Честито на "Барселона" !!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

graf_gin
Мнения: 18
Регистриран на: 24 май 2009 10:17
Контакти:

Re: Честито на "Барселона" !!!!

Мнениеот graf_gin » 28 май 2009 00:33

един е цар футбол и барселона е най- истинското му проявление.любимият им футболист е бербатов но докато оправя головата разлиука на паркинсонови пенсионери (кирстен и гигс)провидението няма да го дари с титла от европа.тази вечер барселона показа че това не е най-трудния и мач.паранормалната халфова линия само от 3-ма души които трябвая да влязат в досиетата "Х" объркаха зрението на половината земно кълбо което викаше за юнайтед.смятам че съдбата е отредила на бербата еврокупа в която той ще закара отбора си до нея като лидер(след 1-2 сезона най-рано ако махнат роналдо)и ще я поднесе с поне един гол на финала. честито на всички обожатели на ненасищащия футбол на БАРСА сред които от 15 години се числя и аз
просто фен на Литекс!

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Честито на "Барселона" !!!!

Мнениеот kartago » 28 май 2009 00:34

durex написа:
kartago написа:
durex написа:къде е лорда с голямата му уста нещо се губи ми се струва :roll:


Пич, не е достойно да се подиграваш със загубилите ! Това е само игра, а и всеки иска да победи !

Аз не се подигравам,но преди мача доста се правеше на надменен с неговия Манчестър,но ето че Барса му скастри крилцата...

Съгласен съм, доста неща прочетох ! Но това не означава, че трябва да му отговаряш по същия начин !

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Честито на "Барселона" !!!!

Мнениеот Ticha » 28 май 2009 00:34

Gateca написа:Някой брои ли точните удари във вратата на Барса.
Аз видях един на Роналдо.Като цяло една , две смислени атаки за МанЮн и това е.
Изключително лесно Барса си взе мача.По едно време ми се струваше , че не се и напрягат толкова.
Това ли беше гладиаторската битка?


Статистиката след мача е 7 точни удара за Барса и 2 за Юнайтед.

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Честито на "Барселона" !!!!

Мнениеот durex » 28 май 2009 00:36

mormona написа:
durex написа:
LoLo написа:Барса са най-добрия отбор в света , ако някой се съмнява в това не разбира от футбол!!! VIVA BARCELONA !!!!

Да тази година показаха че са номер 1 но догодина ще видим как ще е ;)

Е догодинаа финала дано е Барселона - Интер

Дано! ;)

Потребителски аватар
jusi
Мнения: 354
Регистриран на: 15 авг 2008 19:55
Местоположение: Cologne, Deutschland
Контакти:

Re: Честито на "Барселона" !!!!

Мнениеот jusi » 28 май 2009 00:36

Всеки голям отбор има по 1 слаб мач на сезон .. на Барса слабият мач беше срещу Челси в гостуването си в Лондон а на Ман за жалост финала :| :| :|

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Честито на "Барселона" !!!!

Мнениеот durex » 28 май 2009 00:38

jusi написа:Всеки голям отбор има по 1 слаб мач на сезон .. на Барса слабият мач беше срещу Челси в гостуването си в Лондон а на Ман за жалост финала :| :| :|

Аз пък си мисля че на Роналдо вече не засужава да носи фланелката на Мначестър много от рано се помисли за най-великия да си ходи в Реал и да си играят там за първенството и да прави реклами на Пепси :lol:

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1193
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Честито на "Барселона" !!!!

Мнениеот mursusaid » 28 май 2009 00:40

jusi написа:Всеки голям отбор има по 1 слаб мач на сезон .. на Барса слабият мач беше срещу Челси в гостуването си в Лондон а на Ман за жалост финала :| :| :|


на Ман тоя сезон слабите мачове бяха повече от един ,но успяваха някак си да се измъкнат ;) но срещу един по-силен и концентриран през цялото време отбор,не успяха д направят нещо
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Честито на "Барселона" !!!!

Мнениеот mormona » 28 май 2009 00:41

Sagittarius написа:Страхотна вечер!Страхотна Барса премаза Манчестър Ю отвсякъде.Тотално надиграване,Барса когато си искаше стигаше до голови положения,а англичаните можеха да са само мними свидетели на великолепния футбол,който играят каталунците.Вярно е,че с играчи като Меси,Шави,Иниеста,Анри и Ето О е лесно да играеш голям футбол,но този футбол започна да се играе по този начин,с тези феноменални отигравания и движение с пристигането на легендата Хосеп Гуардиола.Просто велик треньор.Нямащ нищо общо с разните "прагматици" и теоретици,които загробват футбола с катеначота,уплътняване на зони,целия тим участвал в защита и всякакви такива.Е,какво?Барса играе с 3 нападателя и 2 офанзивни халфа,пресира още пред наказателното на съперника,налитат като оси и противника изобщо минава ли центъра?Романтика лъха от играта на Барса,роматика и истински футбол,подчинен на идеята да бележиш голове,да играеш красиво и на скорост,с техника,финес и въображение,а не да играеш прагматично,прибрано и т.н.В тази прекрасна вечер бих поздравил съперника,но в Юнайтед има няколко футболни идиота,абсолютни селяндури начело с дивака Пол Скоулс,който беше за 5 директни червени картона накуп с онова изродско нарушение срещу Бускетс и не разбирам защо Масимо Бусака не показа пътя към съблекалните на този олигофрен и футболен касапин.Не знам какви нерви имаха играчите на Барса,но трябваше да нахлуе някоя резерва от пейката и да разбие мутрата на това английско говедо,което години наред контузва играчи с дивашката си игра.След него нареждам циркаджията Крисиано Роналдо,на това леке мястото му е точно в Реал М и се надявам да отиде там,за да го бием всяка година с разлика от 3 до 6.Честита ШЛ!Заслужена!Може и Висшата лига да е най-силния машпионат,но най-силния отбор в света е и винаги ще бъде Барса!


Меси е Месия вижте на колко години е , а така върви , че още скоро може да надмине и Дон Диего и куп други звезди по трофей... а ПЕП гуардиола- какво да кажа з анего? Едно , че е млад и че веч енаправи нов дриим тиим и то САМОО СЛЕД ЕДНА ГОДИНА НАЧЕЛО.. и освен това вярвам , че ще печели още трофей... тъкаче ние можеби поставяме рекорд след рекорд. Става дума не тези книжните, толкова млади играчи и треньор да дигнат купата, колко са хората като Бускес които могат да се похвалят , че с аиграли на финала на шампионската лига и са го взели? Е той е на 19 ако не се лъжа, и вече я спечели, има още много какво да земе но той на 25 , вече може да е бил световен и европейски шампион... и да е вземал и купата на конфедерациите и купите в испания и тази на клубно ниво в Европа.. а да не забравяме и световната клубна купа, тя единствено ни липсва.
ПЕП МОЛЯТЕ ДОНЕСИ НИ Я ~
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LoLo
Мнения: 289
Регистриран на: 12 авг 2008 23:11
Контакти:

Re: Честито на "Барселона" !!!!

Мнениеот LoLo » 28 май 2009 00:44

Ами ако някой с ръка на сърцето ми каже,че Барса не играеше най-красивия и атрактивен футбол ще го призная за смешник. Предполагам много от вас не са гледали мачовете на Барса в испанския шампионат„ поради непредаването по бълг. телевизия на мачовете , е аз пропуснах само 1 с/у Валенсия (бях на сватба) , е мога да кажа с ръка на сърцето никога не съм бил толкова впечатлен от царя на спортовете - футбола ! Барса направи не нещо извънземно , нещо извън галактическо !!! Всичко красиво идваше от вдъхновителите в тази игра целия отбор на Барса!
Формата е временна , класата е вечна !!!

beckhs23
Мнения: 218
Регистриран на: 03 фев 2009 09:18

Re: Честито на "Барселона" !!!!

Мнениеот beckhs23 » 28 май 2009 00:46

фенове на Барса лягайте си достатъчно ви слушахме тази вечер как злобейте. В следващите няколко години пак ще се скриете и няма да се показвате бъдете спокойни!


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта