6 купи за един сезон?!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

6 купи за един сезон?!!

Мнениеот Lord VOODOO » 18 юни 2009 12:32

Възможно ли е Барса да направи нещо уникално следващият сезон и да спечели 6 купи - нещо, което никога не се е случвало във Вселената!
Ето трофеите, които може да спечели отбора, в хронологичен ред:
1. Суперкупата на Европа
2. Суперкупата на Испания
3. Световното клубно първенство
4. Шампиони на Испания
5. Купата на Испания
6. ШЛ

Разните купи от приятелски мачове не се броят....

Та какво мислите по въпроса?

Аз лично очаквам и се надявам любимият отбор да ме зарадва със 5 спечелени купи следващият сезон. Иска ми се да са 6, но не вярвам да им стигнат силите за толкова трофеи в рамките на един сезон и все някой ще трябва да бъде пожертван.
Ако мога да избирам бих желал да се откажем от Купата на Испания, но да спечелим всичко останало - веднъж, че ще сме първият отбор в историята печелил два пъти под ред ШЛ, откакто се смени името на турнира и веднъж, че никога не сме печелили световната купа - единственият трофей, който липсва във ветрината ни, а титлата трябва да е наша! 2 години я подарявахме на ония от Мадрид, сега е наш ред да сме щастливи, а те да страдат! Тъкмо белкем Перес разбере, че тайната не е в гръмки трансфери, а в родната школа!!!

Така че успех момчета, знам, че ще гоните всеки трофей до дупка и да се надяваме, че догодина Барселона ще е единственият отбор спечелил 5 или повече отличия за един сезон!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: 6 купи за един сезон?!!

Мнениеот JohnnieWalker » 18 юни 2009 12:39

Има всички предпоставки да го направим ! Най-добрата халфова линия + Ето'о + Анри + Меси :) Няма на къде да ходят! Явно тренера ги мотивира здраво защото от години не съм ги виждал да играят така! Ако продължаваме така няма кой да ни спре, но... само времето ще покаже 8-)

flashfreak
Мнения: 244
Регистриран на: 18 сеп 2008 13:01
Контакти:

Re: 6 купи за един сезон?!!

Мнениеот flashfreak » 18 юни 2009 12:39

Според мен - никакъв шанс. След требъл обикновено идва спад, съвсем нормално е тая година Барса да разочароват.

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: 6 купи за един сезон?!!

Мнениеот styopa » 18 юни 2009 12:40

първите 3 са напълно възможни
вторите ще видим след края на трансферния пазар..

Потребителски аватар
lewstherin
Мнения: 430
Регистриран на: 11 юли 2008 23:12
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: 6 купи за един сезон?!!

Мнениеот lewstherin » 18 юни 2009 12:50

Първите три смятам че ще ги вземем. А от останалите искам Примера, пък за Купата каквото стане. А ШЛ много зависи от формата ни в елиминационната фаза.

Потребителски аватар
Blue_AvalanchE
Мнения: 1072
Регистриран на: 11 май 2009 00:00
Контакти:

Re: 6 купи за един сезон?!!

Мнениеот Blue_AvalanchE » 18 юни 2009 12:51

Нека почне първенството в Испания и ако им потръгне, всичко е възможно. ;)
ЗАВИНАГИ СИН !
Изображение
ТУК Е ЗЕМЯТА НА БЪЛГАРИТЕ ! ТОВА Е НАШИЯТ СТАДИОН, НАШИЯТ ОТБОР ! НАШИЯТ ЖИВОТ !

Потребителски аватар
Sleepwalker
Мнения: 1237
Регистриран на: 25 мар 2008 09:47
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: 6 купи за един сезон?!!

Мнениеот Sleepwalker » 18 юни 2009 12:59

Въпреки че съм фен на Барса,се съмнявам любимците ми да повторят изключителния сезон,който отмина. Да,може да станат отново шампиони на Испания,но не мисля, че ще им стигнат силите за нова купа на ШЛ. Като пример мога да дам отбора на Рийкард преди няколко години-мачкаше наред с атрактивна игра и голове,но втория сезон беше доста по-слаб.Все пак се надявам да още успехи.

П.П. Не се знае още Ето'о дали ще остане в отбора-постоянно му мътят главата с някакви милиони. Да видим кой ще напусне и кой ще дойде в клуба,пък после да мислим и предвиждаме. :)
Изображение

Потребителски аватар
peho
Мнения: 403
Регистриран на: 30 юли 2008 16:36
Контакти:

Re: 6 купи за един сезон?!!

Мнениеот peho » 18 юни 2009 13:00

Lord VOODOO написа:Възможно ли е Барса да направи нещо уникално следващият сезон и да спечели 6 купи - нещо, което никога не се е случвало във Вселената!
Ето трофеите, които може да спечели отбора, в хронологичен ред:
1. Суперкупата на Европа
2. Суперкупата на Испания
3. Световното клубно първенство
4. Шампиони на Испания
5. Купата на Испания
6. ШЛ

Разните купи от приятелски мачове не се броят....

Та какво мислите по въпроса?

Аз лично очаквам и се надявам любимият отбор да ме зарадва със 5 спечелени купи следващият сезон. Иска ми се да са 6, но не вярвам да им стигнат силите за толкова трофеи в рамките на един сезон и все някой ще трябва да бъде пожертван.
Ако мога да избирам бих желал да се откажем от Купата на Испания, но да спечелим всичко останало - веднъж, че ще сме първият отбор в историята печелил два пъти под ред ШЛ, откакто се смени името на турнира и веднъж, че никога не сме печелили световната купа - единственият трофей, който липсва във ветрината ни, а титлата трябва да е наша! 2 години я подарявахме на ония от Мадрид, сега е наш ред да сме щастливи, а те да страдат! Тъкмо белкем Перес разбере, че тайната не е в гръмки трансфери, а в родната школа!!!

Така че успех момчета, знам, че ще гоните всеки трофей до дупка и да се надяваме, че догодина Барселона ще е единственият отбор спечелил 5 или повече отличия за един сезон!

Ти не остави купа за някой друг! :) Реал тази година ще са машина!
През първата година от брака мъжът се бори за надмощие, през втората за равноправие, през останалите за оцеляване!!!

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: 6 купи за един сезон?!!

Мнениеот fr3ak_boy » 18 юни 2009 13:01

Очаквам "скромните" за Барса 5 купи - не очаквам единствено да спечелят ШЛ.
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
cska_liverpool
Мнения: 370
Регистриран на: 13 юли 2008 20:48
Skype: krasi_1991
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: 6 купи за един сезон?!!

Мнениеот cska_liverpool » 18 юни 2009 13:04

3-4 може би,но 6! едва ли.Моите уважения,но колкото и да е добър един отбор,колкото и добри състезатели да имаш,те все пак са хора а не машини.И все пак всичко е възможно,нали за това е интересна играта.Ще поживеем и ще видим. ;)
RED OR DEAD


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта