Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gikahadji
Мнения: 493
Регистриран на: 26 ное 2008 18:48
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот gikahadji » 03 апр 2016 00:29

JimBeam написа:Вие пък няма ли да спрете да ревете за дузпи? Колко дузпи ви дадоха вече този сезон и още искате? Почти всеки мач ви дават дузпи, а срещу вас няма никакви или почти никакви. Баси нагледците братче.

Нашите поне са реални.
Както и да е. Пак казвам сами си загубихме мача. Коментара по-нататък е излишен. Честита победа на Реал.
Георги Соколов: Исках да играя в ЦСКА. Хората много ме уважиха, дойдоха вкъщи, поканиха ме, най-любезно. Но от БЪЛГАРСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ не ми разрешиха! Казаха, че освен в Левски няма другаде да играя, и така се свърши с мен! На 26 години!

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2973
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот JimBeam » 03 апр 2016 00:33

Ама разбира се, че за вас са реални всички дузпи няма как иначе да не са това иначе ще е кощунство. За Реал никога не са реални, но вашите винаги са 101% реални. :lol:
Имате 8 вкарани дузпи през този сезон и 8 изтървани, което прави общо 16 дузпи и то са в Ла Лига и още искате братче! Срещу вас е свирена само една дузпа и то в мач с разгромен резултат за вас какво да говорим повече.
Последна промяна от JimBeam на 03 апр 2016 00:37, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот LaRgO » 03 апр 2016 00:35

gikahadji написа:
LaRgO написа:Няма никаква дузпа срещу Меси, защото положението беше извън наказателното поле. Другият бисер тук е, че сме били като Челси. :lol: :lol: Реал ви изтърва през второто полувреме.

Кои "сте" били като Челси? Реал бяха като Челси първото полувреме. И дузпа има защото съприкосновението между двамата става точно над линията на наказателното им поле, а тя е част от него -> дузпа!

Три дузпи трябваше да ви дадат.
Не стига, че отменят чист гол на Реал и пак реват.

Потребителски аватар
ivodm72
Мнения: 292
Регистриран на: 05 яну 2013 13:56
Местоположение: Козлодуй
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот ivodm72 » 03 апр 2016 00:42

HALLA MADRID
САМО ЛЕВСКИ

Zaash
Мнения: 784
Регистриран на: 03 окт 2008 10:12
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот Zaash » 03 апр 2016 00:52

Споко бе! Барса е шампион и кеш ще вземат и купата на Испания. Щеше да е ненормално да са чак толкова перфектни. Сривовете винаги идват рано или късно. Неприятно как средната линия изпусна мача след смяната на Ракитич и сякаш белите надушиха шанса. Хубавото, е че нищо не е загубено напротив. И тази лампичка светва в момент, който изобщо не е фатален, така че споко. Единственото неприятно, е че се прекъсна рекорда. Като поведе за момент ми мина през акъла, че няма да загубят и до края на сезона, ама уви.
Трябва да си вземат поуките. Най- вече в този мач длъжници ми се видяха нападателите. Стила на Барса (поне това което аз съм разбрал), е че най добрата защита е атаката. Е в този мач атаката леко подремваше отвреме на време и сякаш не си даваше сметка в колко голям мач играят, та се наложи защитник да повежда.
Няма страшно, Анчелоти го каза - ще спрем Меси някакси, ама другите... ако имаше още само минута-две този мач щеше да е хикс, защото се вижда че решат ли да вкарат това магическо трио няма кой да ги спре.
Само трябва малко да се стегнат, че се навлиза в решителните двубои за сезона и трябва да се забрави за аристократичността ...
Това е сигнал, че ни чака нов требъл според мен и най вече историческо дублиране в ШЛ.
Спокойна нощ от мен.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот Pragmatichen » 03 апр 2016 03:52

Zaash написа:Споко бе! Барса е шампион и кеш ще вземат и купата на Испания. Щеше да е ненормално да са чак толкова перфектни. Сривовете винаги идват рано или късно. Неприятно как средната линия изпусна мача след смяната на Ракитич и сякаш белите надушиха шанса. Хубавото, е че нищо не е загубено напротив. И тази лампичка светва в момент, който изобщо не е фатален, така че споко. Единственото неприятно, е че се прекъсна рекорда. Като поведе за момент ми мина през акъла, че няма да загубят и до края на сезона, ама уви.
Трябва да си вземат поуките. Най- вече в този мач длъжници ми се видяха нападателите. Стила на Барса (поне това което аз съм разбрал), е че най добрата защита е атаката. Е в този мач атаката леко подремваше отвреме на време и сякаш не си даваше сметка в колко голям мач играят, та се наложи защитник да повежда.
Няма страшно, Анчелоти го каза - ще спрем Меси някакси, ама другите... ако имаше още само минута-две този мач щеше да е хикс, защото се вижда че решат ли да вкарат това магическо трио няма кой да ги спре.
Само трябва малко да се стегнат, че се навлиза в решителните двубои за сезона и трябва да се забрави за аристократичността ...
Това е сигнал, че ни чака нов требъл според мен и най вече историческо дублиране в ШЛ.
Спокойна нощ от мен.


Този мач никога нямаше да е Х, замисли се, само при изгонването на Рамос се изгуби минута и половина, а те дадоха за цялото второ полувреме продължение 2 мин :shock: и то на мач с огромен заряд, като Барса- Реал.
Замисли се и защо стана 1:2, отмениха гола на Бейл, после гонят Рамос, и Реал след 2 мин все пак си вкарва гола, който трябва да бъде вкаран...и всичките тези ключови събития стават в рамките на точно 5 мин. ;)
И в допълнение, ще кажа, че Дортмунд- Вердер, Ескишехир - Галатасарай и Барселона - Реал бяха много хубави мачове :lol: (То да бяха само те, с мед да ги намажеш)
За който ме разбрал, разбрал...
Аз само знам, че в сряда като ми пристигне превода отивам за ново обзавеждане и други неща за дома.
Успех на всички и мислете с главите си, не позволявайте да ви правят на идиоти, защото именно това се случва.
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

4au6
Мнения: 329
Регистриран на: 01 сеп 2008 13:52
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот 4au6 » 03 апр 2016 08:01

gikahadji написа:
JimBeam написа:
AntrAcsA написа:Реал играят със съдията зад гърба им ... как тва не е дузпа.. нз и всяка спорна ситуация е в тяхна полза .


Ти сериозно ли го казваш това особено след отмененият гол на Бейл и дори изгониха човек на Реал, въпреки че си го заслужи?

Абсолютно сериозно! 2-ра минута ни спира числено превъзходство със обратен фаул на Бускетс, дузпа на Рамос срещу Меси с жълт картон, няколко картона, няколко несъществуващи засади, няколко обратни фаулове! Може и да бъда обвинен че съм с очила, но лакетът на Бейл не беше ли в лицето на Алба?

Дузпа няма и цял свят видя гнидата как се строполи, нещо обаче пропускаш- един картон на Суарез с леко объркан цвят. За удар с лакет без топка май цвета е червен. Но както и да е мача свърши. Резултата е факт. Зидан си подписа и следващият сезон. Лошото започва при вас сега. 100% титла дали е сигурна? А купата на краля? Защото мачовете с Атлетико са пред вратата и там сигурност няма. А и Блатер вече не е шеф че да награждава гнидата за щяло и нещяло. Така ерата на УЕФАлона май май през май ке си иде.

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот saffron » 03 апр 2016 11:08

Тия каталунци ... а.к.а. .. катунци ... са по ревливи и от лузърите деа :lol: голям кеф беше да им гледам насълзените физиономии снощи :mrgreen: чист гол на Бейл , но няма значение -- ВИВА РОНАЛДО! :arrow:
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
mozak
Мнения: 14
Регистриран на: 04 мар 2015 18:07
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот mozak » 03 апр 2016 11:54

Истински театър.
Мачът трябваше да завърши "2", така и завърши. :geek:
Непротивоконституционствувателствувайте
Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis
Donaudampfschiffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbeamtengesellschaft
Kindercarnavalsoptochtvoorbereidingswerkzaamheden

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот enguerino » 03 апр 2016 12:03

Вчера МНС не направиха почти нищо. Суарез пропуск на празна врата, Меси 1 удар и спасяване на Навас и Неймар нищо. Може да благодарим на ФИФА за това, че 2те седмици преди такъв мач и преди 1/4 финалите в ШЛ футболистите обикалят света и някои от тях играят безмислени мачове.

ПП Затвърждавам си и мнението защо форума малко, по-малко умира.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта