Челси - Барселона

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

picksan
Мнения: 28
Регистриран на: 02 авг 2008 00:47
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот picksan » 07 май 2009 01:51

Хаха,фенчетата на махленското отборче от Лондон ореваха света! Не става само с антифутбол трябват и голове,когато са 11 на 10,а на Lord of Memories му пожелавам повторение на случката от 1999,но този път във вреда на МЮ ;) !

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот kartago » 07 май 2009 01:53

picksan написа:Хаха,фенчетата на махленското отборче от Лондон ореваха света! Не става само с антифутбол трябват и голове,когато са 11 на 10,а на Lord of Memories му пожелавам повторение на случката от 1999,но този път във вреда на МЮ ;) !

Абе по принцип, преди всичко човек трябва да бъде българин, а чак после и фен !.....

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот Gateca » 07 май 2009 01:54

Lord of memories написа:Юнайтед играха 65 мача и минаха през един много тежък период по средата на тях около 5 седмици и ти си гледал точно тях, естествено, обаче точно тия мачове излязахме с невероятна форма, колко положения имаха Арсенал за двата мача....??? От 3-4 петдесет процентови не видях повече.


То за Арсенал мача свърши още в 10 мин. Това което искам да кажа е , че МанЮн сигурно също ще се затворят и ще съумеят да отбепежат един гол ,а след това на контри поне още един два . Евала на такива фенове на МанЮн като тебе , който казват и добри неща на Челси и виждат , че надиграхме тотално Барса и Ви пожелавам да ги биете много за тържествува правдата.
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот Lord of memories » 07 май 2009 01:54

Лично моето мнение е, че ще загубят, а може и лошо да загубят !.... При надиграване с "Барса" се отварят страшно много пространства, а те с добрите си подавания ( мноооого по - еволюирало разиграване от тоталния Аякс ) и със силните си инидивидуалности могат да разсмеят всеки отбор ! Знам че, колегата фен на Юнайтед може и да не се съгласи, но нека да погледне мачовете с Ливърпул и Фулъм, и тогава да каже, дали защитата е най-силната страна на Юнайтед ?!.... Но ! От друга страна, имаше и мачове като Атлетико Мадрид - Барса, където и защитата показа, че не е на най - високо ниво !... Мисля, че и в двата мача, Хидинк не сбърка тактиката, по друг начин, "Челси" нямаше никакви шансове срещу "Барса" , а сега поне бяха на крачка !



Как да се съглася като говориш глупости, надиграване не значи отваряне на защита, това са масови глупости, няма да видиш в съвременния футбол всички напред всички назад като аякс преди, как може да сравняваш защитата на барса с тази на юнайтед като говориш само за мачовете в който бяхме в лоша форма, като сме тръгнали за резултати, гледали мача с тоя въпросния Челси, дето така измъчи Барса и какъв беше резултата ???

На феновете на Челси трябва да кажа че им трябва световен нападетел какъвто беше Нистелрой за нас и какъвто беше Анри за Арсенал, дето да вкарва голове независимо в каква форма, а Анелка и Дрогба са константи. Есиен е световен клас, ама само с него не може.

Искам да ви питам какво ще стане с вратата на Валдес, ако 20 минути Юнайтед атакува безспирно?

Айде лека на всички.
Последна промяна от Lord of memories на 07 май 2009 02:02, променено общо 6 пъти.
GGMU

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот Gateca » 07 май 2009 01:56

picksan написа:Хаха,фенчетата на махленското отборче от Лондон ореваха света! Не става само с антифутбол трябват и голове,когато са 11 на 10,а на Lord of Memories му пожелавам повторение на случката от 1999,но този път във вреда на МЮ ;) !



Аз си мисля , че ще има повторение на друг мач Милан - Барса 4 - 0
Резултата който си пожелавам е МанЮн - Барса 7 - 2
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот kartago » 07 май 2009 01:59

Lord of memories написа:
Лично моето мнение е, че ще загубят, а може и лошо да загубят !.... При надиграване с "Барса" се отварят страшно много пространства, а те с добрите си подавания ( мноооого по - еволюирало разиграване от тоталния Аякс ) и със силните си инидивидуалности могат да разсмеят всеки отбор ! Знам че, колегата фен на Юнайтед може и да не се съгласи, но нека да погледне мачовете с Ливърпул и Фулъм, и тогава да каже, дали защитата е най-силната страна на Юнайтед ?!.... Но ! От друга страна, имаше и мачове като Атлетико Мадрид - Барса, където и защитата показа, че не е на най - високо ниво !... Мисля, че и в двата мача, Хидинк не сбърка тактиката, по друг начин, "Челси" нямаше никакви шансове срещу "Барса" , а сега поне бяха на крачка !



Как да се съглася като говориш глупости, надиграване не значи отваряне на защита, това са масови глупости, няма да видиш в съвременния футбол всички напред всички назад като аякс преди, как може да сравняваш защитата на барса с тази на юнайтед като говориш само за мачовете в който бяхме в лоша форма, като сме тръгнали за резултати, гледали мача с тоя въпросния Челси, дето така измъчи Барса и какъв беше резултата ???

На феновете на Челси трябва да кажа че им трябва световен нападетел какъвто беше Нистелрой за нас, дето да вкарва голове независимо в каква форма, а Анелка и Дрогба са константи.


Айде лека на всички.

Виж какво просто си казах мнението, нищо друго ! Попитаха ме, и аз отговорих ! Съжалявам, че не съвпада с твоето ! Ти преди 10 години си бил малък при един финал, аз преди 20 окачих футболните обувки !!!!..... Но правото си е твое ! Всеки с мнението си !....( аз не съм казал, че ти говориш глупости, нали ?!)

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот Lord of memories » 07 май 2009 02:04

Както и да е извинявам се ако съм засегнал някой, лека.
GGMU

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот Gateca » 07 май 2009 02:06

kartago написа:
Gateca написа:kartago
Моля те отговори ми честно ако МанЮн тръгне да се надиграва с Барса какво мислиш ,че ще стане?
Интересно ми е да чуя твоето мнение.

Лично моето мнение е, че ще загубят, а може и лошо да загубят !.... При надиграване с "Барса" се отварят страшно много пространства, а те с добрите си подавания ( мноооого по - еволюирало разиграване от тоталния Аякс ) и със силните си инидивидуалности могат да разсмеят всеки отбор ! Знам че, колегата фен на Юнайтед може и да не се съгласи, но нека да погледне мачовете с Ливърпул и Фулъм, и тогава да каже, дали защитата е най-силната страна на Юнайтед ?!.... Но ! От друга страна, имаше и мачове като Атлетико Мадрид - Барса, където и защитата показа, че не е на най - високо ниво !... Мисля, че и в двата мача, Хидинк не сбърка тактиката, по друг начин, "Челси" нямаше никакви шансове срещу "Барса" , а сега поне бяха на крачка !



Напълно съм съгласен с теб .МанЮн трябва да копират тактиката на Хидинк и смятам , че ще се поздравят с успеха , а и според мен нападението на МанЮн е по добро отколкото при Челси и ще си реализират положенията .
Освен това всички за Манчестър са на лице без Флечър , за разлика от Барса.
Лично за мен най добрия играч на Барса е Анри и без него са много зле
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот kartago » 07 май 2009 02:13

Ммммне ! Гуардиола явно е млад треньор, днес това му пролича ! Но, не значи, че един играч е определящ за "Барселона", днес в една тема питах ( май в тая ), хора от "Барса" що не прави смени, от самолет се виждаше, че не могат да вкарат гол, какви са алтернативите ?!...Но все пак това е полуфинален мач, докато там се играе финал, и определено "Барса" ще играе по друг начин ! От друга страна, съм много съгласен с тебе, че нападението на Ман Юн, не може да се сравни с това на "Челси" , тия от всяко положение и всеки може да вкара гол !... Мача определено ще е много интересен ! Аз лично много се надявам Ман Юн да победи, но и се страхувам да не заработи "машината" на "Барселона"....щото днес не беше показателен мач ! Два случайни удара, с две вратарски слаби намеси решиха мача, а нападателите никакви ги нямаше !....А! И не знаем как ще свири и съдията на финала !!!!

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот mormona » 07 май 2009 12:09

Вчера нямах Интернет , затова и не съм писал.Сега ще си кажа мнението за предстоящия финал, вие мача го изкоментирахте вече,(в нова тема , незнам защо , вече имаше направена такава за полуфинала, пише си с големи букви ама някои ги мързи да "ровят"....) по думите ви прилича на ЦСКА - Пирин 1-1 , примерно без отсъдените дуспи но карай...
Значи едното хубаво в случая според мен е , че най после , след цялото чакане през сезона тези два отбора да се срешнат, това се случи.От много отдавна не се сещам за два гранда, в такава форма още от началото на сезона, логично накрая се срешнаха.Според мен и от УЕФА , ще са доволни защото тия мачлета Челси - Манчестър ги гледаме сяка година по 2-пати в Англия и ако се срешнат и за някоя купа, става много.Най-малкото и че миналия сезон финала беше същия, и вече почва да прилича лигата като премиер6ип.От друга страна атакуващия стил на Барселона свърши работа, макар и с гол в края на мача, и макар , че сички фенове на английския футбол сега се плюнчат, и ще го правят още поне 1-2 години ,ако не и повече.
Освен това , чета много убедителни прогнози на фенове на Манчестър , че финала е 4-1 или , че Руни и Роналдо ше ни набутат 4-5 гола... защитата им била много добра , а тази на БАрселона е като парцал....забравяте , че Барселона вчера игра без 3-ма основни играчи ( в последствие без 4-ма ако броим и Абидал... а и Дани Алвеш направи слаб мач) да не забравяме , че ако сичко е наред на финала и Анри и Ето'о и Меси ще са в игра и отзад ще имаме и Пике и Пуиол , надявам се и Милито да се е оправил дотогава, понеже имаше такива коментари , че към края на сезона ще се оправи, за да помогне.А и да се върне момчето точно на финала срещу Манчестър та да си им върне... Тъкаче, вие много се плюнчите , нека видим накрая какво ще стане.
И не замесвайте пак господ и това , че е българин, ако изобщо Берба играе на финала то пак ще е към края на мача, или поне до средата на второто полувреме , [после ше го сменат , щото ако мача иде на дуспи, не го виждам... ( нищо лошо за момчето, аз съм българин, обаче подкрепям Барселона и силно искам да дигне трофея.) Освен това сега сички фенове на Манчестър , ще се изкажат използваики това , че има българин в състава на United ,казвайки че сички трябва да сме за Манчестър и какви българи сме аз , ЛордВодо примерно и още няколко човека тука в форума и попринцип в страната... сигорно сме най долната прослойка за обществото ни , но САМО БАРСЕЛОНА , и силно се съмнявам , че ще ни вкарате 4 гола, само по леко , титлата все още е мноооооого далече от ръцете на Рио и Гигс ! ! ! Имате да минете през БАрселона, вярно играем трудно с топ 3 на Англия но все пак , не се изхвърляте отсега, да неказвам като какво.
:!: :!: :!:
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост