Paco Alcácer - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7372
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Paco Alcácer - фен тема

Мнениеот Los Che » 30 авг 2016 15:39

Francisco Alcácer García , наричан Paco Alcácer , от днес ще бъде зован от намаляващата бройка фенове на Варса - Paquito.
Днес той има рожден ден / роден на 30.август 1993 година в гр.Торенте, област Валенсиана.

Първите си стъпки във футбола прави в детския отбор на града - CD Monte-Sión Torrente.
Веднага е забелязан от скаутите и преминава в детския отбор на Valencia Club de Fútbol.
Първите си стъпки вече като професионален играч прави в Б отбора Valencia CF Mestalla
През сезон 2009/10 изиграва 15 мача в Сегунда Б и отбелязва 3 гола
В следващия сезон вече се води сред резервите на VCF , но не записва участие.
За това отново е върнат при младежите където записва 24 мача от които 22 титуляр и 12 гола.
През сезон 2010/11 записва първо участие при представителната формация и то точно в градското дерби с "жабчетата".
Следващия сезон е преотстъпен на Getafe за да се обиграва в Примера. В 6 мача като титуляр отбелязва 3 гола.
За това в сезон 2013 е върнат у дома.
Кариерата му в националните гарнитура също е впечатляваща.
С Испания до 17 год. става европейски вицешампион 2010г.
С Испания до 19 год. става европейски шампион 2011 г. в Румъния , отбелязва 4 гола.
Със същата формация става шампион и следващата година в Естония - 4 мача - 2 гола
С формацията до 20 год. стига да 1/4 финал на Световното в Турция - 7 мача - 3 гола.
В съблекалнята на Варса дано шкафчето му да е между тези на Пике и Иниеста и до това на Андре Гомеш защото ще е смешно да го сбутат до някакви лузъри с нац. фланелка , пъчкащи се с наградки излъчвани от журналисти по субективен начин.
Дел Боске започва да го вика и за първия отбор където вече има 13 мача и 6 гола.

За трите си сезона във VCF има 113 мача и 61 гола + 23 асистенции.
Има 1 гол във вратата на Víctor Valdés и един във вратата на Vladislav Stoyanov.
Неженен, има сериозно гадже.
В края на август 2016 , поблазнен от огромната заплата обещана му от катарските чорбаджии поиска от ръководството на VCF да бъде продаден. Нищо чудно в някой мач Варса да излезе с повече играчи минали през Валенсия / двама с татуировки на VCF дори/ отколкото с играчи преминали през La Masia.

------------
В края на коментара си
[center]обявявам ЯВЕН ТЪРГ С НАДДАВАНЕ[/center]за слогана

[center]
ТодорТ написа:Пако Алкасер снове между защитниците ни, те само се оглеждат.
[/center]
който до скоро красеше подписа ми.
Това изречение се появи след едно 2:2 на "Бернабеу" което лиши Р.М. от Титла.
Мерната единица за плащане - шише.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
ICAKOV_FCB
Мнения: 1118
Регистриран на: 09 ное 2010 22:23

Re: Paco Alcácer - фен тема

Мнениеот ICAKOV_FCB » 30 авг 2016 15:51

Да беше му турил една снимка поне бе... :mrgreen:
Футболист, млад с перспектива, голям голмайстор може да стане от него, но това само бъдещето ще покаже, още е на 23...
Честит рожден ден, да е жив и здрав, и какъв по-хубав подарък може сам да си направи, от този да играе за Барса... 8-)
[center][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01882/messi2_1882105c.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Paco Alcácer - фен тема

Мнениеот Middlesbrough » 30 авг 2016 16:39

Мачкай Paquito :twisted: :mrgreen:
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Paco Alcácer - фен тема

Мнениеот dreben23 » 30 авг 2016 21:35

Дано измести някого, но по-скоро ще им местите вратите на тренировките. Па не се знае.. Несериозно момче излезна, но ние си го харесваме. Ако вкара 30 голчета през следващия сезон може да се завърна при братята каталунци. Разбира се, прилепчетата ще си имат отредено първо място в сърчицето испанско. Но мен винаги са ме трогвали предимно футболисти да избера и отборите, Пако ако измести зъбчото примерно, веднага идвам. Макар че днешните фенове на Барса са много надути, ще стопим ледовете няма страшно. Да ми подготвят договора лошите, пък аз ще мисля до края на следващия летен трансферен прозорец, но решението ще зависи от клаузата с 30 парчета на Пако Алкасер, нито гол по-малко. :) Айде да ви е честит първия ви читав играч! :)

[offtopic]Постижима е цифрата. Ако получи шанс, ще ги напраска без да му мигне окото. Надявам се, че има клауза да не ги пляска на Валенсия! :lol:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
BLaNCo_NeGrO
Мнения: 199
Регистриран на: 22 апр 2009 02:05
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ!
Контакти:

Re: Paco Alcácer - фен тема

Мнениеот BLaNCo_NeGrO » 01 сеп 2016 09:49

dreben23 написа:Дано измести някого, но по-скоро ще им местите вратите на тренировките. Па не се знае.. Несериозно момче излезна, но ние си го харесваме. Ако вкара 30 голчета през следващия сезон може да се завърна при братята каталунци. Разбира се, прилепчетата ще си имат отредено първо място в сърчицето испанско. Но мен винаги са ме трогвали предимно футболисти да избера и отборите, Пако ако измести зъбчото примерно, веднага идвам. Макар че днешните фенове на Барса са много надути, ще стопим ледовете няма страшно. Да ми подготвят договора лошите, пък аз ще мисля до края на следващия летен трансферен прозорец, но решението ще зависи от клаузата с 30 парчета на Пако Алкасер, нито гол по-малко. :) Айде да ви е честит първия ви читав играч! :)

[offtopic]Постижима е цифрата. Ако получи шанс, ще ги напраска без да му мигне окото. Надявам се, че има клауза да не ги пляска на Валенсия! :lol:[/offtopic]

Такива, които сменят клубната принадлежност след всеки мач, не ни трябват! Харесва ти един отбор-подкрепяш го в добро и зло, а не след всяка загуба да си мислиш друг отбор да подкрепяш! по голяма тъпотия не бях чел, това ще си го копирам! Егати безобразника и анти-фена! Дано да е сарказъм, а за тези които се намират в поста ми, олио да ги попари, чуждопоклонници и диви селяни, берящи ягоди във "ВЕЛИКОБРИТАНИЯ", но и той незнае точно къде! Тоше, поздрави, дано четеш мърльо **********!
ИГРАЙТЕ ЗА НАС, ЩЕ СЕ БИЕМ НИЙ ЗА ВАС, ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ ДО ПОСЛЕДЕН ДЪХ!

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7372
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Paco Alcácer - фен тема

Мнениеот Los Che » 13 дек 2016 21:38

в 54-та минута, когато Алеиш Видал подаде към Иван Ракитич, който центрира в наказателното поле на Ал-Ахли, където Пако Алкасер засече топката с глава и я изпрати във вратата на домакините. Това е първото попадение на Алкасер с екипа на каталунците.


Така след кратка 105 дневна суша той се разписа за новия си отбор, макар и в контролка, макар и в Азия, макар и във вратата на много известен вратар именуващ се Yasser Abdullah Al Mosailem

Изображение
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта