Новините за БАРСЕЛОНА !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

chakalat
Мнения: 846
Регистриран на: 18 апр 2011 01:12
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот chakalat » 07 сеп 2017 14:00

Tiberius написа:Не мога да разбера от къде започнаха тези словесни войни. :lol:


Дълго е... Когато започна трансферния прозорец kingofpop беше така любезен да попита във форума на Ливърпул кой ще взимаме да замества Коутиньо. Обясних му че няма да го продадем и че след като това стане ще му го припомня което доведе до реплики на тема Английски-Испански футбол от които се разчуства фена на Реал. След като прозореца затвори си изпълних обещанието а фена на Реал реши че тук е времето и мястото да спорим на тема Английски-Испански футбол и да ми обяснява че трябва да си мълча(което няма как да стане). Независимо дали му харесва или не форума на Ливърпул е в пъти по активен от този на Реал, и поради тази причина той виси всеки ден там с обяснения колко е велик Реал и Испанския футбол което естествено не се посреща добре. Човека просто реши да пренесе спорове от някъде си при вас, разбирам го инак закакво да отваря тия форуми изобщо ...

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот sapio0o » 07 сеп 2017 14:38

chakalat написа:Щом те топли това че за 32 години сте играли на 1 финал и сте го загубили радвам се за теб.


За периода имаме и много полуфинали. Какво да ти кажа, различни времена. Реал си има своите постижения и в КЕШ, и в ШЛ. За разлика от Ливърпул не сме отпадали в групова фаза.

chakalat написа:и поради тази причина той виси всеки ден там с обяснения колко е велик Реал и Испанския футбол което естествено не се посреща добре.


Ти нормален ли си, къде ги виждаш тия обяснения всеки ден колко е велик Реал? :o Един път не съм дошъл да ви говоря за испански футбол. Вие сте тези, които първи отваряте темата. От мен се иска просто да репликирам и да ви върна в реалността. :lol: Виж, това дали ти изнася или не не е мой проблем. Аз говоря с факти. Като не си в позиция да се защитиш просто приключваш спора. Иначе се зацикля и се получават ей такива безсмислени спорове при това в чужда тема.

Само не разбрах за цялото това време, какво толкова лошо са направили Барселона като са поискали Коутиньо. Окей, за теб е лошо, понеже губите считан за добър футболист, но пък не правите ли и вие същото всеки сезон с други отбори? Не купувате ли и вие футболисти?

Говориш за бойкоти. Какво ти е виновна Барселона, че Коутиньо прави бойкот? Ми играе му се на високо ниво на човека, шанс веднъж в живота и ти вместо да се разочароваш от него и постъпката му, обвиняваш клуб, който просто държи да го купи. Абсурдно е това. :o Аз да се сърдя ли на Челси, понеже Мората отказа да продължи с нас и си поиска трансфер? Ми не, нямам това право. Човекът е свободен да избира своето бъдеще. Дано му се получи. Със Свиленов живеете в някаква друга реалността, в която май само Ливърпул съществува.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот iliev72 » 07 сеп 2017 14:47

Отворко ще ти задам един въпрос - отиваш в магазина и си харесваш телевизор и питаш колко струва и отговора е Not For Sale !
Ти какво ще направиш тогава ?!
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
frostbite
Мнения: 2157
Регистриран на: 17 дек 2011 17:42
Skype: n/a
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот frostbite » 07 сеп 2017 15:05

Интересен спор са заформя между фенове на Ливърпул и Реал в подфорума на Барселона, как стана това... :mrgreen: :mrgreen:
[center][wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/882/6178882s.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/67/6149067A.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот iliev72 » 07 сеп 2017 15:18

frostbite написа:Интересен спор са заформя между фенове на Ливърпул и Реал в подфорума на Барселона, как стана това... :mrgreen: :mrgreen:

Питай GloryHunter-чето което си вре гагата навсякъде !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

chakalat
Мнения: 846
Регистриран на: 18 апр 2011 01:12
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот chakalat » 07 сеп 2017 15:48

sapio0o написа:
chakalat написа:Щом те топли това че за 32 години сте играли на 1 финал и сте го загубили радвам се за теб.


За периода имаме и много полуфинали. Какво да ти кажа, различни времена. Реал си има своите постижения и в КЕШ, и в ШЛ. За разлика от Ливърпул не сме отпадали в групова фаза.
[offtopic]Смятай си го за успешен, нямам намерение да споря, това не ме интересува просто ти го споменах като факт за да ти припомня, че силните на деня се сменят.[/offtopic]

chakalat написа:и поради тази причина той виси всеки ден там с обяснения колко е велик Реал и Испанския футбол което естествено не се посреща добре.


Ти нормален ли си, къде ги виждаш тия обяснения всеки ден колко е велик Реал? :o Един път не съм дошъл да ви говоря за испански футбол. Вие сте тези, които първи отваряте темата. От мен се иска просто да репликирам и да ви върна в реалността. :lol: Виж, това дали ти изнася или не не е мой проблем. Аз говоря с факти. Като не си в позиция да се защитиш просто приключваш спора. Иначе се зацикля и се получават ей такива безсмислени спорове при това в чужда тема.
[offtopic]Всичко е въпрос на гледна точка. Както ти е добре известно много от футболните фенове например не броят първите ви 6 КЕШ-а. Други пък ги броят. Едни гледат числа и статистики, други не. Това което ти смяташ за факт не означава че е, то може да е факт за теб за друг да е просто ала-бала. Не си ти човека който да определя кое е правилно и кое не. За феновете на Английския футбол, Испанското първенство е боза и цирк(въпрос на гледна точка), за феновете не Испанското пък Английското е пълен абсурд, надценено и тнт(друга гледна точка). Не си ти този който определя кое какво е.[/offtopic]
Само не разбрах за цялото това време, какво толкова лошо са направили Барселона като са поискали Коутиньо. Окей, за теб е лошо, понеже губите считан за добър футболист, но пък не правите ли и вие същото всеки сезон с други отбори? Не купувате ли и вие футболисти?
[offtopic]Стратегията на Испанските отбори ти я обяснявах вече, нямам намерение да го правя пак.
Дразнещо е не че са го поискали а всичко около това искане.
Това за бойкота го има само в Испанските медий. Това че Коутиньо е искал трансфер в Барса го има само в Испанските медий.
През целия трансферен прозороц от първия до последния ден Ливърпул си държеше на позицията че не се продава. Накрая когато се оказа че не се шегуват едва ли не Ливърпул се оказаха с нещо виновни че не са го продали. Лайната в медийте не спират и течат в промишлени количества, всички тези лайна идват от Испания.Когато Барса и Реал даваха по 100 милиона за футболисти и се биеха в гърдите колко са големи го смятаха за нормално, сега когато други започнаха да дават повече от тях последваха жалби, мрънкане и всевъзможни глупости. Започнаха да играят игра на която те определиха правилата и сега когато се оказа че не могат да я играят взеха да мрънкат.
Дразнещ е факта че едва ли не Ливърпул а и всички други са длъжни да си продават футболистите на Барса и ако това не стане лайната който идват от Испания са огромни.[/offtopic]

Говориш за бойкоти. Какво ти е виновна Барселона, че Коутиньо прави бойкот? Ми играе му се на високо ниво на човека, шанс веднъж в живота и ти вместо да се разочароваш от него и постъпката му, обвиняваш клуб, който просто държи да го купи. Абсурдно е това. :o Аз да се сърдя ли на Челси, понеже Мората отказа да продължи с нас и си поиска трансфер? Ми не, нямам това право. Човекът е свободен да избира своето бъдеще. Дано му се получи. Със Свиленов живеете в някаква друга реалността, в която май само Ливърпул съществува.

[offtopic]Отвори си малко очите и чети нещо различно от Испански лайна. Къде освен в Испанските медий си видял че Коутиньо прави бойкот и че иска д аиграе в Барса ? Всичките му действия говорят точно обратното, подписа 5 годишен договор без клаузи и уговорки, лично той заяви на живо че не смята да ходи никъде и че подписания от него договор засвителства за това. Сравнения с Мората и Коутиньо са жалки и смешни. Ако не сте искали да го продавате това е ваш избор, в Англия не се е споменавало че Мората иска в Челси, че няма да тренира, че ще бойкотира и какво ли още не. Челси ви предложи пари на които вие се съгласихте и го продадохте. Не сте заявявали че не се продава а и това не е първия път в който го продавате.
И футболистите и клубовете (основно 2-та Испански но не само) трябва да се научат да уважават останалите. Случай като Сити и Тевез, Ливърпул и Сако, сега и Челси и Коща трябва да зачестят за да разберат футболистите че трябва да носят отговорност за решенията си, да мислят когато подписват договори а клубовете трябва да спрат да мътят главите на футболистите чрез всевъзможни начини(случая с Коутиньо).
Дразнещо е че футболист който преди по-малко от 6 месца подписва 5 годишен договор решава след 3 че иска да ходи в Барса. Наясно ли си че това не е единствено само негово решение а че му е повлияно(което е забранено от УЕФА) с споменатите от мен цигански подходи ?
Не те разбирам наистина, феновете на Барселона осъзнават че ръководството им е боза, че подхода на това ръководство доведе до напускането на Неймар, винят ги за липсата на попълнения каквито очакваха, цирковете около договорите на Меси и Иниеста са допълнение. А ти се опитваш да ги защитаваш... Разбирам те, фен на Реал, какво по-добро от слаба Барса със смешно ръководство.....[/offtopic]

chakalat
Мнения: 846
Регистриран на: 18 апр 2011 01:12
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот chakalat » 07 сеп 2017 16:03

frostbite написа:Интересен спор са заформя между фенове на Ливърпул и Реал в подфорума на Барселона, как стана това... :mrgreen: :mrgreen:

Аз поне съжалявам и се извинявам за това. Единственото ми намерение беше да се избъзикам с kingofpop а не да троля с кралски особи който смятат че определят кое е правилно и кое не във футбола :)
Човека просто е решил че знае всичко и че той определя всичко и че това че е фен на Реал му дава допълнителни умения и права и аз не обичам и не търпя такива....

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот kingofpop » 07 сеп 2017 17:46

chakalat написа:
frostbite написа:Интересен спор са заформя между фенове на Ливърпул и Реал в подфорума на Барселона, как стана това... :mrgreen: :mrgreen:

Аз поне съжалявам и се извинявам за това. Единственото ми намерение беше да се избъзикам с kingofpop а не да троля с кралски особи който смятат че определят кое е правилно и кое не във футбола :)
Човека просто е решил че знае всичко и че той определя всичко и че това че е фен на Реал му дава допълнителни умения и права и аз не обичам и не търпя такива....


аз приемам напълно нормално факта, че си решил да се бъзикаш с мен, щото наистина бях сигурен, че ще вземем Коу :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: в правото си да ме бъзнеш, даже аз харесвам тези бъзици и номерца, те са част от закачките между феновете и няма нищо лошо в тях
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот iliev72 » 07 сеп 2017 18:31

Philippe Coutinho all smiles on Liverpool training return

Изображение
Дерзай :) :) :) Имаш право да умреш от завист :lol: :lol: :lol:
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

chakalat
Мнения: 846
Регистриран на: 18 апр 2011 01:12
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот chakalat » 07 сеп 2017 21:06

kingofpop написа:
chakalat написа:
frostbite написа:Интересен спор са заформя между фенове на Ливърпул и Реал в подфорума на Барселона, как стана това... :mrgreen: :mrgreen:

Аз поне съжалявам и се извинявам за това. Единственото ми намерение беше да се избъзикам с kingofpop а не да троля с кралски особи който смятат че определят кое е правилно и кое не във футбола :)
Човека просто е решил че знае всичко и че той определя всичко и че това че е фен на Реал му дава допълнителни умения и права и аз не обичам и не търпя такива....


аз приемам напълно нормално факта, че си решил да се бъзикаш с мен, щото наистина бях сигурен, че ще вземем Коу :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: в правото си да ме бъзнеш, даже аз харесвам тези бъзици и номерца, те са част от закачките между феновете и няма нищо лошо в тях


Абсолютно съм съгласен стига да няма излишни обиди и глупости. В интерес на истината случилото се през лятото е за ваше добро. Всеки отбор има нужда от промяна периодично и при вас е време за такава която ще ви се отраи добре във всички отношения. Няма отбор който да може да е на върха непрекъснато. Обстановката на трансферния пазар е малоумна а сегашното ви ръководство показа че не е говото да се справи с нея. Според мен ще последва промяна макар че с този луд пазар само някой незнаещ си парите арабин може да се справи....
Аналогично е и при нас, Суарез беше обица на ухото(най-голямата но не и единствената в последните години) а не може да имаш претенции за нищо ако позволяваш всяка изгряла/изгряваща звезда да напуска където си поиска и когато си поиска. Клоп показа какво очаква всеки който не спазва това което се иска от него със Сако(според мен го използва за пример на останалите, не е проблем да съсипеш нечия кариера и да го превърнеш в цел на отбори средняци).
Като цяло аз бях много по-сигурен от теб че няма да продадем Коутиньо още преди трансферния прозорец поради много причини.


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта