Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoLo
Мнения: 289
Регистриран на: 12 авг 2008 23:11
Контакти:

Re: Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Мнениеот LoLo » 07 ное 2009 23:44

Ами какво правим ако и 3мата се контузят ?! Няма ги за най-важните мачове , а другите са записали по някоя минута при голяма разлика в наша полза и какво правим тогава ?! За това е хубаво точно в домакинските мачове да се "експериментира" ако изобщо е възможно такова нещо в отбор като Барса. Мисля,че щом Гуардиола е решил,че това е правилния състав за този мач , аз му се доверявам ! Напълно заслужи моето уважение след това,което направи минали сезон пък сега са се получили 2 - 3 лоши резултата и оп почнаха критиките , не става така. Като почнат важните мачове в края на месеца с Реал и Интер тогава ще видим за какво става на въпрос и наистина ли играеме по-добре или по-зле от миналия сезон.

П.П. Лорд-е моля те да не се сърдиш на Гуардиола ако биеме с по-малко от 6:2 Реал :lol:
Формата е временна , класата е вечна !!!

Потребителски аватар
originalni.be
Мнения: 1238
Регистриран на: 06 авг 2009 13:36
Skype: originalni.be
Местоположение: http://www.originalni.be
Контакти:

Re: Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Мнениеот originalni.be » 08 ное 2009 00:16

Труден мач , важна победа за отбора дано Реал се издъни но е трудно вече
ORIGINALNI...BE =)

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15597
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Мнениеот fcb_bg » 08 ное 2009 11:30

Lord VOODOO написа: 4:2... важното е, че взехме трите точки, можеше да бием и с повече (84-тата минута не ни дадоха чиста дузпа за игра с ръка!), но най-важното бе, че се видя през второто полувреме, че отбора се забавлява на терена... усмивките се появиха отново по лицата на играчите! ;)


Гуардиола честно не го разбирам! ОК решил си да дадеш почивка на част от титулярите... защо тогава ги пускаш през второто полувреме като резерви при РЕШЕН мач??! Защо по дяволите? Нали уж почивка им даваш... разбирам резултата да го изсоква, но нямаше такова нещо! При 3:1 Меси, Шави и Иниеста трябваше да се останат на скамейката и да почиват, а Пеп да пусне юношите да поцъкат малко, че да трупат практика! Можеше да пусне през второто полувреме Боян и Хефрен + Максуел! Сега от тая "ротация" дето я направи нямаше почти никаква полза!
Иначе и аз искам Пеп да остане на чело на отбора..., но да не си прави чак толкова много експерименти с отбора! И поне като ще прави да са до край, а не половинчати!

Как да е важното е, че бихме! ;)

Айде мача на Реал почва ;)

П.П. Кое му е дразнещото/грозното на 6:2 или 6:0??! Аз пък искам да виждам как любимият ми отбор във всеки мач размазва и унижава противниците ни! Искам във всеки мач да побеждаваме с поне 5 гола разлика...



Ами, при 3-1, според мен, не е решен мачът. Майорка си играят доста добре засега. И пак съм на мнение, че Пеп опитва да накара отбора, да не мачка противника, а да принуждава противника да излиза в по-предни позиции. Болно ми става вече да гледам 8-9 съперникови играчи в пеналта им и наш играч да се надлъгва вътре поне с двама от тях или да търси пас през "гората" от крака. Ами - не става така и няма и да стане. Справка - четирите точки на Рубин от мачовете им с нас.
Но най-голямата новина от мача е.... дузпата дадена за Барса!!!! :shock: Не можах да повярвам на очите и ушите си, честно ви казвам. Това си е истинско събитие!
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
vladitol
Мнения: 2170
Регистриран на: 17 юли 2009 10:56
Местоположение: Стадион ,,Георги Аспарухов"
Контакти:

Re: Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Мнениеот vladitol » 09 ное 2009 11:31

fcb_bg написа:
fr3ak_boy написа: 2-0 не видях в стартовия състав Шави и Иниеста и си мисля, че Барса няма да се напъва много.

Кейта ще ги размаже от голове ! :mrgreen:

вкара обаче в неговата си врата :lol:
Support Stan!

Левски София 26 пъти Шампион на България, 28 пъти носител на купата на България,ЕДИНСТВЕНИЯ български клуб играл в групите на ШЛ !

Барселона: 21 пъти шампион на Испания,25 пъти носител на купата на Краля, Шампионска лига 4,

Потребителски аватар
BIGBARCELONA
Мнения: 67
Регистриран на: 11 авг 2009 04:10
Контакти:

Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Мнениеот BIGBARCELONA » 11 ное 2009 11:36

Важното е че си взехме 3-те точки и мушнахме 4-ка . . . . . , :)
а ти продължавай да злобееш :lol: :lol: :lol:
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта