Неймар (фен тема)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Неймар (фен тема)

Мнениеот Middlesbrough » 25 яну 2016 20:08

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3ERl5e4jzzc[/youtube]
:oops:


Офтопик:


Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Неймар (фен тема)

Мнениеот Middlesbrough » 02 фев 2016 13:23

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rSkn5PI8bJ4[/youtube]


Офтопик:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Неймар (фен тема)

Мнениеот Middlesbrough » 02 фев 2016 14:03

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fKKEbi550mc[/youtube]


Офтопик:


Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Неймар (фен тема)

Мнениеот Middlesbrough » 05 фев 2016 18:00

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=HL4mGxO7wt8[/youtube]


Офтопик:

rainman_p
Мнения: 241
Регистриран на: 17 авг 2010 22:57
Контакти:

Бъдещето на Неймар

Мнениеот rainman_p » 10 фев 2016 14:30

Може би не трябваше да правя нова тема, а да пиша в тази, която си е за Бразилеца, но ми се искаше да коментираме малко повече във форума относно евентуалното напускане на Неймар през лятото.
Какво е вашето мнение? Тръгва ли Бразилеца за Англия? Непрекъснато всеки ден в спортните сайтове се появява нова и нова информация. Най-лошото е че изказванията на неговите съотборници (Маскерано и Алвес), като че ли загатват една наистина реална нагласа за напускането на Барселона. Коментарите на баща му също. Двата най-заинтересовани клуба са Сити и Юнайтед.
Ако Неймар отиде в Сити или Юнайтед може да забрави за развитието си като футболист според мен. Може да забрави за Златни Топки и др. индивидуални награди. Години наред виждаме в Сити какво се случва с талантливите футболисти. С Гражданите най-много да спечели някоя друга титла и Фа-къп примерно, но за ШЛ да забрави.
При Юнайтед работата е още по-зле. Откакто замина Сър Алекс те дърпат надолу. И скоро дори може да загубят и участието си в ЕКТ. Там на бразилеца му е спукана работата. Другото което е в Англия се играе друг футбол, а защитниците са далеч по-безкомпромисни от Испанските. После идват контузиите и дългите липси от терена. Нагледах се на провали във висшата лига. Пример за провал - Фалкао.
Суарез пък имаше доста голове за Пуул и добри сезони, но той има друга физика и начин на игра, далеч по-директен и остър в сравнение с Неймар. Бразилеца разчита на дрибъл, техника и задържане на топката. Вярно прави понякога уникални отигравания и голове, но в Сити и Юнайтед няма играчи на нивото на Меси, Иниеста, Суарез и Бускетс, които му изработват 80% от попаденията.
Но големия плюс са парите и данъчните облаги..., а какво му трябва на човек като има кинти, за какво му е да печели купи????
Не знам това е мое мнение.. :roll:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Бъдещето на Неймар

Мнениеот Red_Neck » 10 фев 2016 14:41

Ако има трансфер, то той ще е по-скоро в резултат на спонсорски натиск.
На мен лично ми се струва по-вероятно Барса да вземат парите на Меси това лято. Неймар може да остане още 2-3 годинки и пак цената му няма да падне.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Бъдещето на Неймар

Мнениеот LevskiZavinagi » 10 фев 2016 15:12

Трябва да си изключителен глупак с извинение, за да продадеш един от най-добрите и преспективни футболисти, без значение колко пари ти дават. Ерата на Роналдо и Меси постепенно започва да си отива, а някак си не виждам по-добър техен заместник от Неймар. Цирков артист, палячо, цигане - всичко това е без значение, защото момчето се отличава от всички други на терена. Имайте предвид, че това го казвам аз - човек, който е луд фен на Реал Мадрид и такъв, който не харесва Неймар като личност. Все пак ако се стигне до такъв трансфер и той отиде в Сити това ще му е най-голямата грешка. Лично според мен, ако желае името му да се помни дълги години е по-добре да си остане в Барса. Меси има още 2-3 силни години при Каталунците, след това целия отбор ще се върти около Неймар.
Изображение

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3185
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Бъдещето на Неймар

Мнениеот sirius123 » 10 фев 2016 15:16

За мен е най-доброто футболистче в момента , ни Меси , ни Роналдо , нито никой друг. Където и да отиде ще е същия. Той командва парада.


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта