Днес ли връчват титлата на Барса?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Днес ли връчват титлата на Барса?

Мнениеот Lord of memories » 24 май 2009 00:31

По-глупаво тържество рядко се среща, вместо да се радват на титлата си, те тръгнаха да си приказват с колко щяли да ни биели
Тъпкано ще им се върне заради дисреспекта.
GGMU

Потребителски аватар
bai mile
Мнения: 428
Регистриран на: 25 юни 2008 22:51
Контакти:

Re: Днес ли връчват титлата на Барса?

Мнениеот bai mile » 24 май 2009 00:47

Lord of memories написа:По-глупаво тържество рядко се среща, вместо да се радват на титлата си, те тръгнаха да си приказват с колко щяли да ни биели
Тъпкано ще им се върне заради дисреспекта.

За екипите на Левски ги помня, а дано иначе вярно ви го набутаме с 2-3 гола, да земеш да млъкнеш веднъж... комплексърче малко, избива ме на злоба вече, , пак влезе да пишеш в форума на Барселона за награждаването.Земи се радвай на вашите трофей, стига с тая грандомания , да земат и да кажат, че няма да бием ли??? Да се изцепи Анри и Пеп и Иниеста нещо от типа: " благодарим , че сте тук тези купи са за вас... обаче не си правете илюзии няма по силен отбор от манчестър, те все пак са богове, пият специалян сок преди мач като Астерикс и Обеликс и дори с нашта игра няма как да им се противопоставим , още повече те имат Роналдо и е жалко, че сега е в Манчестър а и ще дойде в Real и ще ни вкарва секи мач по 3-4 гола...."Там хората празнуват по техен си начин... Испания е това , не сичко е по бритaнски стил, англия и в частност манчестър не са първосъzдателите.....
Освен това искам да те питам, вие кога ще си сложите на фланелките логото на ЮНИЦЕФ и вместо да прибирате по 10-15 милиона сяка година, от спонсор, не вземете да давате по милион и нещо сяка година , от клубния бюжет за да популяризирате играта сред дечицата с които се занимава Юницеф, и като цяло да помагате на сирачета и на болни...най- лесно е някой да зима по 10 000 000 сяка година от спонсор, направете обратното.Това е повод за гордост но атрофиралия ти мозък, пак ще измисли някои глупост... макар , че имам фантазия, ми е трудно да се сетя каква глупост би написал затова... за тази иницятива на ФK Барселона...съмнявам се , че ще кажеш " евала за това, добре е повече отбори да последват вашия пример" твърде си тесногръд за това.. слушам каква тъпотия ще измислиш?


както казва един фен на Марсисаидците ( мой приятел ) " кажи му фен на манчестър и не го обиждай повече... "
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Днес ли връчват титлата на Барса?

Мнениеот Lord of memories » 24 май 2009 01:15

То е просто, има само два стабилни отбора в Испания, подпомагани от Краля и от около 1000 собственици, който инвестират и въобще не им трябват други средства, другите отбори в Испания затова са в финансова криза.
Иначе, като стават глупости ще си критикувам Барса, все още не съм казал нещо незаслужено по тяхен адрес, а дали е в ''вашия'' форум може да се поспори. Иначе титлата си я изпразнувах вече и се подготвяме вече за тая след 3 дена, свикнал съм им просто на купите да не ги празнувам по 1 месец, след като всяка година дигаме по 2-3, не е като да взимаш купата на пет години веднъж и като дойде въпросната ти година, капитана ти да не може да я вдигне...

То си личи изцяло че ти е приятел Мърсисайдец, догодина заедно с него ще празнувате 20тата година, а ако ти е много добър приятел, го питай дали е бил роден когато отбора му е вдигнал титлата за последно.

Ще ви трябват белите кърпички в сряда.
Последна промяна от Lord of memories на 24 май 2009 01:27, променено общо 1 път.
GGMU

Потребителски аватар
bai mile
Мнения: 428
Регистриран на: 25 юни 2008 22:51
Контакти:

Re: Днес ли връчват титлата на Барса?

Мнениеот bai mile » 24 май 2009 01:27

Lord of memories написа:То е просто, има само два стабилни отбора в Испания, подпомагани от Краля и от около 1000 собственици, който инвестират и въобще не им трябват други средства, другите отбори в Испания затова са в финансова криза.
Иначе, като стават глупости ще си критикувам Барса, все още не съм казал нещо незаслужено по тяхен адрес, а дали е в ''вашия'' форум може да се поспори. Иначе титлата си я изпразнувах вече и се подготвяме вече за тая след 3 дена, свикнал съм им просто на купите да не ги празнувам по 1 месец, след като всяка година дигаме по 2-3, не е като да взимаш купата на пет години веднъж и като дойде въпросната ти година, капитана ти да не може да я вдигне...

То си личи изцяло че ти е приятел Мърсисайдец, догодина заедно с него ще празнувате 20тата година, а ако ти е много добър приятел, го питай дали е бил роден когато отбора му е вдигнал титлата за последно.

Извадете белите кърпички.

ЕЕЕХХ разбирач...... не гледаш обективно, само плюеш това ти е проблема, това ме дразни..
Дигали по 2-3 сяка година... айде бееее дигате последните 2 години... слез на земята малко бе.. всичко в живота си има край, колелото се върти, те и Real зимаха сичко преди, сега немогат една купа да земат, спокойно както ние така и вие ще имате нулева година... и това ще стане... аз се гордея , че отбора ни прави това с Unicef.А иначе мога да ти кажа, че марсисаидци много стремглаво ви настигат, и другия сезон бая ядове ще берете.. а как ще коментираш двете загуби от тях тоя сезон?? Жалко е , че те не хвърлят толкова пари за трансфери, и затова се прецакаха сами с мнoгoто равни, иначе вие загубихте от втория и то два поредни мача..
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Днес ли връчват титлата на Барса?

Мнениеот Lord of memories » 24 май 2009 01:35

Ще го коментирам с това че имаме 70 мача тоя сезон и не можем да огреем навсякъде (всъщност можем, просто не бяхме с нужното ниво тия два момента).
Никога не съм плюл (добре де, само Пуул и то не винаги, кои ли ще ме вини за тва) без причина, а това че ме издразни че вместо етоо да каже "беше много дълга и трудна година" той каза, че щял да бягал 100 км ама да вземе купата, това е дисреспект към най-добрия действащ отбор. Защото всеки отбор може да има 1-2 силни години, но само Юнайтед може да задържи купите повече след това.

А за Уницеф ти казах как стоят нещата, единсвено Барса и Мадрид са напълно обезпечени, заради политиката им, а другите са в криза, иначе бъде си горд, за гордост си е наистина, но я гледай по-реално ситуацията.

И Ливърпул е дръпнал тая година, но имат точно 5 добри футболисти, а така не се печелят купи, освен това и
Арсенал и Челси бяха слаби тоя сезон и ако бяха достатъчно силни, едва ли Пуул щеха да са втори, освен това Алонсо като напусне ще зеине голяма дупка и като не спечелят 20 точки в деведесетата минута другия сезон ще ги видим...а с парите е много изтъркано вече, щото не ми се търси статистика и да се види че двата клуба са изхарчили еднакво през последните 15 години.
GGMU

Потребителски аватар
bai mile
Мнения: 428
Регистриран на: 25 юни 2008 22:51
Контакти:

Re: Днес ли връчват титлата на Барса?

Мнениеот bai mile » 24 май 2009 01:46

Добре бе чакай сега, ако сега Арсенал и Челси са по слаби, то следващия сезон те ще си дигнат нивото.. Особенно очаквам това да стане с Арсенал... и идва логичния въпрос къде го виждаш манчестър в тоя филм, искам да кажа само, че и на вас няма да ви е кой знае колко лесно, демек не очаквай пак да сте шампиони 3-4 кръга преди да свърши шампионата... ако изобщо сте шампиони, същото се отнася в пълна степен и за Испания... очаквам Real да се дигне малко , че сега са като парцал...А и да ми викаш, че само манчестър можели да задържат трофеите си.. пооо леко го карай, евала нали , че го правите това, ноо много отбори преди вас са задържали трофеите си по 2-3-4 години по ред.. тъкачее, кротко.Зехте купа в Англия, първенството не е за кой знае каква гордост , че сте го задържали, не забравяй , че преди вас и Челси го спечели 2 пъти поред, и да не изреждам.взехте и шампионска лига веднъж, сега ще се мъчите втори път, няма да ви е лесно... станахте и шампиони на света, нещо което засега не е на дневен ред за спечелване.. тъкачее не разбирам какво искаш да кажеш с това, че само вие можете да си задържите трофеите?? Секи го прави, ставайте шампиони на Англия 5 пъти поред и тогава говори...
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Днес ли връчват титлата на Барса?

Мнениеот Lord of memories » 24 май 2009 01:59

Не не го прави всеки, като изключим изкуствения отбор на Челси, който спечели два пъти, Юнайтед е печелил 3 пъти подред първенството 3 пъти, а ако стане за 4ти път, ще е безпрецедентно, но не говоря за това, говоря за мита че след 'голям' сезон отбора се срива на следващата година, потвърждение на това колкото искаш последното деситилетие, а да спечелиш за 3 години 3 титли на страната и 2 (евентуално) ШЛ титли, го може само Юнайтед в Новата История на футбола. И да спечелиш титлата на Англия си три пъри подред си е най-голямата гордост, защото е най-оспорваното първенство в света, да го направиш значи си доминант, а ако спечелиш и два пъти подред Европа...какво да говорим въобще, кой ще е тоя идиот дето да каже че НЕ сме най-добрия отбор ако спечелим в Сряда. (27 поредни мача без загуба в Европа или общо две години до сега, да си правят сметката барса)

Лека.
GGMU

Потребителски аватар
bai mile
Мнения: 428
Регистриран на: 25 юни 2008 22:51
Контакти:

Re: Днес ли връчват титлата на Барса?

Мнениеот bai mile » 24 май 2009 11:19

е и ти си прав, даваш факти които са неуспорими...ако спечелите в сряда можем само да ви завиждаме уви...good luck се пак.
Аз няма да съм пред компютър в сряда, (аз и без това не пиша често) тъкаче ако не спечелим да не кажеш ,че съм се покрил.
Все пак 2 поредни титли и за Челси, измислени или не накрая се гледат титлите.
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Днес ли връчват титлата на Барса?

Мнениеот Lord of memories » 24 май 2009 11:21

И аз няма да съм на компа в Сряда.
GGMU

Потребителски аватар
bai mile
Мнения: 428
Регистриран на: 25 юни 2008 22:51
Контакти:

Re: Днес ли връчват титлата на Барса?

Мнениеот bai mile » 24 май 2009 12:37

ма те много отбори се разформироват след една година, примери колко щеш...вий ни финала през 2006-та когато победихме Арсенал.След този мач, сумати играчи от Барселона напсунаха...Евала , че си задържахте играчите и през този сезон, а защо не и през следващия, даже ги дообогатихте с Бербатов.Аз мисля , че на фона на това е логично да запазвате трофеите си.Обаче се надявам, че и ние ще запазим състава от тази година, даже ще го дообогатим.А и имаме доста млади таланти, на които разчитаме, не сме си взели още едно бразилче от Леверкузен..
[center]ИзображениеИзображение[/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта