Депортиво - Барса, всичко за мача

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Депортиво - Барса, всичко за мача

Мнениеот Ticha » 06 дек 2009 01:25

Днес си мислих че "Риасор" е едно от местата, на които Барса може да загуби точки. Едно на ръка че Депортиво се представя чудесно до момента, и освен това Барса беше доста изморена от многото насъбрали и се мачове в последно време. Все пак честита победа! Тя е добра и за мен, като фен на Валенсия, защото Депортиво са ни конкуренти за топ 4. ;)

Потребителски аватар
Lord_VOODOO
Мнения: 107
Регистриран на: 30 ное 2009 16:29

Re: Депортиво - Барса, всичко за мача

Мнениеот Lord_VOODOO » 06 дек 2009 01:47

Middlesbrough написа:еми гледах 2 полувреме само и да ви кажа не останах мн очарован :X мн мъка мн ... иначе евала на Меси за гола с глава :!: , и пак не мога да разбера що играе тоя Бускетс :@ и Туре даже не стана да загрява , и аз ако бях на неговото място ще искам да се махна , гуардиола зима нещо да ми лази по нервите ако испусне играч като него , Иначе Педро като влезна се осети промяна явно е в мн по добра форма от Анри ...


Първото полувреме тотално надиграхме Депортиво! Те направиха само една опасна атака, само един удар по посока на нашата врата и вкараха гол, а извеждащото подаване бе дело на... вратаря им!!! За сметка на това нашите играчи най-вече Меси се скъсаха да изпускат сами срещу вратаря на Депортиво!
Как да е, победата е резонна и напълно заслужена. :)

А колкото до Бускетс.... напоследък съм се питал супер много пъти защо все той е на терена, вместо Туре и стигам само 2 логични извода:
1. Гуардиола налага Бускетс, защото Туре ще отсъства заради Купата на Африка и така Серхио да се сработи по-добре с отбора и предполагам, че когато ЯЯ се върна при нас, че ще получава много повече шанс за изява.
2. Туре е силно желан от Арсенал и ще бъде използван като разменна монета за Фабрегас + доплащане от наша страна и затова от сега Пеп е почнал да налага Бускетс, вместо да се купува нов опорен халф, въпреки че загубим ли ЯЯ... 100% ще ни трябва нов черноработник!

Потребителски аватар
barca4ever
Мнения: 4919
Регистриран на: 25 авг 2009 11:29
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Депортиво - Барса, всичко за мача

Мнениеот barca4ever » 06 дек 2009 08:02

Първото половреме ги надиграхме тотално и резултат на почивката можеше да 3:) за БАРСА. Но тази глупава грешка върна Депор в мача. Второто половреме показахме характер и ги бихме. Честито VISCA EL BARCA :) :) :)
[wrapimg=]http://www.fcbarcelona.cat/web/Imatges/banners/_promocions/actius_especials/wembley/bc-campions_champions.jpg[/wrapimg]
BARCAFOREVER[wrapimg=]http://imgon.net/di-MAQN.gif[/wrapimg]
1992,2006,2009,2011

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Депортиво - Барса, всичко за мача

Мнениеот _RoKi_ » 06 дек 2009 18:50

Добре,че второто полувреме се върнахме в мача и победихме с 1-3 :ugeek: Честито на всички фенове на БАРСА ;)

За Бускетс аз знам друга версия-баща му е бил съотборник с Гуардиола и са много добри приятели.Затова сега се мъчи да го наложи в състава

Потребителски аватар
Lord_VOODOO
Мнения: 107
Регистриран на: 30 ное 2009 16:29

Re: Депортиво - Барса, всичко за мача

Мнениеот Lord_VOODOO » 06 дек 2009 19:19

_RoKi_ написа:
За Бускетс аз знам друга версия-баща му е бил съотборник с Гуардиола и са много добри приятели.Затова сега се мъчи да го наложи в състава


Те това вече съм го писал няколко пъти..., но все пак ми изглежда доста несериозно! Все пак Гуардиола не води отбора на Дива свиня Цонево, а Барселона - отбора, който играе най-силно и най-красиво през настоящето хилядолетие!!! При отборите от този ранг не трябва да има шуробаджинащина, защото това може да провали отбора!!! Все едно Алекс Фъргюсън да пуска титуляри внуците си да играят в МЮ само, защото са му внуци!!! Никога не би го направил!

П.П. Изобщо нямам представа дали САФ има внуци, и ако да... дали са момчета или пък на каква възраст са... това за внуците му го казах образно като пример. :)


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта