Новините за БАРСЕЛОНА !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Middlesbrough » 30 май 2017 16:14

Seasons as manager in La Liga before coaching Barcelona:

0- Frank Rijkaard
0- Pep Guardiola
0- Tito Vilanova
0- Tata Martino
1- Luis Enrique
9- Ernesto Valverde



Офтопик:

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот tatusindo » 31 май 2017 12:22

Middlesbrough написа:Seasons as manager in La Liga before coaching Barcelona:

0- Frank Rijkaard
0- Pep Guardiola
0- Tito Vilanova
0- Tata Martino
1- Luis Enrique
9- Ernesto Valverde


Хвалиш ли ми го ?

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот kingofpop » 06 юни 2017 17:49

нема никви слухове за трансфери....не е като да нямаме нужда от халф и десен бек :?
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Middlesbrough » 06 юни 2017 19:34

Е има за Бейерин , пак ще се бръкнем с 45 млн за юноша :oops: ! Другите са Коутиньо , Верати ! Според мен ни трябва и нападател , защото ако Суарез отново повтори играта си от завършилия сезон , пак ще е зле положението ! Но всичко си зависи от Валверде ! Да видим до къде може да ни докара тоя пич :idea:


Офтопик:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот kingofpop » 07 юни 2017 04:22

Коутинчето абсурд според мен....даже не вярвам да имаме и интерес пък и да имаме едва ли ще иска точно като влязоха в ШЛ да напуска.....иначе Верати ще е добре да дойде да живнем малко в халфовата линия, че там Реал ни превъзхожда бая....за Бейерин съм 50/50

Валверде ми харесва, мисля, че ще сме бая по-добри с него, ама да видим :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот tatusindo » 07 юни 2017 12:11

Меси искал да се привлекат Верати, Коутиньо, Бейерин и Усман Дембеле .... Колко е вярно нз - вчера го четох някъде.... и за 4-мата за За аз ... Има нужда отбора от свежи идеи във всички линии ...

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот kingofpop » 07 юни 2017 21:29

и 4 мата са супер, особено Дембеле и Коу, първия има бая потенциал....ако вземме 2 ма от Коу, Дембеле и Верати ще е чуден джам :mrgreen: (въпреки че за Коу дори не вярвам и да имаме интерес, а и да имаме Пул ще искат майка си и баща си)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2970
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот JimBeam » 08 юни 2017 00:14

tatusindo написа:Меси искал да се привлекат Верати, Коутиньо, Бейерин и Усман Дембеле .... Колко е вярно нз - вчера го четох някъде.... и за 4-мата за За аз ... Има нужда отбора от свежи идеи във всички линии ...


Какво значи Меси искал? Той ли е треньора, той ли определя кои играчи да се взимат, той ли е шефа в клуба? Прекалено много власт му се дава за играч и разбирам че е легенда, но не може той да казва кой да се взима и кой не и да се чака неговото одобрение. Прекалено много зависите от него и като се махне ще изпаднете в голяма дупка.

Потребителски аватар
Vanderlei_Luxemburgo
Мнения: 231
Регистриран на: 16 апр 2017 04:21

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Vanderlei_Luxemburgo » 08 юни 2017 00:21

Коутинчо е играл в ШЛ още на 18г. с Интер (2010/2011), когато разпра Тотнъм. :lol:
После и при Брендън Роджърс игра, така че е време да се пробва с трети отбор в ШЛ - Барса. :mrgreen:
Как да няма трансферни слухове бе ? Семедо от Бенфика вече е почти осигурен за Барселона, ако не сте разбрали още. :shock:

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот tatusindo » 08 юни 2017 12:04

Vanderlei_Luxemburgo написа:Коутинчо е играл в ШЛ още на 18г. с Интер (2010/2011), когато разпра Тотнъм. :lol:
После и при Брендън Роджърс игра, така че е време да се пробва с трети отбор в ШЛ - Барса. :mrgreen:
Как да няма трансферни слухове бе ? Семедо от Бенфика вече е почти осигурен за Барселона, ако не сте разбрали още. :shock:

Той десен бек ли или се бъркам ?


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта