Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 07 ное 2009 21:22

1:1..... да видим какво още ни чака заради експеримента на Гуардиола! :evil: :evil: :evil:

Едит:
2:1 Педро! Тоз вратаря на Майорка е басилудият шанист!!!
Последна промяна от Lord VOODOO на 07 ное 2009 21:43, променено общо 1 път.
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Мнениеот MORSKI » 07 ное 2009 21:43

Същия треньор ви доведе до требъла с който се хвалихте, май...Или бъркам....
Сега го нареждате- ей това сте феновете на Барса.....
Един път не сполучихте и веднага почвате да критикувате....
Ето вече водите с 2:1, да ви имам критиците....

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Мнениеот Lord of memory » 07 ное 2009 21:45

Чакаме диспанзирания коментар : "ГООООООЛ ГОООООООЛ"
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 07 ное 2009 21:46

MORSKI написа:Същия треньор ви доведе до требъла с който се хвалихте, май...Или бъркам....
Сега го нареждате- ей това сте феновете на Барса.....
Един път не сполучихте и веднага почвате да критикувате....
Ето вече водите с 2:1, да ви имам критиците....


С тези играчи дето имаме трябва да бием отборчета като Майорка с по 8-10:0, а не да се мъчим срещу тях!
Да този треньор ни изведе до требъл, но сега си прави някви странни експерименти вместо да кара по ИЗПИТАНАТА И ДОКАЗАНА МЕТОДИКА ОТ ПРЕДНИЯТ СЕЗОН!! Само сравни колко гола бяхме вкарали миналата година по това време и колко сме вкарали сега зараси "секси" опитите на Пеп! И оправданието не е Ибра!


П.П. 3:1 Анри
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
LoLo
Мнения: 289
Регистриран на: 12 авг 2008 23:11
Контакти:

Re: Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Мнениеот LoLo » 07 ное 2009 21:52

Lord VOODOO написа:
MORSKI написа:Същия треньор ви доведе до требъла с който се хвалихте, май...Или бъркам....
Сега го нареждате- ей това сте феновете на Барса.....
Един път не сполучихте и веднага почвате да критикувате....
Ето вече водите с 2:1, да ви имам критиците....


С тези играчи дето имаме трябва да бием отборчета като Майорка с по 8-10:0, а не да се мъчим срещу тях!
Да този треньор ни изведе до требъл, но сега си прави някви странни експерименти вместо да кара по ИЗПИТАНАТА И ДОКАЗАНА МЕТОДИКА ОТ ПРЕДНИЯТ СЕЗОН!! Само сравни колко гола бяхме вкарали миналата година по това време и колко сме вкарали сега зараси "секси" опитите на Пеп! И оправданието не е Ибра!


П.П. 3:1 Анри


Чакай бе човек ти мислиш ли,че при положение,че има толкова много мачове може да се играе все пък с атака Анри - Меси - Ибра и зад тях Иниест и Шави ?! Не става така и те са хора, трябва им почивка от време на време ! А и къде видя смяна на "доказаната методика от миналия сезон" ?! Това ,че не биеме всеки мач с по 10 на нула не значи ,че нещата не вървят ! А и още нещо не можеш да сравняваш миналата и тази година , ти ако си мислиш,че до края на живота само ще мачкаме не става ... и ще падаме от време на време , това е игра , това е футбол !!! Просто трябва спокойствие както е казано пилците се броят на есен , в случая на пролет , като свърши сезона можеш да се дава оценка на свършената работа , а не сега да ги упрекваш. :x
Формата е временна , класата е вечна !!!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Мнениеот MORSKI » 07 ное 2009 21:59

LoLo написа:
Lord VOODOO написа:
MORSKI написа:Същия треньор ви доведе до требъла с който се хвалихте, май...Или бъркам....
Сега го нареждате- ей това сте феновете на Барса.....
Един път не сполучихте и веднага почвате да критикувате....
Ето вече водите с 2:1, да ви имам критиците....


С тези играчи дето имаме трябва да бием отборчета като Майорка с по 8-10:0, а не да се мъчим срещу тях!
Да този треньор ни изведе до требъл, но сега си прави някви странни експерименти вместо да кара по ИЗПИТАНАТА И ДОКАЗАНА МЕТОДИКА ОТ ПРЕДНИЯТ СЕЗОН!! Само сравни колко гола бяхме вкарали миналата година по това време и колко сме вкарали сега зараси "секси" опитите на Пеп! И оправданието не е Ибра!


П.П. 3:1 Анри


Чакай бе човек ти мислиш ли,че при положение,че има толкова много мачове може да се играе все пък с атака Анри - Меси - Ибра и зад тях Иниест и Шави ?! Не става така и те са хора, трябва им почивка от време на време ! А и къде видя смяна на "доказаната методика от миналия сезон" ?! Това ,че не биеме всеки мач с по 10 на нула не значи ,че нещата не вървят ! А и още нещо не можеш да сравняваш миналата и тази година , ти ако си мислиш,че до края на живота само ще мачкаме не става ... и ще падаме от време на време , това е игра , това е футбол !!! Просто трябва спокойствие както е казано пилците се броят на есен , в случая на пролет , като свърши сезона можеш да се дава оценка на свършената работа , а не сега да ги упрекваш. :x



Това имам и аз предивд....Ротационната система е шанса да се играе цял; сеозн на ниво..Пелегрини я прилага, бере ядове с Перес, но това е бъдещето на футбола...Не може един футоблист да играе 100 мача на ниво, няма как да стане...

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 07 ное 2009 22:00

ОК пич, аз самият съм привърженик на ротацията, но ебати ротацията дето прави тоя мач Пеп... оставя тримата ни най-добри играчи на скамейката... - това вече е прекалено! Да им дава почивка един по един или по двама, ама не и на тримата! Не виждаш ли схемата на игра... халфовата линия на моменти тотално се губи и играем с две звена: защита и нападение, като защитниците подават от нашата половина на нападателите - това не е нормално!

Ясно ми е, че не можем да побеждаваме всеки мач, ама да не правим така нещата, че да си просим загубите! Все пак отбора в момента не е в най-добрата си форма..., така че трябва да сме по-умерени от към експерименти!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
glarus
Мнения: 223
Регистриран на: 09 окт 2008 23:39
Контакти:

Re: Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Мнениеот glarus » 07 ное 2009 22:54

Lord VOODOO - Сега стана 4:1 което си е доста добре. Резултати от порядъка 6:2 са грозни. Не се дразни на Пеп все пак е тренер от има няма 18 месеца. Дай му шанс да се научи. Лично на мен ми се иска да стои дълго начело може и да не е той, ама да е някой който да води отбора от порядък на 10-20 години като Фергюсън. Ротацията си трябва, даже и да не е победоносна си е нужна. Може би Пеп търси начин за игра само в половината на противника, но и това не е решение трябва и защита. Вече втори сезон имаме поне един много здрав защитник, което не е било от времето на Куман. По-малко силните резултати водят до съсредоточаване на отбора, а не да подценяват всеки съперник. Аз лично пожелавам късмет на Пеп като треньор, харесва ми като стил - тотално офанзивен и вика младите.

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 07 ное 2009 23:00

4:2... важното е, че взехме трите точки, можеше да бием и с повече (84-тата минута не ни дадоха чиста дузпа за игра с ръка!), но най-важното бе, че се видя през второто полувреме, че отбора се забавлява на терена... усмивките се появиха отново по лицата на играчите! ;)


Гуардиола честно не го разбирам! ОК решил си да дадеш почивка на част от титулярите... защо тогава ги пускаш през второто полувреме като резерви при РЕШЕН мач??! Защо по дяволите? Нали уж почивка им даваш... разбирам резултата да го изсоква, но нямаше такова нещо! При 3:1 Меси, Шави и Иниеста трябваше да се останат на скамейката и да почиват, а Пеп да пусне юношите да поцъкат малко, че да трупат практика! Можеше да пусне през второто полувреме Боян и Хефрен + Максуел! Сега от тая "ротация" дето я направи нямаше почти никаква полза!
Иначе и аз искам Пеп да остане на чело на отбора..., но да не си прави чак толкова много експерименти с отбора! И поне като ще прави да са до край, а не половинчати!

Как да е важното е, че бихме! ;)

Айде мача на Реал почва ;)

П.П. Кое му е дразнещото/грозното на 6:2 или 6:0??! Аз пък искам да виждам как любимият ми отбор във всеки мач размазва и унижава противниците ни! Искам във всеки мач да побеждаваме с поне 5 гола разлика...
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
lewstherin
Мнения: 430
Регистриран на: 11 юли 2008 23:12
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Барса - Майорка 21:00, всичко за мача

Мнениеот lewstherin » 07 ное 2009 23:07

Лорде, всеки мач виждаш неотсъдени дузпи. Приеми го, тва го има във всеки мач. Не ни режат съдиите. Смятам че след миналия сезон Пеп си заслужи правото да му се доверим. Защо прави тока-той си знае. Ако се получава не виждам причина да го критикуваме. Сезона е дълъг, нека почива. Феновете на другите отбори казват че без Чави, Меси, Иниеста не можем да бием-ами може да не ги е пуснал, за да се види че и без тях става, а накрая ги пусна да поритат, да не губат ритъм.


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта