Интер - Барселона

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Интер - Барселона

Мнениеот durex » 17 сеп 2009 08:13

BIGBARCELONA написа:Чета тука разни коментари на хора които явно толкова разбират от футбол. На два пъти защитници на Интер трабваше да си помогнат с ръце (защото нямаха друг избор) за да избият топката от наказателното поле, после супер грозното ритане и подлагане не беше маркирано от съдията, а напротив - раздаваше разни измислени картони на играчи на Барса, а за Интер само един.
За притежание на топката няма да говорим 30% на 70% в полза на Барса :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , смешна работа - че това е шампиона на Италия бе да еба :lol: :lol: :lol:

И кво срещу тях пък беше шампиона на испания и на европа..Все пак Интер е нов отбор в момента с 5-6 нови състезатели които им трябва време за да се обиграят..

Потребителски аватар
BIGBARCELONA
Мнения: 67
Регистриран на: 11 авг 2009 04:10
Контакти:

Интер - Барселона

Мнениеот BIGBARCELONA » 17 сеп 2009 10:12

Не за друго ами защото се изговориха толкова приказки, особенно в Испания . . . . ;)
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

Blue Man
Мнения: 38
Регистриран на: 28 авг 2009 09:01
Контакти:

Re: Интер - Барселона

Мнениеот Blue Man » 17 сеп 2009 10:12

Не се косете и двата отбора ще продължат нататък.
Като фен на Барса съм доволен от навлизането в ритъм на отбора. Жалко, че Интер не се опитаха да се надиграват ...., но Мауриньо не е вчерашен. На моменти ми приличаше мача срещу Челси - яко в защита, а напред с 1-2 каквото стане. Така е - всеки драпа за малкото (я равен, я минимална загуба) срещу Барселона!

THE G.A.M.E
Мнения: 50038
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Интер - Барселона

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 сеп 2009 10:19

Blue Man написа:Не се косете и двата отбора ще продължат нататък.
Като фен на Барса съм доволен от навлизането в ритъм на отбора. Жалко, че Интер не се опитаха да се надиграват ...., но Мауриньо не е вчерашен. На моменти ми приличаше мача срещу Челси - яко в защита, а напред с 1-2 каквото стане. Така е - всеки драпа за малкото (я равен, я минимална загуба) срещу Барселона!


Значи....точно на мача Челси - Барса в Лондон, "Сините" не играха никак защитно ! Спомни си само, многобройните положения ( и то доста чисти ) които изпуснаха тогава англичаните. Истината е, че Челси са един от малкото отбори които могат да си позволят лукса, да се надиграват с Барса ! И съм сигурен, че тази година отново ще гледаме шоуто Барса - Челси.....и то ще е още по вълнуващо от миналогодишното !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
BIGBARCELONA
Мнения: 67
Регистриран на: 11 авг 2009 04:10
Контакти:

Re: Интер - Барселона

Мнениеот BIGBARCELONA » 17 сеп 2009 10:20

Blue Man написа:Така е - всеки драпа за малкото (я равен, я минимална загуба) срещу Барселона!


Много точно казано :lol: :lol: :lol:
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

Потребителски аватар
Astarot
Мнения: 269
Регистриран на: 20 ное 2008 10:44
Контакти:

Re: Интер - Барселона

Мнениеот Astarot » 17 сеп 2009 11:44

Трагичен Ибрахимович! Едно смислено отиграване не направи за цял мач. Да не говорим за пропуска му в началото на мача, който беше супер фрапиращ... Не е проблема, че Ибрахимович не може да играе. Проблемът е, че Барса играе за него и когато той е дупка, целият отбор пропада. Сега Барса е много по-предвидима от предния сезон. С Анри, Меси и Ето`о постоянно сменящи позициите и функциите си в атаката Барса си беше кошмар за опазване. Сега всеки знае, че като блокира Ибрахимович, Барса трябва да разчита изцяло на Меси да се справи с цялата отбрана и колкото да е луд, малко е трудничко да се надиграва с по 2-3 защитника като тези на Интер.
Изображение

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Интер - Барселона

Мнениеот maldin1 » 17 сеп 2009 11:48

BIGBARCELONA написа:
Blue Man написа:Така е - всеки драпа за малкото (я равен, я минимална загуба) срещу Барселона!


Много точно казано :lol: :lol: :lol:

Да ви опресня ли паметта от миналият сезон ? 92 мин. -> 0 удара във вратата на 2-рият в Англия :roll: :roll: Това ,че Интер оставиха барЦилона да играе не означава нищо.Все пак футболът е и тактическа игра ,а не безцелно ритане на топката в средата на терена(справка полуфинала Челси - барЦилона сезон 2008/2009),така е преценил Мауриньо такива указания е дал на отбора.
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Интер - Барселона

Мнениеот durex » 17 сеп 2009 12:37

Каквото и да си говорим Барса си е Барса.Неможе току така да надлъгваш европейския шампион,и който си е мислил че Интер ще спечели с лекота просто да спре да гледа футбол.Може би при други обстоятества и при друго време това може да се случи но не и сега.На отбора на Интер му трябва време новите играчи да се опознаят и чак тогава може да гледаме резултати,но не и преди това.

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Интер - Барселона

Мнениеот bojkyy » 17 сеп 2009 12:52

Lord VOODOO написа:
bojkyy написа:млъкни пристрастен циганин


Кой ти иска мнението ве неполезно изкопаемо? Не съм ти дал разрешение да ми говориш!
За да говориш за Барселона или на мен ще ми искаш разрешение! :twisted: :twisted: :twisted:

П.П. Циганин е оная кранта дето пикае права, а ти наричаш своя майка!

за къв са зе ве утайка ша та еба в насрания гъз

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Интер - Барселона

Мнениеот Lord VOODOO » 17 сеп 2009 18:54

[offtopic]
bojkyy написа:за къв са зе ве утайка ша та еба в ******ия гъз


Що не се пробваш? :twisted: Тъкмо ще имам основателна причина да те убия! Обещавам да го направя много бавно и болезнено!!![/offtopic]

По темата: ето две интервюта, който трябва да затворят лайняните усти на всички "разбирачи", които си мислят, че Интер са били по-добри снощи:

Моуриньо призна: Най-добрият отбор в света е Барселона

Треньорът на Интер Жозе Моуриньо призна хегемонията на Барселона, след като неговият тим направи 0:0 у дома срещу каталунците в очаквания с най-голям интерес мач от първия кръг в групите на Шампионската лига.

„Изиграхме фантастичен мач и това беше правилният отговор срещу действащия европейски шампион и най-добър отбор в света”, коментира португалецът.

„Ние бяхме компактни в защита и ако бяхме вкарали, можехме лесно да спечелим мача. Това беше тактическа битка – и физическа, и психическа, която завърши при 0:0, но това все още си е велик мач.”

„Много е трудно да се защитаваш срещу тях, така че да ги спреш да не вкарат гол е добро постижение. Ние също имахме възможности в атака, но беше много трудно.”

„Те имаха повече шансове, но те са повече от отбор в това, че знаят къде е всеки друг, дори когато техните очи са затворени. Ние имаме четирима или петима нови играчи, които все още се запознават един с друг.”

„Поздравих се с Ибрахимович преди и след мача, и следях отблизо изявите му на терена”, каза Моуриньо за доскорошния му възпитаник Златан Ибрахимович.


И Санети потвърди: Барса е №1 в света

След като треньорът на Интер Жозе Моуриньо заяви, че снощният съперник Барселона е най-силният отбор в света, същото декларира и капитанът на нерадзурите Хавиер Санети.

„Играхме срещу един от, ако не и срещу най-добрия отбор в света, така че резултатът е много задоволяващ”, смята аржентинският ветеран след нулевото равенство с испанците.

„Добре затваряхме пространствата пред тях, особено през второто полувреме. Това е началната точка за нас в този турнир и се надяваме да печелим всеки следващ път, когато играем.”

„Поздравихме Ибрахимович преди мача, като това беше правилно, защото той беше част от нашия отбор. Той беше силен лидер за нас, но както се убедихме, всеки от нас може да бъде лидер в този отбор.”

„Напреднахме много през този сезон и съставът вярва, че можем да постигнем велики неща”, каза още Санети.



И ако още някой се е направил на футболен "професор" и си мисли, че разбира повече от футбол от Мауриньо примерно... да се обади на Масимо Морати да бъде назначен за треньор на Интер! :lol: :lol: :lol:
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта