Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот Lord VOODOO » 21 окт 2009 00:10

maldin1 написа:Не знам за каква игра с ръка претендираш като човека си направи шпагата и топката се закачи в ръката му в ГРЪБ при това.При всички положения не е било умишлено :roll: :roll:


Оф защо не коментираш вашите загуби от Цюрих ами се обаждаш, където не ти е мястото?
Дузпа имаше! При това не само една! Майната им на дузпите И БЕЗ ТОВА ДУЗПАТА НЕ Е ГОЛ! Но съдията трябваше да показва еднакъв аршин при отсъжданията и да раздава смело картони на тия руски дървари и по този начин да не допуска такава груба игра! Какво са виновни нашите играчи, че са в пъти по-технични, че само трябва да ги ритат безнаказано???
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот mormona » 21 окт 2009 00:12

Еми това е , някои хора не се научиха да не подценяват... 3-0 , 4-0, 12-0... айде сега тихо и това е.Загуба нищо кой знае какво , миналата година паднахме на наш терен от Украинците...
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот Lord VOODOO » 21 окт 2009 00:16

mormona написа:Загуба нищо кой знае какво , миналата година паднахме на наш терен от Украинците...


Хъмз дали тази година Рубин Казан няма да спечелят ЛЕ? :lol: :lol: :lol: Миналата година в групите Шахтьор ни биха на Камп Ноу и спечелиха купата на УЕФА, сега Рубин ни биха на Камп Ноу...,та знае ли човек? ;) :P :P :P
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот durex » 21 окт 2009 00:18

Lord VOODOO написа:
mormona написа:Загуба нищо кой знае какво , миналата година паднахме на наш терен от Украинците...


Хъмз дали тази година Рубин Казан няма да спечелят ЛЕ? :lol: :lol: :lol: Миналата година в групите Шахтьор ни биха на Камп Ноу и спечелиха купата на УЕФА, сега Рубин ни биха на Камп Ноу...,та знае ли човек? ;) :P :P :P

Да сметнем че теоретично е възможно,но мислиш ли че някой ще допусне отбор,който за сефте играе в ШЛ да стане шампион ;)

Потребителски аватар
Real_Fan
Мнения: 24
Регистриран на: 28 юни 2009 14:09
Контакти:

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот Real_Fan » 21 окт 2009 00:18

Стига се оправдава и 50 дуспи да е имало за вас паднахте :lol: тва е живота по добре от Севиля като гост отколкото у дома от Казан :mrgreen: Играли като дървари ем така могат то ако не е меси нямаше да има нит требъл нит титла нит нищо :!:

П.П: Меси е уникален играч ;)

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот Lord VOODOO » 21 окт 2009 00:24

durex написа:
Lord VOODOO написа:
mormona написа:Загуба нищо кой знае какво , миналата година паднахме на наш терен от Украинците...


Хъмз дали тази година Рубин Казан няма да спечелят ЛЕ? :lol: :lol: :lol: Миналата година в групите Шахтьор ни биха на Камп Ноу и спечелиха купата на УЕФА, сега Рубин ни биха на Камп Ноу...,та знае ли човек? ;) :P :P :P

Да сметнем че теоретично е възможно,но мислиш ли че някой ще допусне отбор,който за сефте играе в ШЛ да стане шампион ;)


Не и на ШЛ, но аз имам предвид Рубин да завършат на трето място в групата в ШЛ и от там да отидат в турнира ЛЕ и да го спечелят, точно както стана миналият сезон с Шахтьор! ;) Явно не си ме разбрал, както трябва. :)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот maldin1 » 21 окт 2009 00:27

Lord VOODOO написа:Оф защо не коментираш вашите загуби от Цюрих ами се обаждаш, където не ти е мястото?
Дузпа имаше! При това не само една!
Прибрах се към 20 мин. на мача не мога да коментирам положенията преди това, НО ако това за теб е дузпа(тая ситуация с ръката) миналата година пике като го раздаваше нападател(волейболен) трябваше да свирят 2 дузпи.Аз не видях друга ситуация за дузпа.Избиха топката на Меси чисто в наказателното и това е, гледах там се въргаляха някви от барселона по едно време ,ама по-скоро симулации.Съдията по мое мнение не ощети никой от 2-та отбора.И стига с това технични били кво били виновни да ги ритат,ами да ходят да играят балет като ги ритали......И тия дърводелци си биха напълно заслужено за мен, и Динамо трябваше да вземат нещо предишния мач ,ама на изкарахте късмет тогава.......
P.s. До преди няколко години се присмивахме на румънците ,а сега гледайте ги какво правят.Направо ми е жал вече за нашите "управляващи" ,я БФС я политици.....Докъде ни докараха......
Последна промяна от maldin1 на 21 окт 2009 00:29, променено общо 1 път.
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот durex » 21 окт 2009 00:27

Да сметнем че теоретично е възможно,но мислиш ли че някой ще допусне отбор,който за сефте играе в ШЛ да стане шампион ;)[/quote]

Не и на ШЛ, но аз имам предвид Рубин да завършат на трето място в групата в ШЛ и от там да отидат в турнира ЛЕ и да го спечелят, точно както стана миналият сезон с Шахтьор! ;) Явно не си ме разбрал, както трябва. :)[/quote]

А така по става ;) Даже никък няма да се очудя ако я спечелят,защото и двамата виждаме какво направи с любимите ни отбори

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот Lord VOODOO » 21 окт 2009 00:27

Real_Fan написа:Стига се оправдава и 50 дуспи да е имало за вас паднахте :lol: тва е живота по добре от Севиля като гост отколкото у дома от Казан :mrgreen: Играли като дървари ем така могат то ако не е меси нямаше да има нит требъл нит титла нит нищо :!:

П.П: Меси е уникален играч ;)


Първо се пише дузпа!!! Някой от вас винаги ще бъдат неграмотни!!!
Второ по-добре да паднем от Рубин вкъщи в мач без особено голямо значение, но после да не губим точки в Примера и да станем шампиони!!! С тази загуба в ШЛ класирането ни на 1/8 не е застрашено! Т.е. загубата дойде във възможно най-подходящият момент! ;)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барселона-Рубин Казан [мнения,прогнози и линкове]

Мнениеот Lord VOODOO » 21 окт 2009 00:32

maldin1 написа:Прибрах се към 20 мин. на мача не мога да коментирам положенията преди това, НО ако това за теб е дузпа(тая ситуация с ръката) миналата година пике като го раздаваше нападател(волейболен) трябваше да свирят 2 дузпи.Аз не видях друга ситуация за дузпа.Избиха топката на Меси чисто в наказателното и това е, гледах там се въргаляха някви от барселона по едно време ,ама по-скоро симулации.Съдията по мое мнение не ощети никой от 2-та отбора.И стига с това технични били кво били виновни да ги ритат,ами да ходят да играят балет като ги ритали......И тия дърводелци си биха напълно заслужено за мен, и Динамо трябваше да вземат нещо предишния мач ,ама на изкарахте късмет тогава.......


Дамз не си видял ситуацията от първата минута. Ако я намеря в някой сайт ще ти пратя линк да видиш. ;)
А колкото до ситуацията с Челси (към която за пореден път се връщаш) никога не съм отричал, че имаше дузпа за Челси именно за играта с ръка на Пике! Виж ситуацията при Ето'О... когато ръкато му пазеше главата - тогава дузпа нямаше! Само че тогава ръката бе прибрана при тялото и пазеше лицето на кемерунеца, а сега защитника на Рубин се бе разперил и ръцете му не бяха при тялото му. Поне за мен има съществена разлика м/у двете ситуации! ;)


Намерих клипче!

Гледай 20-тата секунда на клипчето. Нарушението не е срещу Меси, а срещу Иниеста объркал съм се.
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта