Liga BBVA: Барселона - Валенсия - 1:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот Middlesbrough » 18 апр 2016 00:24

stoyankd написа:Не можеш да сравняваш Челси с Барселона. Челси няма потенциал да бъде Барселона. Каталуния е почти с 8млн. жители, а има два отбора в ЛаЛига. Барселона е кауза на Каталуния. Не е случайно, че клубът разполага с неограничен бюджет в нечувана криза. Избират се най-добрите от деца до мъже. Аз бих попитал, колко треньора не биха станали шампиони с този състав? Може ли някой да сравнява Виляреал с Барселона. Сравнете играчите един по един. Енрике трябва да носи отговорност за това, което става сега. Не можеш да живееш с миналото и да очакваш развитие.

:shock: :shock: :shock:


Офтопик:

Потребителски аватар
SSIW
Мнения: 238
Регистриран на: 07 дек 2010 11:56

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот SSIW » 18 апр 2016 00:29

Middlesbrough написа: ....
Точно така, само да добава , че както физически така и психически рухнахме от нищото ... но shit happens , не е нормално , този отбор ни е носил толкова радост , сега някви олигофренчата тука да ги плюят ! Ем не става жалка история
Продължаваме напред !


.... ;)) викам за Барса повече от четвърт век, бил съм свидетел на доста тежки периоди за отбора, така че случващото се в момента няма как да го приема за драма или свършека на света. Напълно съм съгласен, че нямаме право да "анатемосваме" отбора, който ни е донесъл велики емоции и радост , а може да се разглежда и като най-добрия отбор , въобще в историята на играта. Форума е за това да обсъждаме отбора и играта, да коментираме грешките от всякакво естество, но наистина не бива да се допуска тон, който е неуважителен към легенди на клуба или пък формация като тази, която написа най-бляскавата страница в историята ни.

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23329
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот Thsmith » 18 апр 2016 00:45

Georgiev92 написа:Продължаваме напред,но без този треньор от следващия сезон.Да идва Куман,щом има желание + основни промени лятото.

По-добре 3 ера на Ван Гаал 8-) Тъкмо ще си затвърдите разцъкването :lol:


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

PFK_Levski
Мнения: 963
Регистриран на: 07 апр 2011 18:58
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот PFK_Levski » 18 апр 2016 01:44

Middlesbrough написа:Пичове според мен тоя сезон оставаме с калъфките , щом днес не успяхме да бием ... топката просто не влизаше , а Валенсия видяхме какъв първи гол вкара ! Късметът обърне ли ти гръб , трудно може да направиш нещо , като добавим , че сме изтощени физически и психически , нещата стават много тегави , но квото такова в крайна сметка !
Дано момчетата намерат начин да се дигнат , днес играха доста добре , но ...

Човек .... тъпо е да се оправдаваш само с липсата на късмет! 20 мнения имаш в тази тема и в 15 от тях повтаряш едно и също..... не мисля, че е само липсата на късмет. Та от 6 поредни мача как така не ви покри веднъж тоя късмет и вас ? Не е нормално да си толкова сляп. Просто играта ви зависи от Меси и Иниеста ( когато не са във форма си личи) а и Шави го няма вече. Вие бяхте в силна форма почти цял сезон ..... във всеки отбор има спадове. Просто вашия спад дойде в доста възлов момент от надпреварата.....

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18055
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот kingofpop » 18 апр 2016 01:56

Жалко...имаме 5 мача с отбори, дето по принцип би трябвало да ги бием на ходом, но ще е тегаво...ако бием Супер Депор ще си върнем увереността..

Неймар днес игра като Божи :cry:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот paceto » 18 апр 2016 02:35

Стига бе, не обиждай така Неймар сега. :lol:

Иначе като цяло този спад не е изненадващ, а по скоро е изненада, че дойде точно в неподходящ момент от сезона.
Не мисля, че ще изтървете титлата иначе би било голяма простотия, а това не е присъщо на Барса поне на този етап.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот bilyaletdinov » 18 апр 2016 08:36

Барса играе така все едно някой е събрал отбора и ги е заплашил, че ако не загубят всички титли ще им се случи нещо лошо 8-) тая криза е толкова необяснима, че не е истина.


И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
RudeDude
Мнения: 615
Регистриран на: 08 авг 2009 16:54
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот RudeDude » 18 апр 2016 11:07

С Гари Невил начело резултатът бе 0:7, с треньор от школата резултатът е 2:1. Питам се аз с какъв акъл назначиха английския футболен коментатор за треньор и провалиха целия сезон на Валенсия...

Потребителски аватар
ICAKOV_FCB
Мнения: 1118
Регистриран на: 09 ное 2010 22:23

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот ICAKOV_FCB » 18 апр 2016 13:43

Пфф, aко спечелим мaч до крaя нa сезонa добре ще е... Мунир ще е по-полезен от Неймaр... Нaпрaво дa викa 10 от 2-рия отбор и Меси, тaкa ще имaме повече шaнс!

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот tibidabo » 18 апр 2016 13:50

SSIW написа:
Middlesbrough написа: ....
Точно така, само да добава , че както физически така и психически рухнахме от нищото ... но shit happens , не е нормално , този отбор ни е носил толкова радост , сега някви олигофренчата тука да ги плюят ! Ем не става жалка история
Продължаваме напред !


.... ;)) викам за Барса повече от четвърт век, бил съм свидетел на доста тежки периоди за отбора, така че случващото се в момента няма как да го приема за драма или свършека на света. Напълно съм съгласен, че нямаме право да "анатемосваме" отбора, който ни е донесъл велики емоции и радост , а може да се разглежда и като най-добрия отбор , въобще в историята на играта. Форума е за това да обсъждаме отбора и играта, да коментираме грешките от всякакво естество, но наистина не бива да се допуска тон, който е неуважителен към легенди на клуба или пък формация като тази, която написа най-бляскавата страница в историята ни.

Абсолютно си прав!
“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта