Валенсия - Барселона, всичко за мача

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Валенсия - Барселона, всичко за мача

Мнениеот maldin1 » 18 окт 2009 10:48

Lord VOODOO написа:Съдията леко подпираше прилепите, но ако изключим дузпата, която не ни даде третата минута на мача другите му грешки не бяха фатални.
"Дузпата" не съм я гледал,но щом за теб е дузпа сигурно му е играл едно уширо-маваши като се има в предвид други дузпи ,които не признаваш.А на мен не ми стана ясно ,защо даде жълт картон на Д.Алавеш в 90 мин.Това момче трябваше да получи жълт картон още много преди това.А и направи наистина групи нарушения преди това,да не се изхвърлям ,но можеше и да го изгони.Като се има в предвид и симулацията му ,когато се опита да изкара картон на играч на Валенсия........Имах чувството ,че баЦилона играят с 2-ма отпред и другото отзад.Винаги когато Валенсия правеха контра бяха ,най-малко с 4-ма отзад(имаше една атака бяха 6-ма) ,Силва ако не беше изтървал щеше да ес получи заслужена победа на домакините.А барЦилона
както винаги мачкаха топката и нямаха идея как да вкарат ,срещу един по-стойностен и съсредоточен отбор в защита.Освен удара на Меси ,друга чиста ситуация мисля ,че нямаха за 2-рото полувреме.
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
bajo
Мнения: 28
Регистриран на: 31 май 2009 13:17
Контакти:

Re: Валенсия - Барселона, всичко за мача

Мнениеот bajo » 18 окт 2009 12:18

Въпреки, че мача беше сравнително равностоен, смятам, че ние повече би трябало да съжаляваме, че не победихме :|

marjb
Мнения: 131
Регистриран на: 10 май 2009 17:07

Re: Валенсия - Барселона, всичко за мача

Мнениеот marjb » 18 окт 2009 12:50

Тоя лорд вуду,сигурно е някакъв,с който радио не ти трябва ако е в компанията ти мухахаха.Ти си бахти палячото.Братле земи се стегни,всеки те взима за мезе и ти гледа сеира,а ти тука се излагаш като кифладжия и се правиш на Моуриньо...

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Валенсия - Барселона, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 18 окт 2009 16:49

maldin1 написа:
Lord VOODOO написа:Съдията леко подпираше прилепите, но ако изключим дузпата, която не ни даде третата минута на мача другите му грешки не бяха фатални.
"Дузпата" не съм я гледал,но щом за теб е дузпа сигурно му е играл едно уширо-маваши като се има в предвид други дузпи ,които не признаваш.А на мен не ми стана ясно ,защо даде жълт картон на Д.Алавеш в 90 мин.Това момче трябваше да получи жълт картон още много преди това.А и направи наистина групи нарушения преди това,да не се изхвърлям ,но можеше и да го изгони.Като се има в предвид и симулацията му ,когато се опита да изкара картон на играч на Валенсия........Имах чувството ,че баЦилона играят с 2-ма отпред и другото отзад.Винаги когато Валенсия правеха контра бяха ,най-малко с 4-ма отзад(имаше една атака бяха 6-ма) ,Силва ако не беше изтървал щеше да ес получи заслужена победа на домакините.А барЦилона
както винаги мачкаха топката и нямаха идея как да вкарат ,срещу един по-стойностен и съсредоточен отбор в защита.Освен удара на Меси ,друга чиста ситуация мисля ,че нямаха за 2-рото полувреме.


E недей така. ;) Второто полувреме особено след 55-тата минута стояхме по-добре на терена от Валенсия и греда ударихме..., Педро пропиля 2 много изгодни положения заради младостта си, а ако на неговото място беше Анри или Ибра най-вероятно това щяха да са голове... ;)
Както казах с оглед на играта от първото полувреме заслужавахме да загубим, но предвид второто полувреме... равенството е закономерно!
За Дано Алвеш си прав... заслужаваше по-рано картон за всичките си реплики и фаулове, но за сметка на това Пике получи картон от нищото - нямаше нито нарушение, нито реплика... от това, което се видя той получи жълт картон затова, че изпълни един аут вместо Валдес!!! Това вече е смешно и подло! :(


marjb написа:Тоя лорд вуду,сигурно е някакъв,с който радио не ти трябва ако е в компанията ти мухахаха.Ти си бахти палячото.Братле земи се стегни,всеки те взима за мезе и ти гледа сеира,а ти тука се излагаш като кифладжия и се правиш на Моуриньо...


Всеки има право на свое мнение! Аз не се влиая от мнението на неполезни природни изкопаеми като теб! И си в много голяма грешка! Аз не се правя на Мауриньо, а той се прави на мен! :lol: :lol: :lol:
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Валенсия - Барселона, всичко за мача

Мнениеот maldin1 » 18 окт 2009 18:43

Аз какво да кажа за Мата ? Малко ли положения не ги изигра както трябва.Направо ги виждах в учебниците както са написани ,ама момчето сгреши повече от половината. :cry:
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Валенсия - Барселона, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 18 окт 2009 21:56

Което си е вярно е вярно... Бтв трябва да признаем, че Валдес направи най-силният си мач от началото на сезона. До момента на няколко пъти се опита да ми скъса нервите, но този път срещу Валенсия беше железен. ;)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта