Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот maldin1 » 21 окт 2009 00:36

Човека беше паднал и ръцете му служеха за упора ,нито е замахвал нито е посягал към топката.Все пак ще погледна ,ако някъде го има положението пак ,за да съм 100 % сигурен.
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот Lord VOODOO » 21 окт 2009 00:38

maldin1 написа:Човека беше паднал и ръцете му служеха за упора ,нито е замахвал нито е посягал към топката.Все пак ще погледна ,ако някъде го има положението пак ,за да съм 100 % сигурен.


Видя ли клипчето?

- гледай 20-тата секунда! ;) Нарушението е срещу Иниеста, не срещу Меси - объркал съм се.
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот maldin1 » 21 окт 2009 00:43

За мен удари топката първо. ;) Спри си го и виж точно крака на тоя като е на 20 санта от топката ,крака на Иниеста къде е.По логично е защитника да удари първи топката след като крака му е по-близо.Преди това ми се стори ,че имаше някаква ръка на някой от 2-мата не се вижда ясно.....
п.с. Тия топки наистина летят много странно,отклоняват се в последния момент. :mrgreen: :mrgreen:
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

theprideofplovdiv
Мнения: 523
Регистриран на: 19 окт 2009 17:52
Skype: dsadsa
Контакти:

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот theprideofplovdiv » 21 окт 2009 00:47

Lord VOODOO написа:
Real_Fan написа:Стига се оправдава и 50 дуспи да е имало за вас паднахте :lol: тва е живота по добре от Севиля като гост отколкото у дома от Казан :mrgreen: Играли като дървари ем така могат то ако не е меси нямаше да има нит требъл нит титла нит нищо :!:

П.П: Меси е уникален играч ;)


Първо се пише дузпа!!! Някой от вас винаги ще бъдат неграмотни!!!
Второ по-добре да паднем от Рубин вкъщи в мач без особено голямо значение, но после да не губим точки в Примера и да станем шампиони!!! С тази загуба в ШЛ класирането ни на 1/8 не е застрашено! Т.е. загубата дойде във възможно най-подходящият момент! ;)

Отворко,пише се някоИ като говориш за множествено число,неграмотнико прост!

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот Lord VOODOO » 21 окт 2009 00:47

maldin1 написа:За мен удари много топката първо. ;) Спри си го и виж точно крака на тоя като е на 20 санта от топката ,крака на Иниеста къде е.По логично е защитника да удари първи топката след като крака му е по-близо.Преди това ми се стори ,че имаше някаква ръка на някой от 2-мата не се вижда ясно.....
п.с. Тия топки наистина летят много странно,отклоняват се в последния момент. :mrgreen: :mrgreen:


Проблема не е в защитника. Според мен защитника на Рубин игра чисто, проблема е във вратаря! Топката продължи, а Иниеста щеше да го прескочи и после остава на празна врата да вкара! А вратаря го спъва! Това е директен червен картон + дузпа! ;)
Пак казвам нямам никакви претенции към защитника на Рубин, а към вратаря им.

Btw не знам дали си слушал клипчето със звук, но и коментатора казва, че това е дузпа! ;)
Последна промяна от Lord VOODOO на 21 окт 2009 00:50, променено общо 1 път.
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот Madridist » 21 окт 2009 00:50

За мен точно в тази ситуация дузпа няма. Точно в 20 секунда се вижда как защитника на Рубин играе първи с топката. А не мисля,че след това Иниеста щеще да стигне топката-най-вероятно излизаше в корнер или защитникът щеще да я изчисти. Също така се вижда,че Иниеста накрая на положението не вдига ръка да иска дузпа. В последните минути на мача обаче ми направи впечатление,че имаше удар на Меси в ръка на защитник на Рубин и това си беше дузпа.
Последна промяна от Madridist на 21 окт 2009 00:51, променено общо 1 път.
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот Lord VOODOO » 21 окт 2009 00:51

Madridist написа:За мен точно в тази ситуация дузпа няма. Точно в 20 секунда се вижда как защитника на Рубин играе първи с топката. А не мисля,че след това Иниеста щеще да стигне топката-най-вероятно излизаше в корнер. Също така се вижда,че Иниеста накрая на клипа не вдига ръка да иска дузпа. В последните минути на мача обаче ми направи впечатление,че имаше удар на Меси в ръка на защитник на Рубин и това си беше дузпа.


Ситуацията започва в 20-тата секунда. Казах вече, защитника играе чисто, но вратаря им спъва Иниеста! Това е директен червен картон за вратаря + дузпа! Виж 22-рата секунда!!! ;)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот Madridist » 21 окт 2009 00:59

Lord VOODOO написа:
Madridist написа:За мен точно в тази ситуация дузпа няма. Точно в 20 секунда се вижда как защитника на Рубин играе първи с топката. А не мисля,че след това Иниеста щеще да стигне топката-най-вероятно излизаше в корнер. Също така се вижда,че Иниеста накрая на клипа не вдига ръка да иска дузпа. В последните минути на мача обаче ми направи впечатление,че имаше удар на Меси в ръка на защитник на Рубин и това си беше дузпа.


Ситуацията започва в 20-тата секунда. Казах вече, защитника играе чисто, но вратаря им спъва Иниеста! Това е директен червен картон за вратаря + дузпа! Виж 22-рата секунда!!! ;)


Ами аз го гледам това клипче 20 пъти и не мога да кажа със сигурност дали е дузпа или не. А съдията трябва да реши за 2 секунди като има много по-лоша видимост за ситуацията. Наистина като гледам,вратаря си вдига неестествено високо десния крак,има контакт и можеше да се свири и никой нямаше да се сърди на съдията. Все пак Барселона са голям отбор и не очаквам да се оправдават със съдии,терен,земно притегляне(характерно за балканския ни манталитет),просто днес нямаха късмет и някои играчи не бяха в оптимална форма,все пак не са терминатори ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот maldin1 » 21 окт 2009 01:04

Вратаря си беше плонжирал или хвърлил както ви харесва,но контакт м/у тях имаше след като Иниеста беше тръгнал да пада.Вратаря няма как да се спре ,даже си прибра и крака като видя ,че няма да играе с топката.Не знам сложна ситуация съдията има 1-2 секунди да реши....Който го смята за дузпа или не винаги ще намери за нещо да се хване ,но за мен лично няма.......
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот Lord VOODOO » 21 окт 2009 01:05

О зачекнем ли темата за моментната форма на отбора.... само двама-трима са в много добра форма и това са Ибра, Дани Алвеш и Ерик Абидал + Педро, но той пък е неопитен, а и не е титуляр, само замества контузеният Анри! Другите са пълна скръб последните мачове! Пике е грешник номер 1 за мен! После са Пуйол, Кейта, Я Я Туре, след това Валдес (как може кажи ми този мач трябваше да се намеси точно ДВА ПЪТИ и му вкараха 2 гола!!!!!!! Как може?), Иниеста (той има извинение, че доскоро беше контузен), Шави, Меси (също много слаб последният 1 месец!) и тн....

Късмета също не беше на наша страна - 2 греди ударихме и вратаря на Рубин имаше ден (не му дадоха червен картон... заместника му едва ли щеше да пази толкова добре) ;)

Но в крайна сметка с това не се свършва света! Тази грешка е поправима и има далеч по-малко значение от загуба в първенството! Дано сега играчите се стреснат и да се стегнат, че последните 3 мача играхме наистина безобразно слабо и резултатите са показателни: победа (каквато не заслужавахме), равенство и сега загуба! Вече е време отбора да се стяга и да почва да печели!


Едит: Айде лека от мен, че утре трябва да ставам рано. :(
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта