6 купи за един сезон?!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BIGBARCELONA
Мнения: 67
Регистриран на: 11 авг 2009 04:10
Контакти:

6 купи за един сезон?!!

Мнениеот BIGBARCELONA » 11 авг 2009 05:27

Ето че дойде и момента да лапнем още едно трофейче :lol: , още тази седмица 16/08/2009 неделя ще се реши за Суперкупата на Испания :lol: :lol: :lol:
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: 6 купи за един сезон?!!

Мнениеот mormona » 11 авг 2009 14:35

BIGBARCELONA написа:Ето че дойде и момента да лапнем още едно трофейче :lol: , още тази седмица 16/08/2009 неделя ще се реши за Суперкупата на Испания :lol: :lol: :lol:

ТЕ несали два мача? Или викаш направо още в събота - 4-0 и айде да се приключва.Аз като ги гледах как се панат заа Лига Европа - Атлетик... Янг Боис почти ги елиминира, с победа в Билбо./
:P
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: 6 купи за един сезон?!!

Мнениеот Lord VOODOO » 11 авг 2009 14:55

Ако Барса покаже играта от турнето в САЩ или пък от контролата срещу Ах Ахли.... суперкупата на Испания трябва да я вземем още след първият мач! ;)

И все пак нека не забравяме, че точно такова подценяване може да ни изиграе лоша шега!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
BIGBARCELONA
Мнения: 67
Регистриран на: 11 авг 2009 04:10
Контакти:

6 купи за един сезон?!!

Мнениеот BIGBARCELONA » 13 авг 2009 09:57

mormona написа:
BIGBARCELONA написа:Ето че дойде и момента да лапнем още едно трофейче :lol: , още тази седмица 16/08/2009 неделя ще се реши за Суперкупата на Испания :lol: :lol: :lol:

ТЕ несали два мача? Или викаш направо още в събота - 4-0 и айде да се приключва.Аз като ги гледах как се панат заа Лига Европа - Атлетик... Янг Боис почти ги елиминира, с победа в Билбо./
:P


Защо не още тази седмица, Атлетик се видя колко могат, с няколко класи сме над тях, но чест им прави че се опитаха да играят футбол срещу THE KING OF THE CLUBS на финала за купата на Краля ;)
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: 6 купи за един сезон?!!

Мнениеот Lord VOODOO » 13 авг 2009 12:50

Бе ние се базикаме и очакваме сигурна победа, НО поне за първият мач ще сме без МЕСИ, Ибра, Анри (т.е. без титулярното нападение), Иниеста, Ето'О (продаден)... вярно отбора на Атлетик би трябвало да го бием и с юношите, но все пак това вече е официален мач, а не контрола, при това мач за трофей и нещата не са така както ги мислим! Баските ще се хвърлят много яко да играят срещу нас, отделно, че ще играят твърдо, защото сме по-техничният отбор и като нищо ще ни контузят още някой важен играч!!!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15583
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: 6 купи за един сезон?!!

Мнениеот fcb_bg » 13 авг 2009 17:22

mormona написа:Ако някои отбор някога спечели 6 купи за един сезон, то преди това трябва да е спечелил поне три !Демек Барселона зе всичко миналия сезон... ПОКЛОН< НАЙ ДОБРИЯ ОТБОР В СВЕТА !
Сега трябва да земе 6..
Да де ама аз се съмнявам.Никoй не го вярва, нека играят мач за мач и да не гледат какво могат да направят а да гледат какво наистина правят.. и може и да изненадаме сички.Според мен е добре както казаха някои вече по горе, да вземем 6 трофея в една календарна година !
Купа на Испания
Испанско Първенство
Шампионска лига
---
Супер купа на Европа
Супер купа на ИСпания
Световно клубно първенство

за мен , аз лично бих се радвал ако спечелим от трите купи световната клубна, понеже там хич ни няма.. и да спечелим първи трофей от това първенство !
Real може и да спечели нещо амаа се съмнявам, ония лигавия пендел !!!


Аз обаче не съм съгласен със "да вземем 6 трофея в една календарна година !". Това означава сега да спечелим Суперкупите на Испания и Европа, както и Световната, а да забравим за шампионата, Копа дел Рей и ШЛ. Май така излиза?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: 6 купи за един сезон?!!

Мнениеот mormona » 13 авг 2009 17:38

fcb_bg написа:
mormona написа:Ако някои отбор някога спечели 6 купи за един сезон, то преди това трябва да е спечелил поне три !Демек Барселона зе всичко миналия сезон... ПОКЛОН< НАЙ ДОБРИЯ ОТБОР В СВЕТА !
Сега трябва да земе 6..
Да де ама аз се съмнявам.Никoй не го вярва, нека играят мач за мач и да не гледат какво могат да направят а да гледат какво наистина правят.. и може и да изненадаме сички.Според мен е добре както казаха някои вече по горе, да вземем 6 трофея в една календарна година !
Купа на Испания
Испанско Първенство
Шампионска лига
---
Супер купа на Европа
Супер купа на ИСпания
Световно клубно първенство

за мен , аз лично бих се радвал ако спечелим от трите купи световната клубна, понеже там хич ни няма.. и да спечелим първи трофей от това първенство !
Real може и да спечели нещо амаа се съмнявам, ония лигавия пендел !!!


Аз обаче не съм съгласен със "да вземем 6 трофея в една календарна година !". Това означава сега да спечелим Суперкупите на Испания и Европа, както и Световната, а да забравим за шампионата, Копа дел Рей и ШЛ. Май така излиза?

Нищо не забравяме защо ? Зимаме сега Супер купа на Европа и ИСпания ( ДАНО ) и после Декември и световната клубна купа и готоо.Годината минава, имаме шампионска лига, Купа и титла на Испания, Супер купа на Испания, Европа и Света... а иначе догодина си е догодина.След Декември пак играем и гоним купите на Испания , Първенството и шампионската, вероятно срещу ИНТЕР на осмифинал.Като знам шегите на съдбата , шанса да играем с Милан или Интер е голям.Заради РОни и заради Ето О .Един играч като направи трансфер , и ако има опция да се падне с бив6ия си клуб, се пада обикновено.
А защо няма да играе Анри ? Колко време му се дава да се лекува? Те па се счупиха сички егати.Анри , МЕси , Ибрахимович.Сега какво имаме Боян и Гудионсен...Егати.Кеирисон е под наем в Бенфика
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
BIGBARCELONA
Мнения: 67
Регистриран на: 11 авг 2009 04:10
Контакти:

Re: 6 купи за един сезон?!!

Мнениеот BIGBARCELONA » 14 авг 2009 17:19

Аз обаче не съм съгласен със "да вземем 6 трофея в една календарна година !". Това означава сега да спечелим Суперкупите на Испания и Европа, както и Световната, а да забравим за шампионата, Копа дел Рей и ШЛ. Май така излиза?

Споко бе братле, Суперкупите на Испания и на Европа ще бъдат взети преди да е започнала лигата, остава ни малко да се напънем декември - 2 или 3 мача и ще е 6-тата. Аз мисля че е в рамките на нормално не както беше от средата на Април до средата на месец Май - Тотално изкъртване в цикъл "СРЯДА - СЪБОТА" срещу най-яките отбори. След като през това минахме можете да дишате по спокойно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

Потребителски аватар
BIGBARCELONA
Мнения: 67
Регистриран на: 11 авг 2009 04:10
Контакти:

6 купи за един сезон?!!

Мнениеот BIGBARCELONA » 17 авг 2009 16:47

Ами даааааааа . . . . , тя четвъртата КУПА е вече реалност, само трябва да изиграем едно протоколно мачле :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , а мандрлистите нека да се учат :lol: :lol: :lol:
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

Потребителски аватар
bai mile
Мнения: 428
Регистриран на: 25 юни 2008 22:51
Контакти:

Re: 6 купи за един сезон?!!

Мнениеот bai mile » 19 авг 2009 19:04

BIGBARCELONA написа:Ами даааааааа . . . . , тя четвъртата КУПА е вече реалност, само трябва да изиграем едно протоколно мачле :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , а мандрлистите нека да се учат :lol: :lol: :lol:

А петата купа ? Да видим как ще играе шахтьор за Лига Европа утре, но си мисля , че можем да ги победим.За мен е важно да земем световната клубна купа ! Все пак тя ни липсва досега в колекцията !
[center]ИзображениеИзображение[/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта