Расинг Сантандер - Меси 1:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Расинг Сантандер - Меси 1:2

Мнениеот LordVOODOO » 14 фев 2009 16:46

MORSKI написа:Само,че Чичо Пенчо откри Сточиков за големия футбол,иначе той щеше да си е просто футболиста от Марица,същият този наложи Бербо,Стилиян и Мартин в Цска,последствие и в национала,това е част от работата на тернера.
Ако Меси не играеше при вас,можеше и да не е такава звезда ;) Така,че треньора има важна роля в отбора,сега недей да се опитваш да променяш футбола като цяло :lol:


Не се опитвам да го променям! И ако погледнеш няколко поста по на горе, ще видиш, че и аз съм казал същото. Работата не треньора е да прави отбора, да определя кой да е в него и кой не и да го тренира и нищо повече! ;)
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Расинг Сантандер - Меси 1:2

Мнениеот MORSKI » 14 фев 2009 17:11

Не се опитвам да го променям! И ако погледнеш няколко поста по на горе, ще видиш, че и аз съм казал същото. Работата не треньора е да прави отбора, да определя кой да е в него и кой не и да го тренира и нищо повече! ;)[/quote]

Именно затова успехите на отбора са в голяма степен дело на треньора :!: Той може да изгони най-добрият си футболист и да наложи някоя шматка защото му е рода примерно,е това няма как да не се отрази на отбора му.

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Расинг Сантандер - Меси 1:2

Мнениеот LordVOODOO » 15 фев 2009 14:17

Oк, тук съм съгласен, но темата беше коренно различна - дали един играч може сам да донесе победа на отбора си. ;)
Изображение


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта