Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
The_Scientist
Мнения: 187
Регистриран на: 10 авг 2009 19:53

Re: Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Мнениеот The_Scientist » 29 сеп 2009 22:44

1:0 първото полувреме,второто още 2 гола.

THE G.A.M.E
Мнения: 50037
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Мнениеот THE G.A.M.E » 29 сеп 2009 23:06

За сега удържат украинците.....но влезе ли до 10-ина мин. втори гол.....няма да е последен в срещата.....
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
omegga megadeath
Мнения: 187
Регистриран на: 27 сеп 2009 12:19
Местоположение: София
Контакти:

Re: Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Мнениеот omegga megadeath » 29 сеп 2009 23:30

petrof написа:
omegga megadeath написа:Без интрига 4,5 парцала ще отнесат Киевчани-заслужават си го,заради тях вдигат природния газ :lol: :lol: :lol:

Щяха да отнесат 4-5 парцала, ако играеха Барса с Левски. Обаче това не е Левски, а Динамо Киев. Така че мнението ти е смехотворно. Ако въобще бие Барса ще бъде с много зор и голяма клизма.
Гледам го-засега нито клизма,нито зор....даже лежерно някак :lol: Въобще мнението ти е "Абсолютно смехотворно" !

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 29 сеп 2009 23:59

Заслужено 2:0 без много много да се напрягат нашите. ;)

Тоя вратаря на Динамо спаси и невъзможното, изцяло негова е заслугата отбора му да загуби САМО с 2:0!
Според статистиката Барса има 11 точни удара във вратата на Динамо... ;)

Искаше ми се и Ибра да вкара, ама уви не успя... въпреки, че има 4 точни удара във вратата на Динамо.

Лошата новина е, че Шави видимо не е във най-добрата си форма!
Серхио Бускетс е много слаб и не може да се разчита на него като опорен халф, а като дойде Купата на Африканските нации и Я Я Туре замине да играе за страната си.... пред защитата ни ще се отвори дупка, която трудно ще бъде запълнена! За капак и Кейта няма да го има и той ще е заминал за първенството на Африка.... :( Пеп от сега да мисли по този въпрос, че не ми харесват нещата... Вие какво ще кажете по въпроса? Според мен като алтернатива на Туре може да бъде използвам Рафа Маркез.... той е играл като опорен халф, а и Шави също може да играе на този пост, но така той ще загуби голяма част от плеймейкърските си функции, а както добре се знае... щом Шави е на терена 90% от топките минават през него...
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
BIGBARCELONA
Мнения: 67
Регистриран на: 11 авг 2009 04:10
Контакти:

Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Мнениеот BIGBARCELONA » 01 окт 2009 21:13

Напълно съгласен с по-горе написаното, но ме притесняват съдийските отсъждания и не само в този мач.
Нямаше да ме притеснява ако олигофрените в черно свиреха така и срещу Реал.
Очевадна подкрепа в полза на белите маймуни :x
Явно са решили тази година да ги бутат, че те както виждате без съдийска подкрепа са ГОЛА ВОДА :mrgreen:
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта