Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mozak
Мнения: 14
Регистриран на: 04 мар 2015 18:07
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот mozak » 03 апр 2016 12:03

Pragmatichen написа:
Този мач никога нямаше да е Х, замисли се, само при изгонването на Рамос се изгуби минута и половина, а те дадоха за цялото второ полувреме продължение 2 мин :shock: и то на мач с огромен заряд, като Барса- Реал.
Замисли се и защо стана 1:2, отмениха гола на Бейл, после гонят Рамос, и Реал след 2 мин все пак си вкарва гола, който трябва да бъде вкаран...и всичките тези ключови събития стават в рамките на точно 5 мин. ;)
И в допълнение, ще кажа, че Дортмунд- Вердер, Ескишехир - Галатасарай и Барселона - Реал бяха много хубави мачове :lol: (То да бяха само те, с мед да ги намажеш)
За който ме разбрал, разбрал...
Аз само знам, че в сряда като ми пристигне превода отивам за ново обзавеждане и други неща за дома.
Успех на всички и мислете с главите си, не позволявайте да ви правят на идиоти, защото именно това се случва.


Аз пък заложих само 100 за Реал, защото имах съмнения, че все пак Барса ще играе за победа в памет на Кройф. :evil:
Непротивоконституционствувателствувайте
Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis
Donaudampfschiffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbeamtengesellschaft
Kindercarnavalsoptochtvoorbereidingswerkzaamheden

Потребителски аватар
gikahadji
Мнения: 493
Регистриран на: 26 ное 2008 18:48
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот gikahadji » 03 апр 2016 12:25

4au6 написа:
gikahadji написа:
JimBeam написа:
AntrAcsA написа:Реал играят със съдията зад гърба им ... как тва не е дузпа.. нз и всяка спорна ситуация е в тяхна полза .


Ти сериозно ли го казваш това особено след отмененият гол на Бейл и дори изгониха човек на Реал, въпреки че си го заслужи?

Абсолютно сериозно! 2-ра минута ни спира числено превъзходство със обратен фаул на Бускетс, дузпа на Рамос срещу Меси с жълт картон, няколко картона, няколко несъществуващи засади, няколко обратни фаулове! Може и да бъда обвинен че съм с очила, но лакетът на Бейл не беше ли в лицето на Алба?

Дузпа няма и цял свят видя гнидата как се строполи, нещо обаче пропускаш- един картон на Суарез с леко объркан цвят. За удар с лакет без топка май цвета е червен. Но както и да е мача свърши. Резултата е факт. Зидан си подписа и следващият сезон. Лошото започва при вас сега. 100% титла дали е сигурна? А купата на краля? Защото мачовете с Атлетико са пред вратата и там сигурност няма. А и Блатер вече не е шеф че да награждава гнидата за щяло и нещяло. Така ерата на УЕФАлона май май през май ке си иде.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Тая смешка/симулация на Пепе/ дето си написал няма да я коментирам, лакет в лицето имаше в мача, ама беше лакета на Рамос в лицето на Дани Алвеш, ама то на Рамос кой поред спестен картон беше..... Съдията ако свиреше за Барса още до двадесетата минута щяхте да мислите за следващия мач.
Георги Соколов: Исках да играя в ЦСКА. Хората много ме уважиха, дойдоха вкъщи, поканиха ме, най-любезно. Но от БЪЛГАРСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ не ми разрешиха! Казаха, че освен в Левски няма другаде да играя, и така се свърши с мен! На 26 години!

Потребителски аватар
ICAKOV_FCB
Мнения: 1118
Регистриран на: 09 ное 2010 22:23

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот ICAKOV_FCB » 03 апр 2016 12:38

Барса загуби за 1-ви път от половин година и мишките наизлизаха от дупките... Споко, нищо кой знае какво не е станало! Аз лично не доумявам как загубихме този мач, но преди най-важната част от сезона, сякаш това, че серията завърши е добре! Оставаме на 6 точки от Атлетико и на 7 от Реал, просто до края не трябва да правим глупости! МСН бяха много уморени, трябва Енрике да измисли нещо! Май вече не сме фаворит за ШЛ, а? Срещу испански отбори (освен Реал) в ШЛ никак не ни е добра статистиката! Каквото, такова до края на сезона...
ФОРСА БАРСА!!!
[center][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01882/messi2_1882105c.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот Pragmatichen » 03 апр 2016 14:33

mozak написа:Истински театър.
Мачът трябваше да завърши "2", така и завърши. :geek:

+1 ;)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
Georgiev92
Мнения: 38
Регистриран на: 03 апр 2016 14:34
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот Georgiev92 » 03 апр 2016 14:41

Честита победа,но не забравяйте че това не променя нищо.Все още сте на 3 място на -7 точки зад шампиона на Испания,Европа и Света - Барселона ! Лек ден. ;)
е

Потребителски аватар
SSIW
Мнения: 238
Регистриран на: 07 дек 2010 11:56

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот SSIW » 03 апр 2016 15:38

Грешна стъпка, за която вината си е изцяло наша ..., но най-вече е на сметката на Лучо. Може би трети или четвърти случай през сезона , когато повеждаме и не можем да затворим мача (допускаме частичен или в случая - пълен обрат), такова повтаряне на една и съща грешка е недопустимо, дори за отбори с далеч по-скромни цели и амбиции от нашите. Толкова ли не можаха треньорите да намерят тактическо решение, с което да се коригира тази слабост ?!
Отбора естествено има текущи проблеми, свързани с моментна форма, тонус и мобилизация за борба, както и дългосрочни (кадрови) проблеми. Дългосрочните ще се решават(дай Боже) с трансфери през лятото, за текущите - остава да се намерят вътрешни резерви като мотивация и хъс за битка.
Борбата на трите фронта, която остава да водим, в никой случай не е лесна или формална, но крайния успех е в сферата на постижимото ... стига играчите да покажат нужното отношение и да видим достатъчно тактическа зрялост от страна на наставниците, за разпределение на силите и за реакция в някаква създала се ситуация в конкретен мач.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18072
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот kingofpop » 03 апр 2016 15:58

Сами се бихме, пак помислихме, че сме си решили нещата и при 1-0 спряхме да играем...все 1 играем с Ейбар, тая аристократичност не ми харесва....добре че стана в мач без значение, сега да се стенгат и да бием Атлети..аз съм почти сигурен, че ще изиграем силен мач другиден....

П.П. Уникални олигорени пишат в тоя форум :mrgreen:

П.П. Честита победа на феновете на Реал
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2978
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот JimBeam » 03 апр 2016 18:59

Погледнете се отстрани какви сте само, погледнете се. Как да не ви мразят всички като отбор и фенове след като се държите по този циничен начин? Един ми казва тото, друг ми казва, че нарочно е трябвало да завърши мача 2, трети ми говори че нищо не било станало и да не забравяло къде се намирал Реал и прочие и прочие и с половин уста се казва, че Реал си спечели мача. Вие не умеете да губите и сте го доказали това не един или два пъти и като отбора ви попадне в дупка започвате да искате чистки, а повечето фенове дори не смеете да пишете по форумите. Помня как искахте да се маха Меси и сие когатто отбора ви се водеше от Тата и не вървеше и от трейбъли накрая останахте с празни ръце. Чакам с нетърпение да видя в какво състояние ще сте след като Меси и четата около него от златното поколение вече не играят за Барселона, защото това време хич не е далеч.

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Мнениеот tibidabo » 04 апр 2016 00:09

Честита победа на феновете на Реал! Моите очаквания бяха за равен, но така се случи. Всичко се преобърна след излизането на Ракитката. Определено Сержи Роберто трябваше да влезе, а не Арда защото е много по-полезен в дефанзивен план. Но миналото минало. Все пак е добре за общото състояние на организма/отбора да се пуска кръвчица от време на време. Съдията е ясен, погледненте му мачовете този сезон и ще видите, че е най-неадекватната испанска личност в "черно". Като казвам неадекватна визирам отсъжданията му към двата отбора. Жалкото е, че не стана хубав мач, а имаше всички предпоставки за това.

Jim Beam, ако си мислиш, че вашите фенове са нещо повече от нашите си в жестока заблуда. Но явно ти харесва да спамиш в нашето поле, така че добре си дошъл и без това този форум съвсем замря. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Последна промяна от tibidabo на 04 апр 2016 11:06, променено общо 1 път.
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Мнениеот tibidabo » 04 апр 2016 00:10

Jim Beam забравих:"Всички ни мразят, щот ги бием често!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта