Liga BBVA: Барселона - Валенсия - 1:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот ZinedineZidane » 18 апр 2016 14:26

Въпреки снощната загуба, за мен сте си 85-90% шампиони.
Реал има много тегава програма в съчетание с два мача повече за ШЛ.
Атлетико като цяло има по-лека от тази на Реал, но отиват на Сан Мамес, а там е зорно. А и те имат + 2 мача за ШЛ.

Барселона няма тежък мач докрая. Не че са невъзможни издънки, но малко вероятно.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот Middlesbrough » 18 апр 2016 14:37

ZinedineZidane написа:Въпреки снощната загуба, за мен сте си 85-90% шампиони.
Реал има много тегава програма в съчетание с два мача повече за ШЛ.
Атлетико като цяло има по-лека от тази на Реал, но отиват на Сан Мамес, а там е зорно. А и те имат + 2 мача за ШЛ.

Барселона няма тежък мач докрая. Не че са невъзможни издънки, но малко вероятно.

Е то ние и снощи нямаше да имаме проблеми , ама топката като не иска да влиза ? Според мен Атлети ще са шампиони ...


Офтопик:

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот hajitsu » 18 апр 2016 14:46

hajitsu написа:0-1 / 1-2, за да има още по-голяма интрига. :mrgreen:

Не казвам, че го чаткам т'ва животинче футбола, но го имайте предвид. 8-)

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот tibidabo » 18 апр 2016 17:55

Колко странно нещо е футболЪТ! В края на 2014г. всичко в Реал вървеше от хубаво по-хубаво. Рекорд след рекорд, СКП, ШЛ и т.н., а при нас нов треньор със съмнителни резултати и дойде онази загуба от Милан в навечерието на 2015 и всичко се обърна. Вместо ние да се разделяме с Енрике, те си търсиха нов треньор. Сега след година и три месеца нещата изглеждат огледални. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Това му е хубавото. Ето както казва Борото, топката като реши да не влиза, не влиза. Но аз отдавам този спад до голяма степен на недостатъчната работа на тренировките. Предполагам, че е хубаво всички да са приятели и да се забавляват, но не оставиш ли една кофа пот на тренировка, значи нищо не си свършил. Предполагам, че след всичките успехи и лекотата, с която взимахме мачовете, бдителността и изискванията сериозно са се понижили и малко по малко нещата стигнаха до това състояние. както казва Борис Бекер: " Колкото повече тренирам, повече късмет имам!". Та според мен това е цялата истина. не са кой знае какви тактически капани, в които ЛЕ се е хванал. След като и в двата мача избягваме около 10 и нагоре километра по-малко е ясно, че не можем да ги догоним. Ние бягаме с половин км/ч. по-бавно. В края на миналия и началото на тозисезон правихме страхотна преса и много бързо си връщахме топката във владение, докато сега дори и спорадичните опити на Суаре3 остават неподкрепени от останалите играчи,просто защото нямат сили. Затова според мен се получава и тази огромна дупка между защитата и халфовата линия. Затова и Пике и Масчерано си разиграват топката без да имат опция на кого да я подадат, защото играчите ни са далеч от тях и не се движат. Движението без топка (пак казвам, че това е мое мнение) е основния ни проблем за неуспехите напоследък. Трябва ни или допинг или почивка. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain

Потребителски аватар
gikahadji
Мнения: 493
Регистриран на: 26 ное 2008 18:48
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот gikahadji » 18 апр 2016 18:14

По принцип е нормално нашите играчи да навъртат по-малък километраж от противника. Понякога и аз се дразня от този факт, но такава ни е играта. Със сигурност са малко мачовете(ако въобще има такива) във 39-мачовата серия, в които да сме бягали повече от противника. Като владеем топката през по-голямата част от мача, противника за да се защитава успешно трябва много повече да тича. И нашите май посвикнаха към края на мачовете противника да е изцеден и затова според мен първите ни полувремена са толкова слаби. Ама докато редяхме победа след победа на никой не му правеше впечатление тази статистика.
Георги Соколов: Исках да играя в ЦСКА. Хората много ме уважиха, дойдоха вкъщи, поканиха ме, най-любезно. Но от БЪЛГАРСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ не ми разрешиха! Казаха, че освен в Левски няма другаде да играя, и така се свърши с мен! На 26 години!

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот daduradam » 18 апр 2016 18:20

Шампиони сте и без това.Реал и Атлетико с тия самоубийствени мачове в ШЛ нямат шанс, а и 5 победи си ги правите като нищо.Единственият шанс да не сте шампиони ако играчите нарочно бойкотират.

Потребителски аватар
gikahadji
Мнения: 493
Регистриран на: 26 ное 2008 18:48
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот gikahadji » 18 апр 2016 18:24

Еххх, БГ журналистика, БГ журналистика.
Малко след последния съдийски сигнал Неймар зашлеви десния бек Антонио Бараган, докато той празнуваше победата със свои съотборници.
Реферът пропусна епизода, но решение за дисквалификация може да бъде взето на базата на видеозаписите.
пише Гонг.
В Спортал пък:
По принцип в Испания наказания по видеозапис не се налагат. Ней може да бъде санкциониран само ако главният съдия е описал случилото се в доклада си.

Е на кой да вярваме сега?
Аз знам, че в Испания няма наказания по видеозапис. Въпреки че едно наказание от 2-3 мача по-скоро ще му се отрази положително. Иниеста го замества идеално, а Серхи Роберто/Рафиня(ако не е контузен) си действат супер в средата.
Георги Соколов: Исках да играя в ЦСКА. Хората много ме уважиха, дойдоха вкъщи, поканиха ме, най-любезно. Но от БЪЛГАРСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ не ми разрешиха! Казаха, че освен в Левски няма другаде да играя, и така се свърши с мен! На 26 години!

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот DmG » 18 апр 2016 22:27

tibidabo написа:Колко странно нещо е футболЪТ! В края на 2014г. всичко в Реал вървеше от хубаво по-хубаво. Рекорд след рекорд, СКП, ШЛ и т.н., а при нас нов треньор със съмнителни резултати и дойде онази загуба от Милан в навечерието на 2015 и всичко се обърна. Вместо ние да се разделяме с Енрике, те си търсиха нов треньор. Сега след година и три месеца нещата изглеждат огледални. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Това му е хубавото. Ето както казва Борото, топката като реши да не влиза, не влиза. Но аз отдавам този спад до голяма степен на недостатъчната работа на тренировките. Предполагам, че е хубаво всички да са приятели и да се забавляват, но не оставиш ли една кофа пот на тренировка, значи нищо не си свършил. Предполагам, че след всичките успехи и лекотата, с която взимахме мачовете, бдителността и изискванията сериозно са се понижили и малко по малко нещата стигнаха до това състояние. както казва Борис Бекер: " Колкото повече тренирам, повече късмет имам!". Та според мен това е цялата истина. не са кой знае какви тактически капани, в които ЛЕ се е хванал. След като и в двата мача избягваме около 10 и нагоре километра по-малко е ясно, че не можем да ги догоним. Ние бягаме с половин км/ч. по-бавно. В края на миналия и началото на тозисезон правихме страхотна преса и много бързо си връщахме топката във владение, докато сега дори и спорадичните опити на Суаре3 остават неподкрепени от останалите играчи,просто защото нямат сили. Затова според мен се получава и тази огромна дупка между защитата и халфовата линия. Затова и Пике и Масчерано си разиграват топката без да имат опция на кого да я подадат, защото играчите ни са далеч от тях и не се движат. Движението без топка (пак казвам, че това е мое мнение) е основния ни проблем за неуспехите напоследък. Трябва ни или допинг или почивка. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Потребителски аватар
gikahadji
Мнения: 493
Регистриран на: 26 ное 2008 18:48
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия - 1:2

Мнениеот gikahadji » 19 апр 2016 14:32

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=aCaPeDvR6fE[/youtube]
Георги Соколов: Исках да играя в ЦСКА. Хората много ме уважиха, дойдоха вкъщи, поканиха ме, най-любезно. Но от БЪЛГАРСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ не ми разрешиха! Казаха, че освен в Левски няма другаде да играя, и така се свърши с мен! На 26 години!

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия - 1:2

Мнениеот Middlesbrough » 19 апр 2016 15:33

Изнервени са нашите много , карат се помежду си на мачовете :x


Офтопик:


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта