Неймар (фен тема)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

rainman_p
Мнения: 241
Регистриран на: 17 авг 2010 22:57
Контакти:

Re: Неймар (фен тема)

Мнениеот rainman_p » 10 фев 2016 22:20

sunscres92 написа:Ако за теб във футболът титлите са пред емоция- любовта на феновете и удолвоствието - то значи ти просто никога няма да изпиташ истинското удоволствие от този спорт. Твпята логика е такава, че според нея всички трябва да сме фенове на Барселона в момента и всеки футболист, който има шанс да отиде там и да загърби всичко и да отива там.

Идеята е че Туре стана много по-добър играч в Сити и получи нужната му свобода и показа това на което е способен. Донесе на Сити достатъчно титли и ще остане в този клуб като легенда и един от най-великите играчи играли там - ще остане в сърцето на феновете, това едва ли няколко титли повече в Барса могат да заменят.

Не ми се влиза в безсмислен спор, кой е топ и кой не е топ отбор, най-малкото не е по темата, но щом са успели да прилекат може би най-желаният отбот в света и най-добрият играч в Бундеслигата за 2015 отиде там, то поне са на правия път.

Не искам да споря.. и малко офтопик: почитател съм на Барселона откакто Стоичков играеше там, а това са повече от 20 години.. Въпреки това никога не съм омаловажавал постиженията на Реал Мадрид, Милан, Ман Юнайтед и ерата на Сър Алекс, Б. Мюнхен и другите клубове, които доминираха през последните 20 години, но пак казвам Сити никога няма да е в топ 10 на Европа. Посредствен отбор за посредствени футболисти. ЯЯ беше добър в Барса и много ясно, че изпъкна и стана най-добрия сред посредствеността в Сити..За фенове да не говорим, Сити никога няма да може да усети атмосфера подобна на тази на Амфийлд, Меаца, Бернабеу, Камп Ноу, Делле Алпи и др.
Неймар няма нужда да си причинява това, освен парите

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Неймар (фен тема)

Мнениеот sunscres92 » 10 фев 2016 22:37

Тук вече започна да пишеш някакви глупости и да бягаш от темата.

Тези наизустени и безсмислени реплики характврни за до 15 годишните - може да ги разказваш на някои други или да си ги пишеш в Фейсбук страницата на Барселона.

И въпреки всичко, вярваш ли на тези глупости които написа в предния поуст?

rainman_p
Мнения: 241
Регистриран на: 17 авг 2010 22:57
Контакти:

Re: Неймар (фен тема)

Мнениеот rainman_p » 10 фев 2016 23:19

Не виждам кое е странното и наивното.. аз съм привърженик на ЦСКА откакто се помня. Когато Стоичков отиде да играе за Барселона, започнах силно да симпатизирам на Каталунците и да се интересувам от този отбор. не намирам нищо неестествено и необяснимо в това. Вярно ерата Меси само ме кара още повече да харесвам Барса, но това е истината. А това, че не омаловажавам постиженията на други отбори не ме прави лош фен на футбола, а точно обратното наслаждавам се на играта. За Сити мнението никога няма да го променя, понеже откакто гледам футбол те никога не са били фактор е в този спорт. Това, че някакви шейхове наляха безумни пари не значи нищо. А липсата на титли е най-доброто доказателство за правотата ми. Просто не искам да гледам Неймар в подобен отбор. не му е там мястото лично мое мнение.

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Неймар (фен тема)

Мнениеот sunscres92 » 10 фев 2016 23:33

rainman_p написа:. А това, че не омаловажавам постиженията на други отбори не ме прави лош фен на футбола, а


Доста оптимистично изказване на фона на последните постове :)

Колкото де Неймарчо - спокойно в скоро време няма да напусне Барса. Иначе я кажи лт чисто любопитство - има ли играч от Сити, а и от Вл който е по-добър от играч на съответният пост в Барса - поне според теб.

rainman_p
Мнения: 241
Регистриран на: 17 авг 2010 22:57
Контакти:

Re: Неймар (фен тема)

Мнениеот rainman_p » 11 фев 2016 00:00

Винаги съм харесвал играта на Давид Силва. Идеално би паснал в халфовата линия на Барселона. Компани определено е отличен ЦЗ. ЯЯ Туре не коментирам аз го харесвам още, когато играеше в Барселона. Но в момента, поне през миналия сезон Бускетс определено беше най-добрия в света на този пост. Нападението на Сити не коментирам и няма как да сравнявам с МСН на каталунците.. там цифрите са убииствени в полза на испанците. И не само цифрите самата игра и магия, която има между тримата е истинска наслада за окото и е повече от футбол. Само какво направиха с най-добрите защити в света през миналия сезон (Атлетико Мадрид, Б. Мюнхен, ПСЖ, Ювентус). За вратар да не говорим Браво направи такива отигравания миналия сезон, беше феноменален за разлика от досадните грешки на Джо Харт. Честно казано последните два сезона, а и този Английското първенство дръпна доста назад. Факт е, че ЕКТ 2014 и 2015 се печелят само от испански отбори. Факт е че в последните два финала на ШЛ играха три испански отбора. Факт е, че последните две години Английските отбори ставаха за посмешище в Европа. Кажи ми честно нормално ли е Ман Юнайтед с всичките претенции на Ван Гал да отпаднат така в груповата фаза на турнира? Нормално ли е при всичките милиони на Абрамович Челси доскоро да беше близо до зоната на изпадащите? Нормално ли е Лестър да води в класирането и то след преполовено първенство? Нормално ли е при всичките милиони на шейховете Лестър да се изгаври така със Сити... То все едно в Испания наччело да е Малага.. това са си фактите.. Скоро има мач между Барса и Арсенал.. само ще гледаме после ще коментираме


Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Неймар (фен тема)

Мнениеот enguerino » 08 юни 2016 12:12

Изображение
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Неймар (фен тема)

Мнениеот enguerino » 08 юни 2016 12:12

Изображение
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100


Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Неймар (фен тема)

Мнениеот enguerino » 19 яну 2017 11:50

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-vCs6A2WAV8[/youtube]
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта