Барселона - Челси

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Veni_H
Мнения: 41
Регистриран на: 15 авг 2008 11:34
Местоположение: на топло и влажно
Контакти:

Барселона - Челси

Мнениеот Veni_H » 09 апр 2009 00:19

Барселона - Челси вашите прогнози? То е ясно на кого съм фен!
От това което гледах през тези два дни, другите отбори ми се струва, че нямат шанс през Май!
Победителят ще е носител според мен!
Има само истина една - тя е между твоите бедра!

manutdfan
Мнения: 2
Регистриран на: 09 апр 2009 00:19
Контакти:

Re: Барселона - Челси

Мнениеот manutdfan » 09 апр 2009 00:21

Еми да това е най-вероятния полуфинал въпреки че Ливърпул не са за отписване особено ако става въпрос за евротурнири

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3986
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Барселона - Челси

Мнениеот UltraBlue » 09 апр 2009 00:33

Много ще е важно как ще свърши евентуалния 1-ви мач в Испания :!: Ако Челси вкара гол мисля че имат всички шансове да отстранят и Барселона :!: Но до тогава има много вере и може да станат всякакви неща ;) РАно е още да се мисли за такъв сблъскък 8-)
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Барселона - Челси

Мнениеот dindan » 09 апр 2009 00:42

Челси-Ливърпул 0:3 и Байерн-Барселона 5:0 :mrgreen:
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
lilweezy
Мнения: 110
Регистриран на: 25 мар 2008 21:31
Контакти:

Re: Барселона - Челси

Мнениеот lilweezy » 09 апр 2009 00:51

dindan написа:Челси-Ливърпул 0:3 и Байерн-Барселона 5:0 :mrgreen:

:D :D Нали.
Аз ще съм за Челси.Дано най-накрая вземат ШЛ. :roll:
ЛЕВСКИ,ТИ СИ ВСИЧКО ЗА НAС!

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Барселона - Челси

Мнениеот L_Messi » 09 апр 2009 02:00

Реално погледнато, Челси ще е най-сериозният съперник за Барса през този сезон във всички турнири досега. Така че, очаквам интересни мачове и се надявам Барса да продължи напред към требъла.

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Барселона - Челси

Мнениеот LordVOODOO » 11 апр 2009 18:19

Хайде да не слагаме тигана, докато рибата още е в морето, а? ;)
Да вярно и ние и Челси постигнахме отлични резултати и изглеждаме сигурни полуфиналисти, но нищо не се знае все пак топка е. Остават по още 90 минути и в тях всичко може да се случи! За класирането на Барса на 1/2 не се съмнявам - тук всичко е ясно, но Челси.... най-голямата им грешка ще бъде да подценят червената машина! Отбор, който излиза на Олд Трафорд и побеждава Манчестър Юнайтед с 1:4 не е за подценяване!!! А и Рафа е доказал, че е специалист в турнирите. ;)

Лично аз все още се надявам на полуфинал Барса - Ливърпул, въпреки, че това означава много по-труден мач, защото е факт, че за нас най-трудният съперник в Европа е Пул! И все пак, с който от двата отбора да трябва да играем ще се класираме на финала и после купата ще е наша!

Ако трябва да играем с Челси... за мача на Камп Ноу предвиждам резултат 4:1 и като цяло ще отстраним Челси с общ резултат 6:3! ;)
Изображение

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Барселона - Челси

Мнениеот mormona » 12 апр 2009 00:22

НЕ съм съгласен че след евентуален полуфинал сичко е решено, или челси или Барселона ще вземат трофея... НЕ от другия поток има неизвестни и те е са малко.Сичко става.Кой вярваше че Порто ще земе трофея преди няколко години , или че Супердепор ще направи това което направи... Милан - Депортиво 4-1, Депортиво - Милан 4-0... или Монако да изхвърли Real МАдрид... такива неща.Арсенал не е за одписване даже,или Манчестър, не са отпаднали още.Нека се успокоим и да чакаме реванша, после и полуфинала първия и после ще видим натам, следващите два мача.
;)
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Барселона - Челси

Мнениеот LordVOODOO » 12 апр 2009 13:41

Мормон гледа ли вчера мача на Юнайтед срещу Съндерланд? И искаш да кажеш, че тия путьовци са ни конкуренция? Дори да отстранят някак си Порто (нещо, което не вярвам да се случи) дори и да се промъкнат на финала.... нямат шанс срещу нас! Искам да играем с тях, за да ги унижим с 3-4 гола, но те просто няма да стигнат до финала. Иначе нито Порто, нито Арсенал още по-малко пък Виляреал е отбор, който може да ни се опъне! Да през 2004-та Порто спечели турнира, но си помисли срещу кого игра на финала!
Повярвай ми много по-трудно ще бъде да се класираме за финала, отколкото да спечелим финалният мач! Челси или Ливърпул ще ни затруднят много повече отколкото всеки друг отбор от тия, които са останали в турнира. ;)
Изображение

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Барселона - Челси

Мнениеот mormona » 13 апр 2009 01:24

LordVOODOO написа:Мормон гледа ли вчера мача на Юнайтед срещу Съндерланд? И искаш да кажеш, че тия путьовци са ни конкуренция? Дори да отстранят някак си Порто (нещо, което не вярвам да се случи) дори и да се промъкнат на финала.... нямат шанс срещу нас! Искам да играем с тях, за да ги унижим с 3-4 гола, но те просто няма да стигнат до финала. Иначе нито Порто, нито Арсенал още по-малко пък Виляреал е отбор, който може да ни се опъне! Да през 2004-та Порто спечели турнира, но си помисли срещу кого игра на финала!
Повярвай ми много по-трудно ще бъде да се класираме за финала, отколкото да спечелим финалният мач! Челси или Ливърпул ще ни затруднят много повече отколкото всеки друг отбор от тия, които са останали в турнира. ;)



И аз искам Юнаитед на финала за да ги унижим, обаче няма да стане.Само казвам да се докопаме до финала, а там ше го мислим.Тва е проблема, чукотският отбор... пак той.Пак ония битки Барселона - челси, от времето на Роналдионио в Барселона.Не са ми никак приятни челси , ама какво да се прави, то по скоро подобен збласък е за ниво - ФИНАЛ на турнира, но така се случи.
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта