мнениеот Baphomet » 15 фев 2017 08:56

Който каквото ще да говори, но ПСЖ разковаха Барселона отвсякъде. Едва ли е имало отбор, който така да доминира през целия мач, изобщо не трябва да се говори за изненади. Във втория мач на ПСЖ им трябва един гол и класирането е абсолютно сигурно, не че и сега не е.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5458
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ПСЖ - Барселона | ШЛ - 1/8финал | 4:0

Мнениеот insaneboy1 » 15 фев 2017 11:12

Stones.66 написа:Малеееееее . . . . какво чета тук!? Какво сте увесили нос бе!? Бива ли такива работи? Не е като да не се е случвало Барселона да обръща мач след сериозна загуба . . . Аз съм последния, който ще отпише БарЦа за реванша. Мисля, че най-малкото заради публиката БарЦ'лона ще играят на кръв в реванша.Случвало се е и преди и нищо не дава гаранция, че няма още да се случва. Л.Енрике е тъп треньор с много късмет - вярно е! Вярно е, че полека-лека Меси ще върви надолу, както и Иниеста, на когото вече много му личи, както и другите, ама я се стегнете малко! Бива ли точно един фен на Реал, като мен да ви вдига носовете!? Както гласи клишето: "На Камп Ноу, 90 минути са много време!" ПСЖ не са нещо кой знае какво (да бъдем честни). Просто влязоха по-мотивирани в мача и имаха късмет всички удари да влязат(особено посленият гол, на тоя левак Кавани). На ваш'те момци измамната победа с 6:0 срещу Алавес им изигра лоша шега.

Стига глупости, шансове за класиране НЯМА поради много причини, дори да приемем че ПСЖ са имали късмет да вкарат 4, което не е така щото можеха да вкарат и повече, къде бяха положенията за барса, те нямаха такива просто, освен едно на левака гомеш, другото което е, да, най-вероятно триото ще направи доста по-добър мач на Кампа, може да вкарат 4 гола, но с тая защита и халфова линия просто НЯМА как да не допуснат гол, особено амо играят да вкарат 4-5 гола. Снощи защитата изглеждаше толкова зле, че и Лудогорец да бяха щяха да им вкарат 2 гола... прогнозата за реванша е не повече от престижна победа 3-1, но може и едно равенство да спретнат ако се хвърлят безразсъдно в атака, нещо като с челси 2-2
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта