Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PhilippeCoutinho
Мнения: 199
Регистриран на: 18 апр 2012 19:54
Контакти:

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот PhilippeCoutinho » 30 сеп 2012 14:32

Изображение


Червения картон даже не е за гледане,ебахти измислената работа...
[wrapimg=]http://24.media.tumblr.com/70ed75d219271c3fa5426e601ee9c908/tumblr_merb5e0M6h1r5vp1oo1_250.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот Lord VOODOO » 30 сеп 2012 14:33

MORSKI написа:
Lord VOODOO написа:
Градски, влизам във вашкият раздел от Класико за Класико. Ако трябва да изчета всичките теми за мачовете от миналият сезон, за да видя за всеки мач какво си писал колко време ще ми отнеме според теб? Целият ден, два дена? И понеже имам два мача на ум.. .сега ще им потърся темите, защото ми е любопитно какво си коментирал в тях. ;)


А дойде ли на моята! Аз ако тярбва да се ровичкам из всичките ти 20 к мнения с другия ник да не съм луд :lol: Това си е цял ден, че и отгоре! Така че в момента го карам на доверие, че никога не си оспорвал когато е имало очевидно подпиране от ваша страна! Но честно казано слагам го под съмнение това!


То се вижда, когато пиша във вашият раздел, градски. Какво да не би да не съм спрял да посещавам вашият раздел и да го правя само когато има Класико?
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот MORSKI » 30 сеп 2012 14:33

FCBarcelona7 написа:Каквото е за Барселона такова е и за другите. Колкото грешки е имало за Барселона толкова е имало и за Реал Мадрид, Хетафе, Леванте, Реал Сосиедад и тн. Но вие всички гледате само Барса и после се изливате тук с най-различни абсурдни мнения. И като ви показваме най-различни факти и какво ли не вие отричате и си знаете вашето ! Да снощи съдията ни подпря признаваме си, но както казва Мегъна колко пъти ни ряза (не за снощния мач)? Но вие това не го гледате естествено и тогава си мълчите !


А това е нещо друго! Обаче миналата година в нашия раздел защо не видях един фен на Барса да говори по тоя начин, че каквото е за Реал е и за Браса! А? Нещо сменихте плочата! Не ми говори за абсурдни мнения като явно не си запознат. Вземи поразрови се във форума на Реал и виж какво значат абсурдни мнение от фенове на вашия отбор!

А вие защо миналата година не мълчахте, а сега мълчите когато нас ни режат тоя сезон?

Потребителски аватар
FCBarcelona7
Мнения: 1496
Регистриран на: 07 апр 2012 23:43
Контакти:

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот FCBarcelona7 » 30 сеп 2012 14:38

MORSKI написа:
FCBarcelona7 написа:Каквото е за Барселона такова е и за другите. Колкото грешки е имало за Барселона толкова е имало и за Реал Мадрид, Хетафе, Леванте, Реал Сосиедад и тн. Но вие всички гледате само Барса и после се изливате тук с най-различни абсурдни мнения. И като ви показваме най-различни факти и какво ли не вие отричате и си знаете вашето ! Да снощи съдията ни подпря признаваме си, но както казва Мегъна колко пъти ни ряза (не за снощния мач)? Но вие това не го гледате естествено и тогава си мълчите !


А това е нещо друго! Обаче миналата година в нашия раздел защо не видях един фен на Барса да говори по тоя начин, че каквото е за Реал е и за Браса! А? Нещо сменихте плочата! Не ми говори за абсурдни мнения като явно не си запознат. Вземи поразрови се във форума на Реал и виж какво значат абсурдни мнение от фенове на вашия отбор!

А вие защо миналата година не мълчахте, а сега мълчите когато нас ни режат тоя сезон?

Аз се регистрирах края на миналия сезон и никога не съм писал за съдията на мачовете на Реал ! А какво рязане тоя сезон ?
[center][wrapimg=]http://puu.sh/2IoDc.png[/wrapimg][/center]

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот MORSKI » 30 сеп 2012 14:38

Lord VOODOO написа:Не мога да нося отговорност за колегите каталунци, нали така? Аз отговарям за себе си.

Сега прегледах темата за прословутият мач Майорка - Реал 1:2, когато при 1:0 отмениха редовен гол на Майорка. Ето я темата: realmadrid/viewtopic.php?f=27&t=97385&st=0&sk=t&sd=a В нея няма нито едно твое мнение, та с голямо закъснение какво ще кажеш за тази ситуация? ;)

П.П. Сега отивам да намеря темата за мача ви с Валенсия и прословутата игра с ръка на Игуаин в наказателното ви поле, за да видя дали си коемнтирал ситуацията и ако си какво си казал. ;)


Какво да кажа като аз наистина не помня конретния мач. Това са 50 мача на сезон, по 90 минути дали помня всяка ситуация, как мислиш :lol: В темата няма видео на спорните положения, дай да видя. Така всеки може да говори, че ни били подпирали. То се и вижда де, след края на мача е пълно с "хейтъри" от каталунска страна, които да обясняват как все нас подпирали :lol: Тая тема я покажи на фкБарселкона 7 да почете малко и после да ми говори!

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот Lord VOODOO » 30 сеп 2012 14:38

Градски, прегледах и темата за мача с Валенсия от миналият сезон: realmadrid/viewtopic.php?f=27&t=93675&st=0&sk=t&sd=a И в нея нямаш нито едно мнение. В общи линии прави ми впечатление, че в мачовете, в коитоима псорно съдийство във ваша полза теб те няма и ти тези ситуации не ги коментираш! Е как тогава да ти изкарам цитат, че ги отричаш?!

И ето на, сега имаш възможност да ги коментираш и да ги признаеш или отречеш. Ако си забравил ситуацията с Игуаин кажи си, веднага ще ти постна клип. ;)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот MORSKI » 30 сеп 2012 14:41

Lord VOODOO написа:[b][color=#004000]Не мога да нося отговорност за колегите каталунци, нали така? Аз отговарям за себе си.


Ти не можеш, но ги защитаваш така, както правиш отбора си! Ти не можеш да говориш за тях, но аз мога, както и останалите фенове на Реал! Защото ни писна на оная работа миналия сезон! Най-вече от ФКБ индивида!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот MORSKI » 30 сеп 2012 14:44

Lord VOODOO написа:Градски, прегледах и темата за мача с Валенсия от миналият сезон: realmadrid/viewtopic.php?f=27&t=93675&st=0&sk=t&sd=a И в нея нямаш нито едно мнение. В общи линии прави ми впечатление, че в мачовете, в коитоима псорно съдийство във ваша полза теб те няма и ти тези ситуации не ги коментираш! Е как тогава да ти изкарам цитат, че ги отричаш?!

И ето на, сега имаш възможност да ги коментираш и да ги признаеш или отречеш. Ако си забравил ситуацията с Игуаин кажи си, веднага ще ти постна клип. ;)


Дай клип и ще видим. Наистина не я помня конкретната ситуация. Не знам обаче защо обсъждаме само мачове на Реал- дай да обсъдим и спорни мачове на Барса миналия сезон или според теб такива няма :lol: :shock: Защото миналата година и дума не обелиха феновете на Барса за спорни отсъждания в тяхна полза, а не ми се вярва за 38 кръга познавайки съдиите в Испания и нагласите, че сте гранд, да е нямало. Ще ми е интересно да видя дали и как си коментирал тогава въпросните спорни положения. Но честно казано, това си е повече от ден ровичкане, а аз лично нямам това време. Ти, ако имаш, дерзай. Така ще бъде най-честно и справедливо!

ПС: Като няма мои мнения защо ми говориш тогава как едва ли не съм говорил разпалено и съм отричал, че не са ни подпряли :lol:
Последна промяна от MORSKI на 30 сеп 2012 14:46, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот Lord VOODOO » 30 сеп 2012 14:44

MORSKI написа:
Lord VOODOO написа:Не мога да нося отговорност за колегите каталунци, нали така? Аз отговарям за себе си.

Сега прегледах темата за прословутият мач Майорка - Реал 1:2, когато при 1:0 отмениха редовен гол на Майорка. Ето я темата: realmadrid/viewtopic.php?f=27&t=97385&st=0&sk=t&sd=a В нея няма нито едно твое мнение, та с голямо закъснение какво ще кажеш за тази ситуация? ;)

П.П. Сега отивам да намеря темата за мача ви с Валенсия и прословутата игра с ръка на Игуаин в наказателното ви поле, за да видя дали си коемнтирал ситуацията и ако си какво си казал. ;)


Какво да кажа като аз наистина не помня конретния мач. Това са 50 мача на сезон, по 90 минути дали помня всяка ситуация, как мислиш :lol: В темата няма видео на спорните положения, дай да видя. Така всеки може да говори, че ни били подпирали. То се и вижда де, след края на мача е пълно с "хейтъри" от каталунска страна, които да обясняват как все нас подпирали :lol: Тая тема я покажи на фкБарселкона 7 да почете малко и после да ми говори!


Заповядай: :)

[center][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ywro-YL-u0Q[/youtube][/center]

В края на клипа, (44-45-а секунда) ясно се вижда, че засада НЯМА. ;)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот Lord VOODOO » 30 сеп 2012 14:46

MORSKI написа:
Lord VOODOO написа:Градски, прегледах и темата за мача с Валенсия от миналият сезон: realmadrid/viewtopic.php?f=27&t=93675&st=0&sk=t&sd=a И в нея нямаш нито едно мнение. В общи линии прави ми впечатление, че в мачовете, в коитоима псорно съдийство във ваша полза теб те няма и ти тези ситуации не ги коментираш! Е как тогава да ти изкарам цитат, че ги отричаш?!

И ето на, сега имаш възможност да ги коментираш и да ги признаеш или отречеш. Ако си забравил ситуацията с Игуаин кажи си, веднага ще ти постна клип. ;)


Дай клип и ще видим. Наистина не я помня конкретната ситуация. Не знам обаче защо обсъждаме само мачове на Реал- дай да обсъдим и спорни мачове на Барса миналия сезон или според теб такива няма :lol: :shock: Защото миналата година и дума не обелиха феновете на Барса за спорни отсъждания в тяхна полза.

ПС: Като няма мои мнения защо ми говориш тогава как едва ли не съм говорил разпалено и съм отричал, че не са ни подпряли :lol:


Ръката на Игуаин:

[center][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=PpYxxyYLg4Y[/youtube][/center]

Няма проблеми да обсъдим и спорни положения за Барса, които да не съм ги признал. Избора е изцяло твой. Сети се за такава ситуация питай и ще ти кажа дали съм съгласен или не и ако не съм приложи клип да обсъдим ситуацията. ;)

П.П. Миналият сезон в Примера най-скандално ни подпряха срещу Севиля на Камп Ноу, когато в продължението рефера ни ПОДАРИ дузпа, която Меси изпусна и мача завърши 0:0. Но аз това си го признавам. ;)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта