Сандантер - Барселона 23:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Сандантер - Барселона 23:00

Мнениеот Middlesbrough » 23 сеп 2009 00:01

Лорд на колко си години :)

Барселона играят просто футбол от др планета ... а за отменения гол ... първо имаше засада , а после не Меси я удари с глава а техен футболист ... бъди малко реалист ... още 2-3 гола през 2 полувреме .. дано не спрът както с Атлетико ... Ибра ще вкара още поне 1 гол


Офтопик:

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Сандантер - Барселона 23:00

Мнениеот Lord VOODOO » 23 сеп 2009 00:02

Middlesbrough написа:Лорд на колко си години :)


24, какво значение има?

Айде почна второто полувреме... най-вероятно нашите няма да се натягат и макс още 1 гол да набутат..., освен ако Расинг не ни вкарат
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
glarus
Мнения: 223
Регистриран на: 09 окт 2008 23:39
Контакти:

Re: Сандантер - Барселона 23:00

Мнениеот glarus » 23 сеп 2009 00:17

Middlesbrough написа:Лорд на колко си години :)

Барселона играят просто футбол от др планета ... а за отменения гол ... първо имаше засада , а после не Меси я удари с глава а техен футболист ... бъди малко реалист ... още 2-3 гола през 2 полувреме .. дано не спрът както с Атлетико ... Ибра ще вкара още поне 1 гол


Е ако я е ударил техен футболист значи гола е редовен, ако е засечена от Меси гол няма. И според мен Меси бе в засада ама пък да го пазят

Сега малко и Иниеста да се разиграе.
Но тази тенденция да се отнема топката на Меси само с нарушение е добре да се вземе в предвид от Уефа и да се санкционират жестоко такива прояви.
Последна промяна от glarus на 23 сеп 2009 00:22, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Сандантер - Барселона 23:00

Мнениеот Lord VOODOO » 23 сеп 2009 00:22

Айде 0:4 Меси! Този път вече нямаше как да отменят гола му!

Кофтито е, че Ибра се контузи... :( Дано не е нищо сериозно, защото тъкмо почна да се напасва към отбора и почна да навлиза в добра форма... и ако сега няма да играе няколко мача ще е много кофти :(
Рафа Маркез получи малко повече от 30 минс да поиграе и да натрупа малко игрова практика....
Вижда се, че Я Я Туре трудно може да бъде заместен като опорен халф, Серхио Бускетс определено се затруднява да играе на този пост! Като дойде турнира за Африканските нации.... много ще ни липсва Туре и явно Пеп от сега се готви за това....
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Сандантер - Барселона 23:00

Мнениеот Lord VOODOO » 23 сеп 2009 00:54

Мдамз... протоколна победа с 1:4! Както и очаквах нашите спряха да играят второто полувреме и Расинг успяха да се отсрамят с един гол... ;)

Искам да ви попитам какво мислите за Анри??? Прави много слаб старт на сезона и лично според мен е в плачевна форма! Бърка в ситуации, които определено би вкарал миналият сезон! Не знам появата на Ибра ли му оказа негативно влияние, развалянето на тандема с Ето'О ли..., но Анри е много зле засега! Ако не ме лъже паметта договора му изтича в края на този сезон, така че няма да е лошо Пеп да се замисли за заместник на французина! Оня блед юноша Хефрен определено не става за тази цел - просто му липсват качества и класа, Педро е десно крило и може да играе като таран, Боян също е централен нападател и не е много ефективен като ляво крило, виждал съм Гуардиола да използва Иниеста като крило, но определено не е там силата на Андрес.... така че Пеп да помисли хубаво и да избере ляво крило! Само да не е Робиньо!!! Най-хубаво ще е, ако ще купуваме ляво крило да е още зимата, за да може по-добре да свикне с отбора и следващият сезон да е готов на 100%!!! Понеже не следя изявите на Валенсия... Вия справя ли се добре като ляво крило? :?
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Сандантер - Барселона 23:00

Мнениеот Middlesbrough » 23 сеп 2009 00:57

мдаа Анри играе под възможностите си ... дано купат Рибери ... ама не ми се вярва ... Вия мисля че не му е мястото на лявото крило ... той си е за центъра на атаката ...


Офтопик:

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Сандантер - Барселона 23:00

Мнениеот Lord VOODOO » 23 сеп 2009 01:16

Рибери е опция, но се настроих срещу него след всичките му изказвания, че иска да играе в Реал... Не ни трябва играч, който е балерина по душа!!! А и стига с тези франсета, достатъчно им сърбахме попарата! Жюли беше много зле и изобщо не оправда трансфера си при нас, Анри.... като цяло не се представи на ниво при нас - той даде най-доброто от себе си на Арсенал! Направи един много слаб сезон и после един добър и сега третият пак го започва слабо..., та нещо съм против да купуваме още френски играчи! В интерес на истината никога не съм харесвал френските играчи, изключение е Зидан, но той просто беше скандален!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Red_champions
Мнения: 1773
Регистриран на: 17 май 2009 09:21

Re: Сандантер - Барселона 23:00

Мнениеот Red_champions » 23 сеп 2009 11:13

Барса пак размазва наред,така ще е и в мача с Реал,тази година първенството ще е много по-интересно , но може Барса пак да стане шампин,въпреки звездната селекция в Мадрид,добра победа срещу Сантандер.
Blue is the colour , football is the game , we are all together and winning is our aim ! So cheer us on through the sun and rain , cos Chelsea , Chelsea is our name !

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15597
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Сандантер - Барселона 23:00

Мнениеот fcb_bg » 23 сеп 2009 15:02

Lord VOODOO написа: Е тоя пeдераст съдията се олива с това рязане на нашите! Защо отмени редовен гол на Меси???

Равносметка на първото полувреме:
3 гола вкарани от Ибра, Меси, Пике
1 неродовно отменен гол на Меси в продължението на първото полувреме! (Втори мач под ред ни отменят редовен гол на Меси!!!)
1 греда на Ибра още в началото на мача
1 грешно отсъдена засада в 42-рата минута, Ибра се откъсна сам срещу вратаря и 100% щеше да вкара!
1 100% дузпа не ни дадоха 43-тата минута, за нарушение срещу Меси! Направо го сгазиха в наказателното поле
1 дузпа, която беше 50/50 също можехме да получим към 30-тата минута за нарушение срещу Анри!
1 измислен жълт картон на Ибра 45-тата минута! Той игра с топката и не извърши никакво нарушение!

Като цяло отбора никак не се напряга и ще бие Сантандер ходом... за около 10-тина мунита нашите се разиграха на 80% и вкараха 3 яки гола! ;) Дани Алвеш прекалено много си оголва зоната и се налага Пике или Пуйол да я покриват, Абидал е влязал във форма!
Като цяло втори мач под ред се забелязва много тревожна танденция да режат яко отбора ни! Втори мач под ред ни отменят редовен гол! ОК срещу слабаци като Сантандер и Атлетико Мадрид това може да няма значение, но в мач срещу Реал примерно може да е фатално!!!! :evil: :evil: :evil: Дано да спрат с тези грешни отсъждания! Ние не искаме да ни подпират, а просто да се свири честно, каквото има!!! :evil: :evil: :evil:

П.П. Ибра засега напълно оправдава трансфера си при нас! Минаха 4 кръга и има 4 гола, всеки кръг бележи по един!


Виж, за отменените голове съм съгласен, ама за спорните положения в пеналта и жълтия на Ибра, мога да поспоря. Сега, ние к'во сме виновни, че вкарваме по много? Да не ни дават дузпи сега ли?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Сандантер - Барселона 23:00

Мнениеот Lord VOODOO » 23 сеп 2009 16:23

Не стана ясно сега за кое точно ще спориш? Ако е за неотсъдените дузпи и картона на Ибра с кого ще спориш? Явно сме на едно мнение по този въпрос...., или аз не съм те разбрал правилно?
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост