Расинг Сантандер - Меси 1:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Расинг Сантандер - Меси 1:2

Мнениеот Old_death » 02 фев 2009 11:40

Какво има да се коментира?Просто Меси е гениален и не разбрах на какво основание дадоха приза на гелосания Роналдо!Дано има късмет момчето и да продължи развитието си без контузии!
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
ASOTO
Мнения: 62
Регистриран на: 11 окт 2008 18:20
Контакти:

Re: Расинг Сантандер - Меси 1:2

Мнениеот ASOTO » 02 фев 2009 16:41

От всичко най-лошото е, че останахме почти без защита за следващия мач. Абидал, Силвиньо, Санчес и Касерас ще трябва да се справят и то без опция за смяна май, май. Освен ако не излезем с 3-ма в защита. Но както и да е, добре е, че взехме 3 точки тук, което показва и че когато не играем на 100% можем да побеждаваме, било ти и само с гения на Меси. :)
F.C.Barçelona - Més que un Club

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Расинг Сантандер - Меси 1:2

Мнениеот LordVOODOO » 03 фев 2009 14:12

Морски, ти гледай малко реално не нещата! Първо (това вече съм го казвал) Барса показва тенденции към подценяване на видимо по-слабите отбори, но когато трябва да играе със силен отбор (както ги наричаме грандове) мажем! Пример мачовете за купата срещу Атлетико.

Второ отборите се хвърлят да играят на нож със нас, като използват прекалено много балтии, които съдиите остават безнаказани! Ок тоя ******** съдията даде червени картони на Пике и Маркез, ама къде му бяха картоните, когато трябваше да ги показва на играчите на Сантандер??? С тия двойни стандарти какво очакваш? При вторият гол на Меси, той беше ритнат във въздуха, по принци това е дузпа, но топката влезе във вратата и се зачита по-тежкото, т.е. гола, само че оня педал дето изрита Меси тярбваше да получи жълт картон за това, а той вече имаше един жълт... Има още 5-6 такива примера за мача. Реално Сантандер трябваше да завърши мача с не повече от 7 играча на терена!!! Нека съдиите почнат да показват на 100% картоните на играчите на другите отбори и ще видиш как веднага ще почнат да играят чисто срещу нас, а почнат ли да играят чисто срещу нас всеки мач другите ще падат с минимум 4:0! Хайде да ви видим вас "много силните" как ще играете, когато на терена сте с 9 човека срещу 12 (броя и съдията)!!!

Трето всеки отбор и всеки играч има леки спадания във формата си. Вече съм казвал, че от началото на тази година играта на Барса не е на онова ниво от края на миналата, усеща се едно леко отпускане, което се дължи основно на категорично спечеленият първи полусезон. Да си кажа честно искрено се надявам Барса да загубят следващият си мач - този за купата срещу Майорка (то и без защита май точно това ще стане), а се надявам това да стане, защото ще подейства отрезвително на отбора и ще ги приземи на земята. Сериите от много мачове без загуба са хубаво нещо, но надуват прекалено много самочувствието и това в един момент може да изиграе лоша шега на всеки отбор.

Четвърто в момента и ние имаме проблеми с контузени и наказани играчи. Капитана ни е контузен, а без него все едно сме без защита! Иниеста вече се върна в игра, но все още не е в оптимална форма, Габи Милито е трайно контузен, така че нормално е да имаме някой друг по-тежък мач.

Пето Меси е в пъти по-добър от Робен! Разликата е в това, че ние без него можем да смажем отбор като Лион, а вие без Робен няма да можете! Както вече казах Барселона играят много по-силно, когато трябва да играят с по-силни отбори и това е неоспорим факт. ;)


Асото не бери грижи, дори и да загубим първият мач за купата срещу Майорка после ще има реванш, а наказаните вече ще могат да играят. Още повече, че испанската футболна федерация, май ще отмени единият червен картон - този на Пике. ;) Ще поживеем и ще видим, но не би трябвало да имаме проблеми с класирането на финала. ;)
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Расинг Сантандер - Меси 1:2

Мнениеот MORSKI » 04 фев 2009 22:09

LordVOODOO написа:Морски, ти гледай малко реално не нещата! Първо (това вече съм го казвал) Барса показва тенденции към подценяване на видимо по-слабите отбори, но когато трябва да играе със силен отбор (както ги наричаме грандове) мажем! Пример мачовете за купата срещу Атлетико.

Второ отборите се хвърлят да играят на нож със нас, като използват прекалено много балтии, които съдиите остават безнаказани! Ок тоя ******** съдията даде червени картони на Пике и Маркез, ама къде му бяха картоните, когато трябваше да ги показва на играчите на Сантандер??? С тия двойни стандарти какво очакваш? При вторият гол на Меси, той беше ритнат във въздуха, по принци това е дузпа, но топката влезе във вратата и се зачита по-тежкото, т.е. гола, само че оня педал дето изрита Меси тярбваше да получи жълт картон за това, а той вече имаше един жълт... Има още 5-6 такива примера за мача. Реално Сантандер трябваше да завърши мача с не повече от 7 играча на терена!!! Нека съдиите почнат да показват на 100% картоните на играчите на другите отбори и ще видиш как веднага ще почнат да играят чисто срещу нас, а почнат ли да играят чисто срещу нас всеки мач другите ще падат с минимум 4:0! Хайде да ви видим вас "много силните" как ще играете, когато на терена сте с 9 човека срещу 12 (броя и съдията)!!!

Трето всеки отбор и всеки играч има леки спадания във формата си. Вече съм казвал, че от началото на тази година играта на Барса не е на онова ниво от края на миналата, усеща се едно леко отпускане, което се дължи основно на категорично спечеленият първи полусезон. Да си кажа честно искрено се надявам Барса да загубят следващият си мач - този за купата срещу Майорка (то и без защита май точно това ще стане), а се надявам това да стане, защото ще подейства отрезвително на отбора и ще ги приземи на земята. Сериите от много мачове без загуба са хубаво нещо, но надуват прекалено много самочувствието и това в един момент може да изиграе лоша шега на всеки отбор.

Четвърто в момента и ние имаме проблеми с контузени и наказани играчи. Капитана ни е контузен, а без него все едно сме без защита! Иниеста вече се върна в игра, но все още не е в оптимална форма, Габи Милито е трайно контузен, така че нормално е да имаме някой друг по-тежък мач.

Пето Меси е в пъти по-добър от Робен! Разликата е в това, че ние без него можем да смажем отбор като Лион, а вие без Робен няма да можете! Както вече казах Барселона играят много по-силно, когато трябва да играят с по-силни отбори и това е неоспорим факт. ;)


Асото не бери грижи, дори и да загубим първият мач за купата срещу Майорка после ще има реванш, а наказаните вече ще могат да играят. Още повече, че испанската футболна федерация, май ще отмени единият червен картон - този на Пике. ;) Ще поживеем и ще видим, но не би трябвало да имаме проблеми с класирането на финала. ;)



Ще почна отзад напред,за мен Лион е в пъти по-силен от Сантандер,Майорка и компания,тоест без Меси няма да ги биете,не си мисли,че не зависите от него,това е смешно... За теб може и да е по-силен от Робен,ама за мен не е ;)

Сега видя ли какво е да имате контузии,нещо май не е същото,като да си в пълен състав.Да ти напомням ли как дойдоха тези 12 точки аванс и защо в началото на сезона бяхме равностойни, а в последствие ни задминахте с толкова,на нас половината отбор ни го нямаше по едно време ;)


Прав си,че всеки отбор има спадове,ама вие се бяхте самозабравили и фенове и отбор.....

Еми нали сте гранд,естествено е да играят на нож срещу вас,ти каво искаш балет ли да играят,пак гледаш еднозначно на нещата.Вие не играете най-чистият футбол в света,ако те пита теб човек,то би било така,ама в действителност не е така
:lol: Сега това с колко футболисти трябва да били завършили Сантандер мача,са безпочвени оправдания,граничещи със смехория.Погледни релано,не сте машина,пък и не играете,чак толкова красив футбол.....

И най-накрая,това,че сте подценявали си е ваш проблем,не би трябвало да подценявате,пък и дали наистина сте подценявали някой мач,или сте в слаба форма,това ти няма как да го знаеш,Гуардиола по-може да знае :D

Така,че по нито 1 точка не съм съгласен с теб ;)

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Расинг Сантандер - Меси 1:2

Мнениеот LordVOODOO » 06 фев 2009 19:52

За разлика от теб, аз имам от къде да знам какво става с отбора. Като сосио на тима разполагам с много повече информация, защото фактически съм собственик, макар и на малка частица от отбора! ;) Капиш? Гуардиола всеки понеделник прави разбор на случилото се през седмицата пред борда на директорите, а после извадка с най-важната информация от този разбор се изпраща по e-mail-a на всяко сосио. ;) Така че всичко идва от подценаване. Има играчи които играят със серце и биха дали всички от себе си за отбора, но си има и наемници, които ги вълнуват парите като Ето'О, Анри, Гудьонсен и тн, които не ги вълнува друго освен банковата имсметка и след продължаващата серия от победи става все по-трудно да се мотиварат тия играчи. Така че всичко опира до подценяване. ;)

Да ние не играем най-чистият футбол в света - факт! Но играем най-чистият футбол в примера! Виж статистиката, виж колко нарушения са направили нашите играчи и виж всички останали. И да определено през последните няколко кръга в примера (по-точно от дербито с вас) всеки път ни ощетяват яко! Нека играят на нож с нас, нека другите отбори се борят до последно за победата снас, но нека не играят ръгби на терена! Разбираш ли разликата? Едно е да дръпнеш някого за фланелката, колкото да го забавиш, друго е открито да се опитваш да контузиш противников играч и съдията да оставя това нещо безнаказано!

За контузиите, много добре знам какво означава да имаш много контузени играчи в отбора, разликата м/у добрите и слабите отбори е в това, че добрите и с контузени и наказани играчи пак си печелят мачовете и не губят точки, за да изостанат на примерно 12 точки от лидера!!! Да и ние се измъчихме малко, но все пак печелим, а Реал губеше наред! Ето ти разликата м/у двата отбора. ;) Колкото до Робен... хах не ставай смешен. Тази година дадоха всички награди на оня балък Роналдо, но кой беше навсякъде втори, а къде беше Робен? Какво направи Робен на европейското? Като е много добър защо не можа да направи Холандия шампион, както Меси направи Аржентина олимпийски шампион? Замисляй се малко над фактите и тогава говори. Сега ще кажеш, че съм пристрастен и затова говоря така, но просто истината е, че фактите съвпадат с моите пристрастия и този път са изцяло в моя полза!

Не не сме се самозабравили, има още много какво да желаем от отбора, а самият отбор какво да показва! И колкото и дане искаш да го признаеш в момента ние играем най-красивият футбол в света! И това не е от месец или два, а от цели 5 години!!! Като толкова знаеш, хайде кажи кой отбор според теб играе по-красиво от нас, или пък играе най-красивият футбол! И моля те не се излагай да ми казваш Реал, защото вие освен да бието с по 1 на мъка друго не можете!

За Меси, да зависим от него - нормално той е най-добрият играч в света в момента, но все пак ние можем да се оправим по-добер без него, отколкото вие без Робен!

А колкото до Лион ще видим кой крив, кой прав, но не забравяй факта, че през този сезон играем най-силно срещу силните! И това да се накъкаш не можеш да го отречеш! Само си спомни мачовете срещу вас, Севиля, Валенсия, Виляреал и Атлетико, спомни си с каква голова разлика ги спечелихме и пак говори. ;)
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Расинг Сантандер - Меси 1:2

Мнениеот MORSKI » 06 фев 2009 21:10

Чувал ли си израза"с радиото не се спори" е сети се за кого се отнася :D

1:Не може да играете силно със силните и слабо със слабите,е...ти логиката дето я имаш :!: Еми значи не сте отбор,ако бяхте нямаше да играете 1 мач добре,а друг да подцените,рано или късно ще ядете хурката заради това.По-добре се оправяте без Меси ли,хахаха по-голям виц не можа да кажеш,без него ви се вижда каква ви е играта,бая хаотична ,а с него се променяте коренно,айде стига глупости,това само ти го оспорваш :!: (защо ли :lol: :o )
От 5 години викаш,я да ти напомня миналия сезон как играехте,какви 5 години какви 5 лева,че вие миналата година,когато биехте(рядко се случваше),че вие биехте с половин гол :P И да играехме по-добре от вас,може да сме биели с по 1 гол,ама е било 4:3 или 3:2,вие за такива зрелища смао можехте да си мечтаете,пак се изказа неподготвен........Освен всичко друго минлата година в примера газихме всичко наред,ти за по 1 гол ми говориш :P Мача с вас с 1 гол победа ли беше :o

А това за Робен показва,че не си компетентен в друга сфера осен твоята любима Барса,къде си тръгнал да ми сравняваш отбора до 20 години на Аржентина с този на Холандия,ти не си наред.....Като имаш предвид,че на национално ниво 1 футболист не може да е цял отбор :!: Както е случая с Робен,да не ти казвам Месито,ако беше контузен и наполовината на контузиите на Робен,че той нямаше сега и в махалата да може да рита,Робен е голям мъж защото въпреки болките играе класен футбол,а оня женчо Меси само да му влезеш леко в краката пада :!: Айде стига глупости.....
Вие не сте си изпоконтузили полвоината отбор нали,а имате 3,4 контузени,ние в 1 момент имахме 7 :!: И как биете в последните мачове,ще ти кажа еми с клизма и не ми казвай,че сте смачкали Еспаньол,защото звучи смешно :!: Особенно Сантандер така ги смачкахте,че няма на къде повече :lol:

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Расинг Сантандер - Меси 1:2

Мнениеот LordVOODOO » 07 фев 2009 01:37

Морски, миналата година бяхте по-добри от нас и заслужено станахте шампиони, но като красота ние сме над всички! Правиш ли разликата м/у красив и ефективен футбол? Пример Арсенал - в Англия играят най-красивият футбол, но резултатите никакви ги няма в последните години. Същото е с Барса, миналата година играхме красиво, но неефективно, а тази години освен красиво, не могат да ни спрат. Та когато говорим за красота във футбола (забрави всякакви успехи) Барса е над всички останали с много. ;)

А колкото до силните и слабите игри - нещата са точно така както ти ги казвам. Срещу слабаците или се мъчим, или ги бием с по 4-5 гола разлика, но за сметка на това, другите грандове в Испания ги размазахме - не е ли точно така? И да, ако продължаваме така все някъде ще ядем хурката - въпрос на време е. Далеч съм от мисълта, че до края на сезона няма да загубим нито един от останалите мачове. И това ще е заради високомерието на играчите ни, а не защото някой е по-добър от нас! Разбра ли най-после какво ти казвам?

А това, че един футболист не можел да прави играта на един отбор - наистина грешиш! Колко примера искаш? Нима на отбора на Аржентина от 86-та не им правеше играта само Марадона? Нима Бразилия не са печелили мачове, само защото Пеле е бил на терена? Нима Франция беше нещо без Платини? През 47 година, когато Аржентина печели Копа Америка това става благодарение само и единствено на Алфредо ди Стефано! Трябва ли да ти давам още примери. Както Меси коренно променя играта на Барса, така и коренно променя играта на Аржентина, и Аржентина без Меси е много слаба! И определено Меси е в пъти по-добър от Робен, забрави, че играе за вас, изобщо не могат да бъдат сравнявани двамата. Да си чул Марадона да казва за Робен, че е новият Марадона, но по-добър от него? Не, но за Меси го казва..., или сега ще кажеш, че разбираш повече от футбол от Марадона :?: :!: :?: :!: :?: :!:
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Расинг Сантандер - Меси 1:2

Мнениеот MORSKI » 07 фев 2009 01:44

LordVOODOO написа:Морски, миналата година бяхте по-добри от нас и заслужено станахте шампиони, но като красота ние сме над всички! Правиш ли разликата м/у красив и ефективен футбол? Пример Арсенал - в Англия играят най-красивият футбол, но резултатите никакви ги няма в последните години. Същото е с Барса, миналата година играхме красиво, но неефективно, а тази години освен красиво, не могат да ни спрат. Та когато говорим за красота във футбола (забрави всякакви успехи) Барса е над всички останали с много. ;)

А колкото до силните и слабите игри - нещата са точно така както ти ги казвам. Срещу слабаците или се мъчим, или ги бием с по 4-5 гола разлика, но за сметка на това, другите грандове в Испания ги размазахме - не е ли точно така? И да, ако продължаваме така все някъде ще ядем хурката - въпрос на време е. Далеч съм от мисълта, че до края на сезона няма да загубим нито един от останалите мачове. И това ще е заради високомерието на играчите ни, а не защото някой е по-добър от нас! Разбра ли най-после какво ти казвам?

А това, че един футболист не можел да прави играта на един отбор - наистина грешиш! Колко примера искаш? Нима на отбора на Аржентина от 86-та не им правеше играта само Марадона? Нима Бразилия не са печелили мачове, само защото Пеле е бил на терена? Нима Франция беше нещо без Платини? През 47 година, когато Аржентина печели Копа Америка това става благодарение само и единствено на Алфредо ди Стефано! Трябва ли да ти давам още примери. Както Меси коренно променя играта на Барса, така и коренно променя играта на Аржентина, и Аржентина без Меси е много слаба! И определено Меси е в пъти по-добър от Робен, забрави, че играе за вас, изобщо не могат да бъдат сравнявани двамата. Да си чул Марадона да казва за Робен, че е новият Марадона, но по-добър от него? Не, но за Меси го казва..., или сега ще кажеш, че разбираш повече от футбол от Марадона :?: :!: :?: :!: :?: :!:



Той и Ван Бастен утре може да каже,че Робен е по-добър,може и дори съм 100%уверен,че ще го каже.Ама това не е аршин,пак не си прав.

И за футболистите не си прав,един отбор затова е отбор защото не е от 1 играч,а от 11 мой.И ако другите 10 са пълни кавали,колкото и гениален да е Ди Стефано,Пеле,Марадона,Бастен,Платини и компания няма да се получи нищо.
Аржентина не е само Меси,запомни го!!!!!!Може и гений да си,ама ако защитата ти са пълни слабаци,все ще отпадаш и ще береш срам,футбола не е тенис,футбола е колективен спорт :!:

Интреесно ми е какво твоята личност разбира под красив футбол,дефинирай ми моля те,защото аз уверявам те миналата,че и по миналата година се нагледах на карсив футбол от страна на РЕАЛ МАДРИД!!!!!!!!НЕ НА БАРСА,за разлика от тази,когато НИЕ БИЕМ ПОСЛЕДНИТЕ МАЧОВЕ,НО ИГРАТА НИ НЕ Е ТОЛКОВА КРАСИВА,И ПАК НЕ Е ГРОЗНА :!:

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Расинг Сантандер - Меси 1:2

Мнениеот LordVOODOO » 07 фев 2009 01:55

Ван Бастен беше много голям футболист, но все пак беше далеч от нивото на Марадона и именно затова думите на Марадона тежат толкова много. ;)

И да един футболист обръща мача - пример Сантандер - Барса. Влезе Меси и обърна мача. Е същото е и с националните отбори. Виждал съм го в не един мач... някой отбор да се мъчи срещу противника си, да влезе някой определен играч и да преобърне цялата игра сам!

А за красива игра да ти дам дефиниция... всеки гледа на нещата през своите очи. За мен красив футбол и бърз футбол, с много подавания на скорост, когато в рамките на секунди може да бъде минат целият терен, но не от един човек под формата на самостоятелен пробив, а поне половината отбор да се пренесе в атака, само за няколко секунди и да отбележи гол! Друго много важно поне за мен, е отбора да не играе със изсипани топки, към тарана на отбора. Никога не съм харесвал балонните топки, а техниката и скоростта. ;) А техника и игра на скорост... това отбора на Барселона го прави най-добре в момента! Ест важна е и индивидуалната игра, пробивите без значение дали по фланга или през центъра, да има разнообразие, креативност и много фантазия. Във вашият отбор фантазията я внася Робен, но ние освен Меси имаме и Шави и Иниеста, които могат във всеки един момент да измислят нещо нестандартно и само с едно отиграване да решат целият мач. ;)
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Расинг Сантандер - Меси 1:2

Мнениеот MORSKI » 07 фев 2009 02:09

LordVOODOO написа:Ван Бастен беше много голям футболист, но все пак беше далеч от нивото на Марадона и именно затова думите на Марадона тежат толкова много. ;)

И да един футболист обръща мача - пример Сантандер - Барса. Влезе Меси и обърна мача. Е същото е и с националните отбори. Виждал съм го в не един мач... някой отбор да се мъчи срещу противника си, да влезе някой определен играч и да преобърне цялата игра сам!

А за красива игра да ти дам дефиниция... всеки гледа на нещата през своите очи. За мен красив футбол и бърз футбол, с много подавания на скорост, когато в рамките на секунди може да бъде минат целият терен, но не от един човек под формата на самостоятелен пробив, а поне половината отбор да се пренесе в атака, само за няколко секунди и да отбележи гол! Друго много важно поне за мен, е отбора да не играе със изсипани топки, към тарана на отбора. Никога не съм харесвал балонните топки, а техниката и скоростта. ;) А техника и игра на скорост... това отбора на Барселона го прави най-добре в момента! Ест важна е и индивидуалната игра, пробивите без значение дали по фланга или през центъра, да има разнообразие, креативност и много фантазия. Във вашият отбор фантазията я внася Робен, но ние освен Меси имаме и Шави и Иниеста, които могат във всеки един момент да измислят нещо нестандартно и само с едно отиграване да решат целият мач. ;)


Ние пък си имаме Диара,Игуаин и Дренте,това коеот описваш точно Реал играеше до не отдавна,пасове които матираха защитата на не 1 отбор,включително и вашата.Друго беше когато фантазьори като Робиньо и Баптиша бяха в отбора,да не забравя и реализатор като Рейес.
Сега на фона на тези контузии изникна Паланка,който не получава често шанс(за съжаление),но е достатъчно млад и переспективен.
Този футбол имено харесвам и аз,градивен с пасове,бърз,еми това е испански футбол лорде,така,че Реал не един път го е показвал,не виждам какви глупсоти говореше,че не сме играели така :o
Аз затова навремето си харесах Реал,именно заради този футбол и така до ден днешен :!: За съжаление този сезон е пълен провал от до,ама те отдавна го отписаха нашите,ще се чакат изборите явно ;)


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта